Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

W cdp.pl jest wysprzedaż black opsa 3 cena na pc  99.99zł na konsole 199.99zł.

Zastanawiam się czy nie kupić ale wersje na pc bo na konsole podziękuje ponieważ dużo pojawiło się pseudo konsolowców z klawiaturą i myszą.

Nic tylko cioty które umilają rozgrywkę innym dlatego wole na PC grać.

Warto to kupić?

 

Tu macie filmik grając na konsoli życzę wam powodzenia w nowym roku. I weź sobie kup FPS ba konsole.

gdzie takie info, podaj libczy bo w innym wypadku twoje przypuszczenia sa inwalida

po za tym nie widze sensu grac na m + k gdzie 99,9% gra na padzie. jestem pewien ze na pc szybciej znajdziesz cheatera niz na konsoli m + k 

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Gdzie takie info? z doświadczenia wiem pół życia przegrałem w cody więc wiem co z czym. Niestety prawda jest taka że i na pc trafi się jakiś hack i na konsoli grający m+k.

Kiedyś dużo grałem w coda na ps3 i szlag mnie trafiał jak często trafiałem na graczy z m+k. Myślisz że gra mało osób? sprawdź allegro itp. ostatnio z ciekawości sprawdziłem to jakiś badziew proszę link

http://allegro.pl/hama-konwerter-speedshot-mysz-klawiatura-sony-ps4-i5336396504.htmlkupiło 30 paru a to tylko jedna aukcja. I są różnych producentów te wynalazki. Mało tego nawet za prawie 900zł ludzie kupują aby grać na m+k  widać cena nie gra roli jeśli chodzi o bycie najlepszym itp. proszę

http://allegro.pl/xim-4-ps4-xbox-one-ps3-xbox360-gw-fv23-i5818744707.html

Brak słów taka osoba dla mnie to po prostu śmieć i oszust. Bo naprawdę możesz być mistrzem pada ale nigdy nie dorównasz takiemu co dobrze opanował m+k.

Wiem bo sam używałem kiedyś tego jak mi nerwy puściły na ps3 ale dotarło do mnie że nie mam z tego dobrej zabawy zawsze pierwszy i mega staty jak po prostu oszukuje i mówię że przewaga jest kolosalna.

Powinni to banować nie mam pojęcia jak ale to powinno być zakazane.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Szybkie pytania od Weterana serii z czasów CoD IV- CoD BO II ma czego szukać w BO III? Czy jest turbo-futurystycznie? Czy jest randomowo? I czy zapowiedziano już 6 dodatków?

 

Mowa oczywiście o MP.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Spieprzyli z tym season passem, powinni pierwsze dlc wypuscic troche szybciej a tak to czekanie do lutego a uzytkownicy xone do marca. Znudzilo juz mi sie granie na tych ciagle samych mapach, idzie mi dosyc bardzo dobrze. K/D 1,70. Mialbym lepsze,ale granie non stop na Nuketown mi spieprzylo K/D ratio. Spora przewage mam dzieki dobrym sluchawkom :P Nie zaluje zakupu, 1,5 roku temu jak sie nie myle zakupilem i sluza nadal swietnie

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

nagralbys cos, chetnie bym poogladal [;

 

Mowisz i masz. Pomylilem sie i wbilem 92 kille a nie 94 tak jak wczesniej pisalem.  Na poczatku zawsze tak jest ze troche powoli sie rozkreca,ale pozniej to masakra :P Teraz caly czas lece na dominacji 40 do 80 killi . K/D wzrasta. Gram przewaznie ICR,KN44, HVK, VESPER i Sheiva.

 

Edytowane przez Mroku333
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...