Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Też wolę Core, z tych samych powodów. Co do broni: ja z kolei ostatnio daję szanse Razorbackowi, imo świetna hybryda SMG/AR (zwykle daję tłumik, kolba, fast magazines), Kudę też lubię, ale ostatnio Razorback > Kuda.

Tak samo VMP > Vesper (nie wiem, nie znoszę tej broni po prostu). I VMP używam gdy gram bardzo agresywnie (czyli często). Z AR po ostatnich patchach jakoś nie mogę znowu wkręcić się w m8A7, wolę Kn-44 i HVK.

W ogóle w przypadku SMG zrezygnowałem z quickdraw (za to każdy AR obowiązkowo), a w AR z kolby (która w SMG jest obowiązkowo). Po nowym (tydzień wyjazdu) patchu nie grałem i po zwiększeniu sprint-out time możliwe, że QD powróci do zestawów.

To mój pierwszy Cod od MW2, wciągnął mnie zadziwiająco mocno i dostarcza mnóstwo rozrywki.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No po powrocie pewnie spróbuję, patch notes od razu skłoniły mnie do wypróbowania RF. Tak samo chyba Cerberus wejdzie do SC zamiast działka/mothership - bo Wraith i R.A.P.S to obowiązkowa kombinacja (Wraith zwykle daję jak R.A.P.S już jeździ - imo wtedy nie ma przeciwnik czasu na namierzanie, no chyba, że nie dobiję do nich)

No i Spectre to mój ulubiony specjalista - rippowanie seriami daje satysfakcje.
 

Odnośnik do komentarza

Ja nie widze nic w tym zlego, to nie jest p2w. Bronie dodane do supply drops nie wygladaja na OP i nimi nie beda, pamietasz Peacekeeper z blopsa ? Tez nie byl nie wiadomo jak mocny. Ten karabin to taka Sheiva na 2 strzaly z mniejszym magazynkiem a ten pistolet to cos a'la executioner z bo2.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Peacekeeper z bo2 był ok tu się zgadzam, ale ta broń była dodatkiem do dlc i chyba po raz pierwszy broń pojawiła się w dodatku więc musiała być zbalansowana innej opcji nie było. Karabin bardzo mocny się wydaje w skillowych dłoniach może naprawdę namieszać. Pistolet bardzo słaby. Nie chcę po raz kolejny widzieć wariantów broni ,które były lepsze od podstawowych stąd moje obawy. Sama inicjatywa na plus raczej, byle z głową to robili. Pierwsze wrażenie było dla mnie lekko szokujące

Odnośnik do komentarza

Tylko jakos zapomnieli o tym w patch notach wspomniecPozatym to chyba najdłużej ladujacy się special w grze. Ktorego dodatkowo mozna szybko zgasic. Jedynym przegieciem było ściąganie nim Mother shipa, zanim ten w ogóle wyleciał nad mapę.

 

Swoją drogą ten cały nerf train na którym Treyarch jedzie zaczyna mnie trochę drażnić. Zamiast oslabiac wszystko, mogliby dopakować pozostałe bronie. Vesper dostał już tyle nerfow, że pobiegać z nim można jedynie na Combine. I to pod warunkiem, że wbiegasz na pałę, na przeciwników. Odrzut ma teraz z gripem taki, jak kiedyś bez niego. Kuda to w tej chwili chyba najlepsze SMG. Bo bo jeszcze nie ruszali. A heady na dystans wali jak Vesper przed patchami. Albo i lepiej. Nie wiem czemu z tego powodu nikt nie płacze.

Odnośnik do komentarza

Karabin bardzo mocny się wydaje w skillowych dłoniach może naprawdę namieszać. Pistolet bardzo słaby. Nie chcę po raz kolejny widzieć wariantów broni ,które były lepsze od podstawowych stąd moje obawy. Sama inicjatywa na plus raczej, byle z głową to robili. Pierwsze wrażenie było dla mnie lekko szokujące

 

Przekonales mnie, zaraz biegne kupic CoD points'y.

 

 

:pechowiec:

 

 

 

PS. Scythe dostał kolejnego stealth nerfa. Jak gra startowała miał 200 naboi. Potem po którymś patchu 160. Teraz ma 120.

 

Purifier tez na poczatku byl niesamowity,pozniej odczuwalem wolniejszy fire rate. Dobrze, ze Rejack nadal jest jaki jest, ten z bety to byl strasznie wkurzajacy i przegiety.

Odnośnik do komentarza

Którego COD-a najbardziej polecacie ? :) Zamierzam kupić konsole i od razu brać Black Ops 3 czy sporo tańszy Advance też jest w porządku ? :) Czy Killzone jako pierwsza gra do nauki gry w FPS na padzie będzie dobra, czy tylko dołożyć do BO3?

 

Jesli szukasz dobrego singla, to AW. Szukasz dobrego multi i trybu zombies, to Blops 3.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, raczej skuszę się na Black Opsa :P po przetestowaniu najwyżej spróbuję odsprzedać w rozsądnej cenie . Widzę że na forum jest dział pchli targ, jednak nie mam do niego dostępu. Jakie jest hasło ( na priv) ponieważ może znalazłbym tam pozycję w dobrej cenie którymi jestem zainteresowany. 

Edytowane przez Lelox
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...