Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość ragus
Godzinę temu, Arm9_Team napisał:

Ładnie dymanko tych którzy teraz kupili Switcha a nagle za miesiąc wersja z lepsza baterią w tej samej cenie.

 

Masz rację, lepiej niech nie wypuszczają switcha z nowszym SoC. Równość, wolność, braterstwo!

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że mogli zapowiedzieć oby dwie wersje Switcha podczas targów E3 ale wtedy ludzie by się nie rzucili na stary model a przecież nie może on zalegać na magazynach i półkach sklepowych. Dobrze o tym Big N wie, więc poczekali aż się niezdecydowani rzucą a teraz będą sobie pluć w brodę. Poza tym jak to Nintendo oni nigdy nie przeceniają swoich starych modeli (bo po co), no chyba, że sprzedaż swoje zrobi i będą zmuszeni.

 

No i Ci którzy wyczekują wersji Lite to ja bym osobiście poczekał na rozłożenie konsolki na części i sprawdzenie czy gałki nie są czasami dokładnie takie same jak w normalnych joy-conach. Chyba bym się w cztery litery ugryzł jakby w moim Switchu Lite po niecałym roku nagle gałki zaczęły "dryfować" (co jak co ale joy-cona łatwiej rozkręcić i nie zepsuć aniżeli całą konsolkę).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Wiadomo jaki jest serial, więc nie będzie problemu ze znalezieniem. Taki nowy model to problem dla sprzedawców. O ile jakieś PS4 Pro jest droższe i koegzystuje ze starą wersją, podobnie jak modele NEW w serii 3ds, tak taka rewizja powoduje, że jak sklep ma na stanie dużo konsol to będzie miał problem z pozbyciem się ich bo skoro za miesiąc będziesz miał coś LEPSZEGO w tej samej cenie, to po co kupować? Będzie musiał sprzedawać konsole z uciętą marżą o ile nie pod wodą. Ale nie da się tego miło zrobić dla wszystkich. Ew mogliby zrobić recall jakiś i wymienić sklepom i może niektórzy ogromni gracze się tak dogadają, ale mniejsze sklepy? Nie ma szans.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzialność za łagodne wprowadzenie tej zmiany powinno być na Nintendo, ponieważ na pewno mogą pozwolić sobie na więcej ryzyka niż sprzedawcy. Jeżeli N chciałoby być fair to by przecenili obecnego Switcha o powiedzmy 10-20% i poinformowali konsumentów, że za miesiąc będzie nowsza wersja. Może by nie zarobili na tych przecenionych egzemplarzach, ale za to stworzyli by ogromne ilości dobrej woli. No ale po co, skoro można to załatwić po kryjomu.

 

To nie jest przytyk wyłącznie w stronę N, bo moim zdaniem tyczy się to każdej firmy, która przedkłada odpowiedzialność wobec interesariuszy nad dobro konsumenta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak mówię, firmy mają na magazynach już kupione konsole. Musiałaby iść za tym jakiś ruch Nintendo. Jak nagle Nintendo obniży cenę na nową partię to każdy leżak kupiony wcześniej będzie miała firma w plecy. Stąd się trzyma takie rzeczy w tajemnicy. Wiem, to nie jest prokonsumenckie. 

Odnośnik do komentarza

Panowie rozkręcał ktoś joy con? Kupiłem zestaw do wymiany chwytaków i nie mogę wykręcić 2 śrubek . Rozwaliły mi się końcówki i nie mam pojęcia jak to teraz ogarnąć

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...