Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 5


Rekomendowane odpowiedzi

Niech się nie bawią w żadne THUGi (chociaż to jeszcze było nawet nawet), Jamy czy inne Project 8 tylko wrócą do tego z czego słynął dawny Pro Skater. Ileż się grało w THPS3 na PSX...

Niech się nie bawią w żadne THUGi (chociaż to jeszcze było nawet nawet), Jamy czy inne Project 8 tylko wrócą do tego z czego słynął dawny Pro Skater. Ileż się grało w THPS3 na PSX...

Czy inne project 8? Przecież Project był świetny i swojego czasu grafiką zamiatał :) Tobie to chyba gry się mylą albo grałeś chwilę :P

 

A grą jaram się jako stary fan :) (w extrimie są jeszcze moje wyniki z hangaru, tam się trzepało kombosy). U mnie seria plasuje się tak:

 

1. Thps2

2. Thps1

3. Thps3/project8

4. Thps HD

5. Thug

 

Reszta to poniżej krytyki włącznie z kiepskim ride i shred

 

Co do nowej odsłony, jestem na duże TAK ale błagam niech to wygląda lepiej bo te screeny nie różnią się od wersji HD i ból, że na starą generację to wychodzi. Powinien być taki przeskok jak Project 8 (szczegóły) o którym usłyszeliśmy dopiero na ps3 a z ps2 sie seria pożegnała.

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Mnóstwo godzin przegrałem w serie, bicie rekordów z gazetki (nigdy ich nie wysłałem :( ), wyzwania z kumplami, same dobre wspomnienia. Choć jeśli chodzi o przedstawienie deski to Trashera i Skate, uważam za dużo lepsze. Nie mniej Tony Hawk i jego arcade'owa otoczka to przede wszystkim dobra gra (do trójki, no może czwórki :P )

Jak wyjdzie to popatrzę na streamy chyba i dopiero zadecyduję czy kupić.

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale zapewne otrzymamy średniaka żerującego na marce i dla zmylenia odbiorcy nazwali go tylko tak, a nie inaczej, by się wszystkim szczęka otworzyła. Nie łudźmy się - nie będzie to THPS2.

Jeżeli chcemy pograć w dobrą grę o desce lepiej odpalić Skate 2 lub 3 i po cichu liczyć na to, że jakimś cudem ujrzymy w odpowiedzi czwartą część, skoro ktoś odważył się reanimować Tonego.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Janusze deski, tylko o Mullenie pier.dola xD  

 

skate wciąga dupom każdego tonego 

Trochę się zgodzę, bo SKATE samą mechaniką gry zżera wszystkie części TH, jednak do serii od Jastrzębia ciągnie przez sentyment głównie, bo nie oszukujmy się - najnowsze odsłony to sążne guwno, a ostatnią z jaką się dobrze bawiłem był American Wasteland (tak, ten z drewnianym rowerem), no i powiedzmy ten Project 8 (grałem w ubogą, PSdwójkową wersję). A Mullen unikalny zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Janusze deski, tylko o Mullenie pier.dola xD  

 

skate wciąga dupom każdego tonego 

Trochę się zgodzę, bo SKATE samą mechaniką gry zżera wszystkie części TH, jednak do serii od Jastrzębia ciągnie przez sentyment głównie, bo nie oszukujmy się - najnowsze odsłony to sążne guwno, a ostatnią z jaką się dobrze bawiłem był American Wasteland (tak, ten z drewnianym rowerem), no i powiedzmy ten Project 8 (grałem w ubogą, PSdwójkową wersję). A Mullen unikalny zawodnik.

 

 

Nie spodziewałem się po tobie racjonalnej wypowiedzi. Mullen unikalny wiadomo, człowiek legenda, założył enjoi i wymyślił najwazniejsze triki dla street skatingu, ale śmieszne jest to, że każdy dosłownie każdy noob w temacie deski zawsze mówi o Mullenie. 

 

Co do Tonego to bez sensu porównywac obie serie bo po prostu diametralnie się różnią. Skate wyznaczył standardy na wiele lat i nic nie było w stanie zagrozić tej serii i jeśli kolejny Tony ma mieć animacje jak chocby w Proving Ground to niech lepiej go nie wydają. American Wasteland też mi się podobał dopóki nie zagrałem w Skate (to 20 mintuowe demo na pierwszym skateparku :fsg: ).

Odnośnik do komentarza

Prawilnie przypominam

Nie ma szans, żeby znowu ta magia wróciła. Żeby znowu siedzieć godzinami i przechodzić wszystkimi zawodnikami, by tylko odkryć wszystkie końcowe filmiki.

Skate też jest już martwe, a w nowego Tonego po prostu nie wierzę. Obym się mile zaskoczył, niż mam wyczekiwać powrotu legendy.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

Janusze deski, tylko o Mullenie pier.dola xD  

 

skate wciąga dupom każdego tonego 

Trochę się zgodzę, bo SKATE samą mechaniką gry zżera wszystkie części TH, jednak do serii od Jastrzębia ciągnie przez sentyment głównie, bo nie oszukujmy się - najnowsze odsłony to sążne guwno, a ostatnią z jaką się dobrze bawiłem był American Wasteland (tak, ten z drewnianym rowerem), no i powiedzmy ten Project 8 (grałem w ubogą, PSdwójkową wersję). A Mullen unikalny zawodnik.

 

 

Mullen jest wspaniałym sportowcem, ale nie zapominajmy, że przez większość kariery uprawiał freestyle, czyli malutką deskę w miejscu w pończochach :). w momencie gdy tzw. ryby zamieniły się w wąskie i mniejsze deski mullen wbił w street. Mam do niego ogromny szacunek jak wwspomniałem jako do sportowca, ale. No właśnie, deska to zawsze była dla mnie subkultura, a zaczynałem z powodzeniem we wczesnych 90tych i byliśmy nielicznymi w Polsce. Potem 15 lat kompletnej korby na tym punkcie. Do teraz mam zajawkę i uważam za najwspanialsze hobby jakie mogło mnie spotkać w młodości. Dawać SKATE4 , tony będzie albo jak nie spatolą dobrym arcadem, albo totalnym crapem.

Odnośnik do komentarza

chcialbym zeby ta gra sie udala, ale nie ma opcji skoro chca wrzucic do gry power upy i dac etap w kosmosie xD

 

ja pie,rdole czemu developerzy nie moga zrozumiec ze po prostu chcemy klasycznego tonego jak za dawnych dobrych lat heh 

 

dobrze ze w sobote ziomek organizuje turniej w THPS2 na plejstejszyn <3

Odnośnik do komentarza

ja pie,rdole czemu developerzy nie moga zrozumiec ze po prostu chcemy klasycznego tonego jak za dawnych dobrych lat heh 

Mają w doopie ciebie, mnie i 20 innych zapaleńców wiedząc że 2mln gimbów woli power-upy i etap w kosmosie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie widzieliście gameplay z e3? Jako fan Hawka i deskorolki na litość boską!!! Podobne rozczarowanie co star foxem, graficznie w czasach ps2. Jak można takie coś reklamować? Wstyd po prostu i jeszcze ta płonąca i elektryczna deskorolka :/ ta gra winna wyjść w plusie bo uak zawołają 2 stówy to będzie potwarz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...