Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 

w promocji za 159,

XD XD

 

Jak dadzą gdzieś za darmo bądź symboliczną złotówkę to wtedy warto będzie rozważyć obcowanie z tym crapikiem. Już lepiej sobie stare części kupić niż wspierać takie praktyki wypuszczania niedorobionych tworów.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Grać przyjemnie w THPS5? xD

 

Nie, to słowo zdecydowanie odstaje od tej części :)

Nie widzę nigdzie tej gry w twoim profilu a ponoć jesteś taki przeciwny ocenaniu gry na podstawie metacritica. Ehhhh. Ping mówił, że zbugowane, ale nie aż tak słabe jak piszą recenzenci.

Odnośnik do komentarza

A to musiałem grać u siebie? :D :D :D

 

Grałem u znajomego... I to w zupełności wystarczy. Nadal nie mam odwagi kupić tego crapa*. Ehhhh.

 

Żal tylko znajomego, że wywalił tyle złotówek na to (pipi) :)

Ale co go obśmiałem, to moje :)

 

 

*aczkolwiek jak sobie przypomniałem wspaniałe chwile z THPS2, jak ukończyłem grę na 100% każdym zawodnikiem, to miałem przez chwilę chęć kupna. Jak gra będzie kosztować max 49,99 zł to może się skuszę. Więcej nie jest warta.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

 

Grać przyjemnie w THPS5? xD

 

Nie, to słowo zdecydowanie odstaje od tej części :)

Nie widzę nigdzie tej gry w twoim profilu a ponoć jesteś taki przeciwny ocenaniu gry na podstawie metacritica. Ehhhh. Ping mówił, że zbugowane, ale nie aż tak słabe jak piszą recenzenci.

 

 

Fizyka skiepszczona, bugów sporo, zadania się niestety bardzo powtarzają, ale na pewno nie jest to gra 3/10. Bardziej taka szósteczka z plusem (używam pełnej skali). Potem jest ciut lepiej jak już się statsy typkowi nabije.

 

Generalnie zacząłem traktować to jak grę na mobilki puszczoną na dużym tv i było ok, kilkanaście godzin pośmigałem.

Odnośnik do komentarza

Ktoś chyba spadł z chuja żeby kazać płacić za tą grę więcej jak stówę. Gra za 3 dychy powinna chodzić. Nudne z kiepską grafą, to powinno na Androida się pokazywać nie konsole. Na ps3 jest cienko. OST to jakaś kpina. Pozmieniały się czasy ale gry o Tonnym dla mnie po 4 się skończyły, próbowałem zremasterowaną wersję THPS i mówię "nie ma mowy". Wolę szaraka z szafy wyciągnąć i na porysowanym Verbatimie odpalić na joypadzie bez gałek analogowych. Coś pięknego! Dynamiką i wykonaniem (jak na tamte czasy) rozwala!

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

A to musiałem grać u siebie? :D :D :D

 

Grałem u znajomego... I to w zupełności wystarczy. Nadal nie mam odwagi kupić tego crapa*. Ehhhh.

 

Żal tylko znajomego, że wywalił tyle złotówek na to (pipi) :)

Ale co go obśmiałem, to moje :)

 

 

*aczkolwiek jak sobie przypomniałem wspaniałe chwile z THPS2, jak ukończyłem grę na 100% każdym zawodnikiem, to miałem przez chwilę chęć kupna. Jak gra będzie kosztować max 49,99 zł to może się skuszę. Więcej nie jest warta.

 

kupowanie crapa z sentymentu do marki nawet za pół złamanego grosza jest niezrozumiałe, zwłaszcza gdy do zagrania w za(pipi)istego thps2 lub mojego ulubionego thps3 wystarczy komputer o mocy kalkulatora :D Nie ma co dokładać nawet złotówki do kieszeni partaczy

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...