Skocz do zawartości

E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)


Rekomendowane odpowiedzi

>narzekasz na gameplay w SOTC, który jest unikalny w skali 95% gier video

>gameplay w SH2 wciąż jest dla ciebie bez zarzutu, gdzie coś takiego jak manualne celowanie praktycznie tam nie istnieje, manewrowanie w ciasnych korytarzach to nieraz katorga, a walka to przykra konieczność

no bez jaj  :oh_you:

 

Psx model konnej jazdy w SOTC > model jazdy w RDR, gdzie przez pierwszą godzinę czułem się jakbym sterował autem. 

Ps2 RE4 wciąż jest sztosem i najlepszym shooterem tpp ever.  :shotgun:

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no co ty gadasz ziom.

ja jestem głównym hejterem nintendo na tym forum. z dwóch powodów

1 od czasu wii lecą w (pipi)a  i wydają konsole o prechistorycznych bebechach (a dokładnie konsole o mocy cofniętej o jedną generacje)

2 ukradli monstera od sony i zmusili mnie do zakupu tego gónwa obesranego - 3dsa

 

nienawiść do nintendo!! tak zostałem wychowany!

 

serio mają opóźnione w rozwoju konsole (zarówno wii jak i 3ds), z grafiką rodem z 2005 roku, nie dodają ładowarki do konsoli. to jest jakaś parodia

 

 

mimo że kupiłem 3dsa i grałem w monstera do oporu to jednak byłbym 10000 razy bardziej zadowolony gdyby monster wyszedł na martwą PS vitę. bo ta konsola mimo że martwa ma moc, ma 2 gałki, ma taczpad z tyłu - ps vita to idealna konsola do monstera. ale zamiast tego musiałem w niego grać na konsoli która ma rozdzielczość gorszą niż nokia 3310

 

 

 

ogolnie lubie sony, mam ich wysztkie konsole oprócz vity. nintendo gardze z powodów opisanych powyżej

 

 

 

konfę Niny i prezentację tego nowego MonHana X na 3DSa.

 

no i na dobitke zapewne sie mylisz - bo jest znikoma szansa że na E3 będzie pokazany monster X. zapewne nitnedo oleje miedzynarodowe targi i wcale nie pokażą nowego monstera. będą go promować jedynie w japonii a u nas nie wyjdzie on wcale albo wyjdzie za 2-3 lata . kolejny karny kutas odemnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

http://news.xbox.com/2015/06/xbox-looking-toward-e3-and-beyond?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

 

E3 is just the beginning. Over the next few weeks and months, we’ll be sharing many more of our plans for 2015 and beyond. Having a jam-packed lineup of games to show at E3 means that there simply isn’t enough time to give each of our upcoming titles its well-deserved time in the spotlight. We’ve decided to save some of our most eagerly-awaited future titles for gamescom in August. Rest assured that titles like Crackdown, Quantum Break and Scalebound will be front and center at gamescom along with new game reveals for both Xbox One and Windows 10.

Coraz więcej gier wypada na GC, ciekawe co za bomby M$ trzyma w kapeluszu.


Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Figaro się podnieca jakby miał kiedykolwiek zagrać XD

 

Dobrze, że jakoś to rozkładają na dwa eventy bo półtorej godziny konferencji to trochę mało. Można przynajmniej liczyć na jakieś dłuższe pokazy, a nie same migawki. Poza tym i tak żadna z gier, które zostaną pokazane na GC nie wychodzi w 2015.


http://news.xbox.com/2015/06/xbox-looking-toward-e3-and-beyond?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

 

E3 is just the beginning. Over the next few weeks and months, we’ll be sharing many more of our plans for 2015 and beyond. Having a jam-packed lineup of games to show at E3 means that there simply isn’t enough time to give each of our upcoming titles its well-deserved time in the spotlight. We’ve decided to save some of our most eagerly-awaited future titles for gamescom in August. Rest assured that titles like Crackdown, Quantum Break and Scalebound will be front and center at gamescom along with new game reveals for both Xbox One and Windows 10.

Coraz więcej gier wypada na GC, ciekawe co za bomby M$ trzyma w kapeluszu.


 

Raczej chcą się po prostu skupić na E3 na tym co wychodzi jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza

mam nadzieje, ze phil nie spie.rdoli potencjalu jaki ma w dloniach i zamiast jednej turbo konfy na e3 niech nie robi dwoch srednich na gamescom i e3

 

mam nadzieje, ze wiedza co robia i faktycznie maja pelno turbo zawartosci i daj boze jak najmniej z tego na pc (rozumiem promowanie win10 bo xone i ten system to jedna firma ale niech oni nie kombinuja z duza iloscia soczystych cross game bo to niesprzecznie dla mnie zabijanie konsol jakie znamy - po kij mi konsola jak to samo bedzie na pc)

Odnośnik do komentarza

ms na e3

 

konfa xbox

- fm6

- tr

- halo 5

- girsy

- nowe ip (być może to od rare)

- mniejsze studia jak twórcy maxa

- pewnie kilka multiplatform

 

konfa pc

- dx12, win10, cross play w fable legends, smite, world of tanks, gigantic, itp.

