Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No uporałem się z driftingiem już dawno ale nie wiem jakim cudem zepsułem śrubki w joy conach i nie wiem jak to rozkręcić (2 mi zostały ale czubek jest wręcz okrągły więc nie idzie zahaczyć śrubokrętem) i podmienić na metalowe zatrzaski z amazonu , które leżą w szafce. Gdyby nie te małe wady to joy cony są jak dla mnie dużo lepiej wykonane niż taki dualshock4 gdzie cały czas czuje jakby guma na gałkach miała się zetrzeć.

Odnośnik do komentarza

Tak ponoć jest. Żeby było śmiesznie to wszystkie wersje dpada w propadzie łapią miss inputy, w nowszych mniej ale nie jest idealnie. 

 

Chodziło mi raczej o fakt, że to jest małe i gałka prawa jest pod przyciskami przez co ją trafiam. W Fifie grajek a to reaguje więc jest kicha. W zwykłym padzie gałka jest przesunięta w lewo. Ten now kontroler jest większy i tak właśnie ma ja umiejscowioną a i krzyżak hori więc pewnie lepszy niż propad (mam ich joycona i jest dobrze z tym) 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, sprite napisał:

No kapitalnie ten pad się zapowiada(button mapping nareszcie na switchu :banderas:). Do tego edycja g classic pięknie wygląda. W USA premiera jest wcześniej - 7 sierpnia.

 

 

 

W Polsce będzie jakaś dystrybucja? Bo klikając na link do Amazon.co.uk jest info, że do nas nie jest realizowana wysyłka...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Zależy od gry. Zelda zjada baterię ze dwa razy szybciej od gry z grafą z kalkulatora. Powiedzmy, że można pograć minimum 2,5-3h na jednym ładowaniu. 

Lite ma mieć mniejszą baterię, ale przez mniejszy ekran, brak joyconów, wibracji itd. ma wytrzymywać ciut dłużej na jednym ładowaniu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...