Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tryb zombie wypada? Szczerze powiedziawszy narzeczona trochę streamów obejrzała i jest zaciekawiona jak wypada co-op i cały ten ten tryb. W sumie zastanawiamy się czy nie kupić na święta.

 

W Coda nie grałem od tak dawna, że ten pomysł nie wydaje mi się głupi.

Tryb Zombie może wydawać się trochę ciężki dla początkujących gdyż Zombie przyśpieszyły i są bardziej agresywniejsze niż to było w poprzednich odsłonach. Ale gra się przyjemnie trzeba ogarnąć gdzie i jak trainować nieumarłych i gra się bardzo dobrze :) No i jeżeli ktoś się szykuje na Zombies to season pass obowiązkowo bo po Shadow of Evil zostanie niedosyt

Odnośnik do komentarza

Kurcze, ale ta gra jest zgliczowana :/  Do złotego kamuflażu w Drakonie brakuje mi tylko i wylacznie kamuflażu Ciemnego (Burnt), który dostajemy za 50 zabójstw tą snajperką baz żadnych dodatków. Licznik zatrzymał się na 47/50 i ani drgnie :angry:  Dla pewnosci wylaczylem wszystkie dodatkowe bronie, granaty miny, flashe, nawet atuty i rzecz ciemna Drakon goły bez niczego. Ani drgnie. Nie chce dobić do 50 :negative:  Restart konsoli nie pomogl. Ktos rowniez probowal wyzlocic jakas pukawke i napotkal na podobny problem?

 

Poza tym raz dostalem zrzut, probowalem go podjac, ale ni chu chu, nie pojawil sie przycisk X. Moi pobratymcy tez widzieli, probowali go wziac za mnie, oblepili wziątek niczym warchlaki piersi maciory, bezskutecznie. Dawno juz nie spotkalem sie z CoD-em, ktory mialby takie problemy. Ach Treyarch...a tak na Was liczylem... :blush:

 

EDIT: Bug jak widac jest znany. Zrobiłem jak poradzili i camo wpadło...

 

https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Kills-Not-Counting-Toward-Unlocking-Burnt-Camo/?q=Kills+Not+Counting+Toward+Unlocking+Burnt+Camo&l=en_US&c=Game_Title%3ACall_of_Duty_Black_Ops_III&fs=Search&pn=1

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Mi się gra świetnie, jak na razie absolutnie nic mnie wkurza, już mam prawie 55lvl. W każdym innym CoD-ie po CoD4, po takim czasie dostawałem ku.rwicy, bo wychodziły jakieś dziwne rzeczy które mega mnie irytowały, tutaj nic. :D Zapowiada się dużo godzin spędzonych w multi.  ^_^

 

 

U mnie to samo z tym że level dopiero 20 któryś ale zaraz zaczynam grać więc będzie update. Wyślij ktoś jakieś zaproszenie to można razem pograć.

Odnośnik do komentarza

Ale zje.bali małpę na zombie. Rzucasz a mimo to zombiak może Cię uderzyć albo zacznie cię gonić i bić no co za bezsens. Do tego trzeba odczekać kilka sekund zanim zacznie działać. Podobnie działa np bomba w WaW tam też trochę trzeba było czekać zanim ginęli wszyscy. No nie wiem czy to jakiś błąd czy co, muszę to jest sprawdzić. Bez przesady nie to ,że dali agresywniejsze zombie to jeszcze mają nie reagować na małpę ? Bez jaj

Odnośnik do komentarza

Juz po becie wiedzialem ze siegne po fulla i raczej sie nie zawiode. Nie mam pojecia jak oni tak tyle wycisneli z tego leciwego silnika, ale multi (singla jeszcze nie odpalilem) wyglada naprawde niezle!

60 klatek, grafa ostra jak zyleta, dodatkowe efekty, jak chocby plamy krwi na scianach ciesza oko! Do tego gra sie mega przyjemnie ! 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad nowym codem bo chciałbym w coopie kampanie przejść. Czy ktoś z was byłby chętny na coop kampanie? Jeżeli tak to na ps4 czy xbox one? Zakupie tam gdzie znajdę chętnych najlepiej 3

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...