Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 5


Rekomendowane odpowiedzi

thps55.5revealextrae.jpg

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/05/05/tony-hawk-returns-exclusive-first-look.aspx?utm_content=bufferae6bb&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

 

 

 

 

 

 

w skrócie:

- Premiera pod koniec roku na PS4 i XO.

- PS360 "trochę później"

- powrót do korzeni :

 Putting to rest months of cryptic tweets from Tony Hawk, Activision and developer Robomodo have officially announced Tony Hawk's Pro Skater 5 – a return to the classic gameplay of the series' heyday.

 

-Jaram się :D

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czekam na opis przejścia każdej planszy na 100% w PSX Extreme, a także listę tricków.

A nie sorry, inne czasy mamy. Mam nadzieję, że nie będzie tak crapowato jak w tym remasteerze jedynki. Nie wiem, czego tam zabrakło, ale chyba sterowanie było skopane.

No i ciekawe jaki tu będzie soundtrack? Do dziś mam na dysku muzę od części pierwszej do czwartej.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co z tego wyjdzie. THPS 1 i 2 na PSX to było istne szaleństwo, kontynuacje na PS2 też trzymały bardzo wysoki poziom. Ostatni Tony, który mi się podobał to pierwszy Underground. Więc niedosyt pozostaje.

Ważne, żeby OST dawał radę.

 

 

@up

Mullen to moja ulubiona postać w serii. I te filmiki po przejściu gry :D

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

W produkcji pojawi się oczywiście Tony Hawk ze swoimi znajomymi – Nyjah Huston, Aaron Homoki, Ishod Wair, Riley Hawk, Lizzie Armanto, Chris Cole, David Gonzalez, Leticia Bufoni oraz Andrew Reynolds.

 

A gdzie jest Chad Muska, Bam Margera i mój ulubiony Rodney Mullen? A już wiem

 

 

będą w DLC

 

 

Muska juz raczej zapomniał jak się jeżdzi,Margera nigdy nie potrafił a Mullen ma chyba z 50lat:P

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

please be good :rayos:

 

Watpliwe, o to portfoli studia ktore robi THPS 5:
Tony Hawk: Ride (2009) (49 na metacritci)
Tony Hawk: Shred (2010) (53 na metacritci)
Big League Sports: Kinect (2011) (nikomu sie recenzji nie chcialo robic)
Tony Hawk's Pro Skater HD (2012) (67 na metacritci)
Skateboard Slam (2013) (ios)
Hunger Games: Catching Fire Panem Run (2013) (ios)
Globber's Escape (2014) (ios)
Monster Flash (2014) (??)
Odnośnik do komentarza

Dla mnie trzy pierwsze Hawki na rowni. Jedynak super bo bylo to pierwsza stycznosc z wirtualna decha. Dwojka za manuala, soundtrack i spidermana. Trojka za skateshop, nowa jakosc na PS2, i mase sekretow. 4 czesc i T.H.U.G. też spoko (fajny byl ten motyw od skejtera do bohatera jako zwykly gostek i poznawanie prosow. Rozwijanie umiejetonosci przez czesanie trikow tez na plus) Po thug1 ostry spadek w dol. Na sile ukonczylem American Wasteland. Ciekawy jestem efektu ale zero jarania po tym jak zje.bali wersje HD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...