Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem dziś kolesia na 57 lvl.

Numer był pomarańczowy.

O co chodzi? ;-)

Prestige Master

 

Panowie, strasznie powolnie rzuca się toporkami w multi (do tego postać drze przy tym mordę, zwracając uwagę wroga :facepalm:)

Czy jest jakiś perk, czy coś żeby szybciej postać rzucała? ...bo nigdzie nie widziałem

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

 

UP

Przewin do 6:40 i masz wyjasnione jak odblokowac prestiż...

 

EDIT: Aha... zeby moglo byc mozliwe wbicie prestizu to nie tylko musisz zdobyc 55 lvl, ale kreska doswiadczenia musi byc wypelniona maksymalnie w prawo, czyli tak na prawde de facto 56 lvl...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak tam multi wyglada? Jest  cos do coopa oprocz kampanii? Cos w stylu hordy? Bo strzelanie sie z dzieciakami to mnie srednio jara. 

 

Strzelanie z dzieciakami XD Gada dorosly chlop ktory gra w gierki dla malych dzieci, no ale ok. Juz Tobie mowie,

 

Jest super tryb/story Zombies, Multiplayer, Free Run cos w stylu Mirror's Edge, CO-OP kampania. Grajac w multi zostajesz nagradzany co kazdy wygrany lub przegrany mecz ''Cryptokey's'' dzieki czemu mozesz wydawac to w Black Market - kupujac skrzynki w ktorych mozesz wylosowac fajne skiny do broni, emblematy i gesty. 

 

W tym momencie najlepszy FPS na rynku.

Odnośnik do komentarza

Gra jest na tyle dobrze zbalansowana, że praktycznie każdą bronia można coś ładnie ugrać. I nie czujesz jak jakiejś przewagi ze strony pozostalych. Jeden powie, że HVK jest najlepszy. Drugi, że ICR. Napewno z karabinów szturmowych warto sprawdzić też M8A7. Tylko, że to high level. Z dodatków na wszystkich assault rife na pewno robi grip, long barrel i stock. Taki optymalny setup. High Caliber zamiast Long Barrel na broniach z burstem.

Odnośnik do komentarza

Dobra, tak na szybko, jakie są najlepsze bronie z każdej kategorii i dodatki do nich ;)

 

 

Gra jest na tyle dobrze zbalansowana, że praktycznie każdą bronia można coś ładnie ugrać. I nie czujesz jak jakiejś przewagi ze strony pozostalych. Jeden powie, że HVK jest najlepszy. Drugi, że ICR. Napewno z karabinów szturmowych warto sprawdzić też M8A7. Tylko, że to high level. Z dodatków na wszystkich assault rife na pewno robi grip, long barrel i stock. Taki optymalny setup. High Caliber zamiast Long Barrel na broniach z burstem

vesper grip quick draw extended mag

m8 quick draw rapid fire elo

Odnośnik do komentarza

Do Assault Rifles uzywam praktycznie tego zestawienia

 

M8A7- Quickdraw, Stock, Grip i do tego ELO Sight.   Do innych broni z tej kategorii identycznie, jedynie do Sheiva uzywam High Caliber dzieki czemu jeden strzal w glowe eliminuje typa akurat Sheiva.

 

Do SMG:

 

Grip, Quickdraw i  extended mag

 

Perki:

 

W tej czesci kroki slychac strasznie glosno, wiec jak ktos ma dobry headset to ma duza przewage dlatego uzywam Awareness. Slysze praktycznie wszystko no chyba ze ktos uzywa Dead Silence

 

Flat jacket jest obowiazkowy, bo tutaj granaty zadaja olbrzymie obrazenia cos w stylu MW1. Blast Suppressor i Fast Hands lub Scavenger.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Ja się tylko zastanawiam, czy w tej grze serio jest jedna mapa? Rzygam już tym Combine. Jest spoko, ale ile można. Jak się tylko pojawi w rotacji to przegłosowana...

Odpowiedziałem na Twoje pytanie kilka stron wcześniej. Dlaczego Combine? Bo to doprawdy jedna z bardzo nielicznych dobrych map w rej odsłonie. Dziwi mnie to tym bardziej, że dotąd Treyarch uważałem za firmę posiadającą najlepszych speców od map ze wszystkich studiów, które się CoD-em zajmują. Tymczasem na BO3 srodze się zawiodłem...
Odnośnik do komentarza

W cdp.pl jest wysprzedaż black opsa 3 cena na pc  99.99zł na konsole 199.99zł.

Zastanawiam się czy nie kupić ale wersje na pc bo na konsole podziękuje ponieważ dużo pojawiło się pseudo konsolowców z klawiaturą i myszą.

Nic tylko cioty które umilają rozgrywkę innym dlatego wole na PC grać.

Warto to kupić?

 

Tu macie filmik grając na konsoli życzę wam powodzenia w nowym roku. I weź sobie kup FPS ba konsole.

Edytowane przez prezes079
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...