Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie nie podoba Splash, poniewaz wyglada na zbyt chaotyczna, Rise, Gauntlet i Skyjacked na plus.
 
Gram i gram zeby wbic Nucleara, na FFA jest to strasznie ciezkie, na 15-20 killstreaku padam, ludzie zaczynaja polowac na mnie, lub jakies randomowe z pupy akcje.  K/D 1,90 do 2,00 dobije za jakis czas pewnie. 
 
Na innych trybach tak samo ciezko wbic, bo to wszystko random jest, strzelam pierwszy a jakis niski lvl mnie zniszczyl.
 

6898e594360e49a9c744b29ca2e7370c_400x400

Odnośnik do komentarza

Jak narazie grałem na skyjacked i rise. Pierwsza to prawie dokładna kopia tego co było w bo2. Rise dosyć duża. Standardowe 3 ścieżki, jedna do walki na większym dystansie, pozostałe na średnio - krótki. Ogólnie bardzo fajnie się na niej gra. Dużo możliwości zajścia przeciwnika od tyłu lub boku.

Kolejny plus, że na daną mapę można wybrać tylko dwa razy pod rząd. Wreszcie skończy się nieustanne losowanie combine.

 

I pewne pytanie. Czy jest jakaś playlista w której losuje tylko mapy z dlc czy wszystko jest wrzucone do jednego worka?

Odnośnik do komentarza

Jak narazie grałem na skyjacked i rise. Pierwsza to prawie dokładna kopia tego co było w bo2. Rise dosyć duża. Standardowe 3 ścieżki, jedna do walki na większym dystansie, pozostałe na średnio - krótki. Ogólnie bardzo fajnie się na niej gra. Dużo możliwości zajścia przeciwnika od tyłu lub boku.

Kolejny plus, że na daną mapę można wybrać tylko dwa razy pod rząd. Wreszcie skończy się nieustanne losowanie combine.

 

I pewne pytanie. Czy jest jakaś playlista w której losuje tylko mapy z dlc czy wszystko jest wrzucone do jednego worka?

Jak nie masz DLC w oddzielnej playliscie to raczej nie. Może coś przeoczyłeś ? W poprzednich CoD zawsze była oddzielna rubryka na nowe DLC i tam też się grało.

 

DLC na inne platformy z miesięcznym opóźnieniem czy coś się zmieniło ? Było już jakieś info co do tego ?

Odnośnik do komentarza

Wazne info co do DLC, pogralem juz sporo godzin na tych mapkach i wspolczuje dla osob ktore postanowily zakupic DLC, po pierwsze..

 

Sciagniete DLC nie da rady usunac/wylaczyc, dlaczego niby mialbym to zrobic ? A no dlatego ze dolacza mnie teraz jedynie do osob ktore posiadaja DLC a za tym idzie mnostwo try hardow, ludzi z max prestigami, masakra - Praktycznie zero casuali. Mapy sa takie sobie, powiedzialbym ze za duze, jedynie Skyjacked daje rade a reszta OK. Zombies super, ale gdzies to juz widzialem. Zadnych nowych innowacji i sporo bugow. Na Splash mnostwo ludzi glit(pipi)e, ogolnie CALY MATCHMAKING jest s(pipi)y. Tak jak pisalem, dobrze ze nie bralem Season Passa jak w poprzednim roku z AW. Zawiodlem sie jak nic. Bronie tez caly czas dostaja nerfa i perk Ghost nie dziala tak jak powinien.

 

Exodus wreszcie jest widoczny w map rotation co jest na plus.

 

K/D z 1.90 na 1.88 zlecialo :dynia:

 

 

Hit detection tez z(pipi)ane, smieszy fakt ludzi ktorzy powbijali Nucleary z 1,2 kd XDD Polaczenie z NASA maja pewnie

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Dla mnie najgorsza jest tylko mapa Gauntlet. Jakieś takie nieciekawe te korytarze. Cała reszta miód i lepsza niż w podstawce. Fakt, że na splash jest kilka błędów pozwalających wyjść poza mapę, ale jak pozna się ich lokalizację to wiadomo, które miejsce omijać lub gdzie stać żeby niszczyć durni próbujacych się tam dostać.

Wielkość map też uważam na plus, jak gram na HC to nie muszę się martwić o trafienie kogoś z drużyny. Do tego łatwiejsza możliwość zajścia od boku/tyłu oraz ucieczki przed przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

Ale zmiany w matchmakingu czuc mocno, jak wczesniej co dominacje mialem od 50+ to teraz nie ma mowy o takim wyniku.

Wszystko możliwe. Ja jak na razie nie zauważyłem różnicy w tym kogo losuje, bo w dominacji na HC gdzie gram jest z tym różnie. Mam dopiero drugi prestiż i w zespołach mam mieszaninę ludzi. Od tych z pierwszym lvl do mistrzów z pomarańczowym. Zanim zacząłem się bawić w prestiże to miałem podobnie. Jednak będę obserwował to o czym mowisz.
Odnośnik do komentarza

No. Ludzi z DLC łączy z ludźmi, którzy też je mają. To samo bylo z nuketown. A że tryhardy maja albo wykupionego season passa, albo kupili dodatek. To na podstawce, teraz jest leciutko. Też odczulem. Ludzie placza na Twitterze, że Treyarch wprowadzilo SBM. Ale to nie to. Szkoda, że nie ma opcji disable DLC jak MW2 np.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No. Ludzi z DLC łączy z ludźmi, którzy też je mają. To samo bylo z nuketown. A że tryhardy maja albo wykupionego season passa, albo kupili dodatek. To na podstawce, teraz jest leciutko. Też odczulem. Ludzie placza na Twitterze, że Treyarch wprowadzilo SBM. Ale to nie to. Szkoda, że nie ma opcji disable DLC jak MW2 np.

Wreszcie ktos mnie zrozumial w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Jednak sie udalo, wbilem nucleara na Dominacji, malo zawalu nie dostalem przy koncowce, zakonczylem z wynikiem 56-1 na Skyjacked. 30 killi bez zgonu to naprawde spore wyzwanie bo duzo akcji z dopy sie dzieje.

 

1427t69.jpg

 

 

Mam najbardziej OP class setup w grze, bron kosi jak nic z bliska i z daleka :obama:

Edytowane przez Mroku333
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...