- streaming z xboxa na pc, zapowiedz streamu z pc na xboxa

- oculus na pc z padem od xbona, ten ich adapter i inne pierdu pierdu

- hololensy (?)

 

ms na gamescom

- quantum break

- scalebound

- crackdown

(gameplaye bo trailery juz byly)

- indyki jak rok temu

- krotkie zajawki exow na 2015

 

 

tak to widze  :czezky:

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

 

 

daj boze jak najmniej z tego na pc

Nawet nie wiem jak to skomentować

 

e: serio was boli, że jakaś gierka wyjdzie na inne platformy niż plejstejszyn?

 

 

jaki bylby sens posiadania konsol gdyby kazda gra byla na wszystkim i nie bylo exow? absolutnie nie gadam tego w kontekscie playstation ale kazdej firmy produkujacej konsole do gier

 

wtedy przeciez bylby wybor tylko pc, albo dlatego ktoego nie stac na pc wybor konsoli, ktora najlepiej odwarza te wszystkie multiplatformy - konsole slabsze czy w ogole kilka ich z roznych firm, nie mialoby przeciez racji bytu skoro nie oferuja niczego "swojego"

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisal Don. Gry na GC wyjda pewnie na Swieta 2016 i beda mocno promowane na nastepnym E3 wiec jaki bylby sens dawania tego samego trzeci rok z rzedu?

 

No chyba ze ktos woli grac w zapowiedzi :reggie:

 

 

@Ficus

 

Na XO caly czas bedziesz mial exy, a dzieki integracji z PC bedzie jeszcze wiecej gier ktore mozliwe ze nigdy by sie na konsolach nie ukazaly wiec ja to widze jako win dla konsol i kolejny powod ze PC w czasach tabletow i telefonow jest mi zbedny.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Według mnie niewiele by się zmieniło. Kto chce niewielkim kosztem pykać sobie w gierki i tak weźmie konsolę bo to wydatek 1600zł na parę ładnych lat. PC jest jednak ze 3 razy droższy no i trzeba się tym trochę interesować, żeby wiedzieć co i kiedy wymieniać, co by w tyle nie zostać. Konsolę kupujesz i grasz, jedyne czym się interesujesz to serwis/wymiana jak padnie. Jakoś nawet teraz mnóstwo multiplatform wychdodzi na PC a i tak na konsolach sprzedają się najlepiej, mimo, że często chodzą/wyglądają lepiej na PC

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

U MS poza FM6, TR i H5 - gdzie wszystkie powinny mieć spore pokazy, będzie jeszcze premiera nowej gry Rare (albo dwóch), prawdopodobnie Iron Galaxy zapowie kontynuowanie pracy na Killer Instinct, największą swoją produkcję ma niby zapowiedzieć Twisted Pixel, więc od strony gier fundowanych przez MS już jest tego sporo.

 

A do tego dochodzi sporo innego stuffu: ze dwa pokazy gier multiplatfomowych, potencjalne ujawnienie nowości związanych z nowym dashem, na pewno coś o Hololens i 90 minut zleci.

Odnośnik do komentarza

U MS poza FM6, TR i H5 - gdzie wszystkie powinny mieć spore pokazy, będzie jeszcze premiera nowej gry Rare (albo dwóch), prawdopodobnie Iron Galaxy zapowie kontynuowanie pracy na Killer Instinct, największą swoją produkcję ma niby zapowiedzieć Twisted Pixel, więc od strony gier fundowanych przez MS już jest tego sporo.

 

A do tego dochodzi sporo innego stuffu: ze dwa pokazy gier multiplatfomowych, potencjalne ujawnienie nowości związanych z nowym dashem, na pewno coś o Hololens i 90 minut zleci.

 

Dlatego ja juz nie napalam sie na zadne niespodzianki bo w sumie wszystko wiadomo co bedzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza

No i jeszcze obecne konsole niewiele się różnią od PC. I nie chodzi o architekturę nawet. Kiedyś takie rozgraniczenie miało sens bo na PC leciały gry pokroju Baldurs Gate, RTSy czy FPSy, a z kolei na konsolach było dużo platformówek, gier zręcznościowych, slasherów. Teraz praktycznie wszędzie tylko pif pafy i action RPG.

Odnośnik do komentarza

No i jeszcze obecne konsole niewiele się różnią od PC. I nie chodzi o architekturę nawet. Kiedyś takie rozgraniczenie miało sens bo na PC leciały gry pokroju Baldurs Gate, RTSy czy FPSy, a z kolei na konsolach było dużo platformówek, gier zręcznościowych, slasherów. Teraz praktycznie wszędzie tylko pif pafy i action RPG.

dlatego IMO tak hejtowana jest ta generacja - za duzo multiplatform, za malo wlasnej tozsamosci, za duzo gier w jednych i tych samych gatunkach z calkowitym prawie zapomnieniem gatunkow, ktore od stu lat definiowaly console gaming

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...