Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 5


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem kiedyś - Tony skończył się dawno temu. Ostatnia dobra deska to Skate 3 i póki co nie widać godnego następcy na horyzoncie.

Już pomijam fakt jak teraz wygląda te sztywne czesanie trikulców z mnożnikien x524 dla osoby, która w Skate 2/3 ma grubo ponad 100h freeskate'owego grania.

Odnośnik do komentarza

OO

 

 

Omfg_ea08c6_2308423.jpg

 

omfgay.jpg

 

 

 

 

Ten kto napisał, że to poziom Ps2 to chyba jest za bardzo wyrozumialy, przeciez to sie chyba ociera o jakis hd remaster THPS1 z psx'a

 

Ten pusty Warehouse omg

 

 

 

Moze to jest gameplay z jakiegos Androida bo nie uwierze, ze jacys ksiegowi dali zielone swiatlo na developing tego w tym ksztalcie, ktory widzimy na filmiku, przeciez nikt nie da sie na to nabrac

Odnośnik do komentarza

 

Nie widzieli, daj link, ale jakoś wierzę na słowo :/

Ale się Tony zestarzał :/

 

 

Ch/uj z Tonym, ale ta gra jest biedna :| Marzenia fana Tonego 1-4 o wypasionym powrocie serii w standardach 2015 właśnie są deptane.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Tony też nie widzi albo nie chce widzieć tego, te komenty na początku "apply new technology, graphics etc" gdzie???? Nie mogę w to uwierzyć, że aż tak zeszmacili i to numerowaną część, spoko jakby to wersja na vitę była chociaż i tak biedna ale na PS4? Wstyd mi za Tonego i cały deskorolkowy świat, który pokładał nadzieję na powrót Hawka w starym klimacie z ultra fantastyczną fizyką (grafika na drugim planie) postaci, deskorolki itd.

Odnośnik do komentarza

Ten tytuł zapowiada się jakby był robiony na PS2. Jakby po skończeniu "czwórki", zatrzymał się czas u developera i nagle w 2015 coś ich ożywiło i dalej kontynuują swoją pracę :)

Może być faktycznie powrót do korzeni, tylko gorzej ocenią tytuł osoby, które grały w Skate. No i mam nadzieję, że sterowanie będzie takie jak dawniej, bo w tym remasterze, niby wszystko ok, ale jednak sterowanie/fizyka (?) do dupy.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...