Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wyskakuje jakbym już kod otrzymał

 

Based on the information selected, we've detected that you have already received a code for this gamer ID and have reached the maximum number of submissions allowed for this gamer ID. Please verify that you're attempting to submit this with the correct gamer ID.

Dziwne. Zupełnie jakbyś już wcześniej pisał o ten kod :/
Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia, że ostatnio KRM został osłabiony? Jakiś czas temu jak pierwszy raz używałem tej broni to w zamkniętych pomieszczeniach wymiatało się bardzo miło. Większość padała na jeden strzał z biodra na odległościach jakie występują w zamkniętych pomieszczeniach. Kilka gier na spędzonych w domku na środku Exodus i ciężko było uwierzyć w wynik końcowy ;-).  Grałem bez dodatków. Teraz wziąłem znowu KRM i jakaś masakra. Z biodra zabić idzie tylko jak koleś jest prawie że w zasięgu ręki. A mierzenie z shotguna to troche lipa. Zacząłem używać celownika laserowego co teoretycznie powinno zwiększyć zasięg jedno-strzałowych killi z biodra. A jak dla mnie jest gorzej niż było bez niczego. Żeby było śmieszniej brakuje mi 1 serii do ostatniego kamuflażu dla KRM. 

Odnośnik do komentarza

Assault Rifle dostały buffa, który nie został nigdzie odnotowany oczywiście. Robią update'y po cichu, żeby wiary nie w(pipi)iać? Z tym strzelaniem po nogach to faktycznie jakiś żart jest. BO3 jest w pewnym sensie rewolucyjny. Chyba jako pierwszy fps na rynku wprowadził mechanikę, która daje przewagę osobom nieumiejącym celować. Co to ma być? Multiplier na strzał w stopę. A head shot ma 1.1. Flinch powininen zostać calkowicie wy(pipi)any z gry.

 

Co do OP broni, to chyba już takiej nie ma. Vespera spatchowali (jednocześnie przeginając w drugą stronę). 

Odnośnik do komentarza

Sposób na darmowe Nuk3town do Black Ops 3 --> https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/NUK3TOWN-Availability-in-Call-of-Duty-Black-Ops-III?uil=en_US

Logujemy się na swój profil i wypełniamy formularz ,że nasz kod z pre ordera nie działa.

 

2XP w ten weekend ! Od dzisiaj 19 do poniedziałku również 19

 

Przyszedł kod na nuketown na @ .Plusik dla burzy :)

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

zaczalem po kilku latach rpzerwy przygode z codem, jakies rady dla poczatkujacego? z jakimi perkami, specjalami i bronami biegac?

Na początek Kuda i Kn - 44, bronie startowe, świetne w swoich klasach (przy SMG polecam zwykle nosić Stock, reszta zależna od stylu gry - w przypadku AR - Quickdraw), polecam też przyzwyczaić się do ironsightów, imo nie warto zabierać jednego z miejsc (są wyjątki dla mnie, ale Kn 44 i Kuda mają dobre).

 

Z perkami: tu zależy od stylu gry - ja gram agresywnie, często flankując, więc u mnie jest duch i wytłumienie dopalacza (używam też scavengera i podbicia, bo używam wysokich scorestreaków - na początek jednak polecam fast hands) plus tłumik na broniach.

 

Grając SMG zresztą Ghost (z racji na działanie Stocka) i tłumik na broń to podstawa moim zdaniem, bo chcesz być i tak jak najbliżej wroga. W przypadku AR jest większy wybór, choć przy Kn - 44 też używam tej kombinacji (  tłumik Kn działa inaczej niż przy reszcie karabinów, zmniejsza zasięg o 15%, a nie o 30%).

 

To teraz przykładowe klasy na początek:

 

Kuda + stock + quick draw/tłumik,  Blackcell,  Perki: Ghost (do czasu odblokowania, może być wszystko) + fast hands + wytłumienie dopalacza + zestaw granatów (jak dobijesz w broni do tłumika wyrzuć granaty dodaj dodatkowe miejsce do broni i walnij tłumik) SC: Nie baw się w wysokie na początek UAV, cUAV i zrzut zaopatrzenia wystarczą. W przypadku Kn w zasadzie to samo, chociaż kolba jest niepotrzebna, wymień na uchwyt.

 

Styl gry: Agresywnie ale z rozmysłem, flankuj pozycje, pilnuj pozycji wroga (i spawn flipów).  Grając Kn - 44 graj bezpieczniej niż Kudą - karabin błyszczy na dystansie). Preferowani specjaliści na początek:  Prophet z Glitchem, Outrider z Vision Pulse (jak się przyzwyczaisz do gry to w zasadzie każdym możesz grać, u mnie to jest Seraph z Skupieniem bojowym i Spectre z Ripperem) - bo wspomagają kontrolę mapy/pozwalają dłużej pożyć.

 

ICR + Quickdraw + extended mags (+ szybkostrzelność/ long barrel), BlackCell. Perki: Sixht Sense + Fast Hands + awareness (do czasu odblokowania dodatków do broni zestaw granatów) SC. te same co wcześniej. Specjaliści: Battery z War Machine, Reaper z Scythe , Seraph z Annihilatorem: dodatkowa siła rażenie zawsze się przyda.

 

Styl gry: ICR to najłatwiejsza broń w grze - zerowy recoil (prawie), duża celność. Minusem jest mniejsza siła. Dlatego preferowane jest bezpieczna gra i pilnowanie ruchliwych miejsc na mapie i walka na średnio-dalekim dystansie.

 

General tip: Wykorzystuj osłony na mapie podczas strzelania, zestrzeliwuj rzeczy w kolejności: cUAV -> reszta, staraj się zaskoczyć wroga (jeśli zginiesz nie wracaj tą samą drogą - jest duża szansa, że przeciwnik na Ciebie czeka), naucz się map i spawn pointów w różnych trybach.

 

@Ficuś

Jak chcesz możemy razem pograć, daj tylko znać - wytłumaczę troszkę więcej.

 

 

 

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakbym zresetowal teraz staty i zaczal od nowa, to pewnie K/D bym mial na poziomie +2,5. Juz prawie dochodze do 2,0. Gralem na Nuketown sporo dla xp, wiadomo jak tam jest i dlatego mialem s(pipi)e staty. Teraz meczyki leca od 50 do 70 killi. Czasem wiecej ^^ 
 

 

Jak cos, to dodajcie mnie na PSN, w grupie bedzie lepiej sie gralo. 

Odnośnik do komentarza

pewnie jakbym został na końcu w tej kryjówce to byłoby 30/1, ale nieeeeee... nie chciałem żeby maszyna zaliczyła za mnie ostatniego killcam'a :angry:

 

 

EDIT:

 

może to uj nikogo nie obchodzi ale muszę to wrzucić :D
za to kocham call of duty! w pewnym momencie poczułem się już jak bóg... Niedozayebania :diablo:

 

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...