Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, grzybiarz napisał:

Zamiast zrobić mocniejszy sprzęt, to będzie wersję "Lite", której nie podłączy się pod TV, ma mniejszy ekran, która nie ma HD Rumble... Szkoda, liczyłem na wersję Pro, a nie Lite.

Wersję PRO obstawiam w okolicach premiery sequela BotW (początek 2021?, końcówkę roku zostawią już pewnie m$/sony).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Fajny ten Lite jak chodzi o wygląd, cenę i mobilność, właśnie taki sprzęt jest potrzebny i to się będzie sprzedawać jak poye.bane. Liczę jeszcze na jakieś dodatkowe wersję kolorystyczne, na razie jest słabo. Pamiętam jakie piękne Sony wypuszczało PSP - białe, srebrne, niebieskie itd. Daliby jakąś Zeldową wersję, zielono żółtą na przykład. Jak chodzi o sam sprzęt to najbardziej brakuje podłączenia do TV, ale to było jasne od początku skoro konsola potrzebuje do tego więcej prądu.

Odnośnik do komentarza

Nintendo Switch Lite – specyfikacja, wymiary, bateria, ekran 

  • Nintendo Switch Lite wymiary: 9,1 cm wysokość, 20 cm długość, 1,39 cm głębokość.
  • Nintendo Switch wymiary: 10,2 cm wysokość, 23,9 cm długość, 1,39 cm głębokość.
     
  • Nintendo Switch Lite waga: 276 g
  • Nintendo Switch waga: 297 g (z podłączonymi Joy-Conami 398 g)
     
  • Nintendo Switch Lite bateria: od 3 do 7 godzin (4 godziny w The Legend of Zelda: Breath of the Wild)
  • Nintendo Switch bateria: od 2,5 do 6,5 godziny (3 godziny w The Legend of Zelda: Breath of the Wild)
     
  • Nintendo Switch Lite ekran: 5,5-cala
  • Nintendo Switch ekran: 6,2-cala

 

Zajumane z PPE od Wojciecha G.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo spoko, delikatnie wydłużone czasy na baterii, tylko brakuje podłączenia pod TV. Pewnie chodzi o tryb większej rozdzielczości gdzie konsola zaczyna pracować na wyższych obrotach. Lite ma pewnie jakieś cięcia w chłodzeniu. 

 

Byłem napalony na tą przenośną wersję ale przez brak podłączenia pod TV zostaję przy starej. 90% gram i tak przenośnie jednak ze znajomymi tylko TV i nie wyobrażam sobie inaczej. 

Odnośnik do komentarza

Jak dla kogoś ma to być pierwszy switch, to spoko, ale nawet pomimo, że gram tylko w trybie hh, to raczej swojego fata na to nie wymienię. Mniejszy ekran, brak HD rumble i tylko minimalnie dłuższe działanie na baterii to taki średni deal. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, devilbot napisał:

Mi się podoba. Nie podłączałem do TV gameboya, psp, dsa, 3dsa, vity. Dlaczego miałbym to robić ze switchem? Znajomych nie mam.

Bo cala sila Switcha polega na tym, ze mozna grac i na TV, i w trybie handheld. To jest to co zdefiniowalo te konsole.

 

Nie mowiac o tym, ze niektore gry wyglada lepiej na duzym ekranie albo maja stabilniejszy framerate.

Odnośnik do komentarza

Stylistycznie mi się bardzo podoba i gdybym nie miał Switcha i koncepcja hybrydy mnie nie jarałą to zdecydowanie wziąłbym wersje Lite. Dziwi brak HD rumble ale nigdzie nie mogę znaleźć w ogóle informacji o jakichkolwiek wibracjach. Czyżby usunęli całkowicie? Na plus moim zdaniem jest też cena, choć ciekawi mnie ile będą sobie u nas życzyć skoro nasze sklepy zwykłą wersje Switcha wyceniają na 1350zł (czyli 100zł przebitki niż po średnim kursie euraska 4.2). Obstawiam w naszym przypadku cenę 900-1000zł co już nie będzie takie fajne. 

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zainteresowany. Brakuje mi właśnie typowego hh bo coraz mniej czasu na granie a do tego nie zawsze mogę grać na tv, a takiego switchunia można na chwilę chwycić zamiast przeglądać fejsa czy insta. Na plus obecność bluetooth czyli będzie można jak człowiek podłączyć sobie słuchaweczki. Może w końcu bym zaczął jakieś gry przechodzić a nie ciągle apex. Jeżeli będzie u nas te 849-899 to raczej wjedzie day one.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, giger_andrus napisał:


Zgadza się ale prawie połowę taniej.

 

Jaką połowę? Podali cenę hamerykańską bez podatku jak się nie mylę? Podejrzewam, że nawet o 1/3 nie będzie taniej. A powinno. Lite powinen kosztować 100e mniej przy cenie hybrydy za 300e. Przy takich cięciach, bo ma tylko minimalnie lepszą baterię, a z reszty jest okrojony.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.