Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Try hardów tyle samo, bo łączy Cię tylko z ludzmi którzy mają DLC. Niezależnie od tego czy gracie na nowej mapie.  A wiadomo, dodatek/przepustkę wykupili raczej bardziej zaawansowani gracze.

 

Ktoś się orientuje, czy na Dark Matter trzeba robić złoto na broniach z Black Market? Dzisaj wpadł MX Grand z dropa i się zastanawiam, czy na nim też muszę wbić. Assault Rifle mialem już na diament.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd wielu ma takie negatywne opinie o tej części. Skończyłem zagrywać się w Advanced Warfare i postanowiłem zaopatrzyć się w Black Ops 3 , który jest dużo lepszy . Po MW2 i BO nie było żadnego tak dobrego COD-a a patent z dobraniem specjalisty nadaje do serii powiew świeżości . Kampanie dopiero rozpoczynam a za tryb zombi na porządnie zabiorę się na sam koniec ale jak na razie pierwsze odczucia są świetne . Multi szybkie ale nie na tyle jak AW czy też Titanfall co według mnie jest dużym plusem . 

Odnośnik do komentarza

Ja również twierdzę że BO3 to najlepszy COD od czasów MW2, gdyby jeszcze tą rozgrywkę przenieśli w czasy drugiej wojny lub obecnych konfliktów i miał bym grę doskonałą.

 

Rozgrywkę przenieść do drugiej wojny? Czyli bieganie po ścianach, drony, gadżety, pierdy itd w czasach 2 wojny światowej? Średnio to widze :) 

 

Mi Advanced Warfare bardziej przypasował :)

Odnośnik do komentarza

 

Ja również twierdzę że BO3 to najlepszy COD od czasów MW2, gdyby jeszcze tą rozgrywkę przenieśli w czasy drugiej wojny lub obecnych konfliktów i miał bym grę doskonałą.

 

Rozgrywkę przenieść do drugiej wojny? Czyli bieganie po ścianach, drony, gadżety, pierdy itd w czasach 2 wojny światowej? Średnio to widze :)

 

Dałoby się. W grze jest taki miks gdy walczymy z

Sarą Hall

 

Odnośnik do komentarza

Kiedy pierwsze DLC ( 4 nowe mapy) zawita na Xbox One?

 

3 marca na PC i XOne. 

 

 

 

Wylosowaliscie juz jakas nowa bron z Supply Drops, ja ostatnio pare otworzylem i niestety nic. 2,5-3h schodzi na wbicie 30 crypto keys co niestety jest za dlugim czasem. W AW z czego co pamietam byly daily challenges, za ktore mozna bylo dostac 1 skrzynke do otwarcia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wylosowaliscie juz jakas nowa bron z Supply Drops, ja ostatnio pare otworzylem i niestety nic. 2,5-3h schodzi na wbicie 30 crypto keys co niestety jest za dlugim czasem. W AW z czego co pamietam byly daily challenges, za ktore mozna bylo dostac 1 skrzynke do otwarcia. 

 

 

u mnie lecą skórki do broni, którymi nie gram i jakieś inne niepotrzebne rzeczy... przestał mnie interesować ten cały Supply Drop :)

Odnośnik do komentarza

 

Wylosowaliscie juz jakas nowa bron z Supply Drops, ja ostatnio pare otworzylem i niestety nic. 2,5-3h schodzi na wbicie 30 crypto keys co niestety jest za dlugim czasem. W AW z czego co pamietam byly daily challenges, za ktore mozna bylo dostac 1 skrzynke do otwarcia. 

 

Nie. Nie nastawiam się na wylosowanie. Cały czas jakieś zwykłe skórki do broni :/

Odnośnik do komentarza

Kiedy pierwsze DLC ( 4 nowe mapy) zawita na Xbox One?

Kupujesz ?

 

 

Kiedy pierwsze DLC ( 4 nowe mapy) zawita na Xbox One?

 

3 marca na PC i XOne. 

 

 

 

Wylosowaliscie juz jakas nowa bron z Supply Drops, ja ostatnio pare otworzylem i niestety nic. 2,5-3h schodzi na wbicie 30 crypto keys co niestety jest za dlugim czasem. W AW z czego co pamietam byly daily challenges, za ktore mozna bylo dostac 1 skrzynke do otwarcia. 

 

http://xboxdvr.com/gamer/BuRRRza/video/14991582

http://xboxdvr.com/gamer/BuRRRza/screenshot/3911605

http://xboxdvr.com/gamer/BuRRRza/screenshot/3911604

hehehe piękny widok :) Te perełki w przeciągu tygodnia. Co ciekawe te dwie rzeczy bodajże w 3 paczkach mi się trafiły bo mało grałem. Tą kuszą jeszcze nie grałem. Co prawda moim szczytem marzeń był Miecz + MX Garand no ale nie będę narzekał inni nie mieli tyle farta :)

 

Btw powinni zrobić coś takiego jak było w AW, jeżeli coś nam nie jest potrzebne lub nam się nie podoba to możemy to zamienić na ileś tam cryptokeyes.

Tonę szmelcu bym wywalił. Jeszcze bym zmienił ,że jeżeli już wylosujemy camo to mamy je na wszystkie bronie a nie tylko na jedną, ale z drugiej strony wtedy by było dużo mniej rzeczy do wylosowania i te wyczekiwane camo w końcu by wpadło.

 

+BONUS spoko akcja mi wczoraj siadła w nocy z war machine. Akurat w przeciwnym teamie był jakiś polak z 365lvl co dodatkowo cieszy hehe :)

http://xboxdvr.com/gamer/BuRRRza/video/14991729

Odnośnik do komentarza

 

Kiedy pierwsze DLC ( 4 nowe mapy) zawita na Xbox One?

Kupujesz ?

 

Niewykluczone ze tak, ale pod jednym wszakże warunkiem: Pierwsze DLC do BO3 bedzie dostepne w sprzedazy na polskim Live, poniewaz do Advance Warfare na polskim Live osobno pierwszego DLC nie mozna bylo kupic. Tylko i wylacznie w season pass (4 DLC łącznie).

Odnośnik do komentarza

Sposób na darmowe Nuk3town do Black Ops 3 --> https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/NUK3TOWN-Availability-in-Call-of-Duty-Black-Ops-III?uil=en_US

Logujemy się na swój profil i wypełniamy formularz ,że nasz kod z pre ordera nie działa.

 

2XP w ten weekend ! Od dzisiaj 19 do poniedziałku również 19

Edytowane przez BuRRRza
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...