Skocz do zawartości

E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Master troll level Kamiya ;)

 

7d4b24377f.png

W tym tweecie nie ma nic trollujacego.

Jeśli posiadasz przeciętnego PC ze zintegrowaną grafiką liczba to zmniejszy się pewnie o jakieś 90%. Figaro, proszę Cię. PS4 i Vita to typowe sprzęty pod indory dla casuali.

Co?

 

Anyway, Kamiya prawie kazdemu odpisuje usmieszek jesli ma dobry humor i go nie zbluzga.

Odnośnik do komentarza

Robią przecież Scalebound, masz nowe IP. Mają całą masę świetnych tytułów bez kontynuacji, że aż się prosi o soczysty sequel Vanquisha albo MGR2. Choć w tego ostatniego po ostatnich akcjach z Konami coraz mniej wierze. W nowego DMC po ostatnim wywiadzie z Itsuno tez...

Odnośnik do komentarza

Robią przecież Scalebound, masz nowe IP. Mają całą masę świetnych tytułów bez kontynuacji, że aż się prosi o soczysty sequel Vanquisha albo MGR2. Choć w tego ostatniego po ostatnich akcjach z Konami coraz mniej wierze. W nowego DMC po ostatnim wywiadzie z Itsuno tez...

 

 

Scalebound w przyszlym roku kolego  ^_^

Welp, XO i smoki, więc nawet nie zarejestrowałem :reggie:

Odnośnik do komentarza

Miałem na PS3 kolekcję ICO + SOTC. Gra mocno trąciła poprzednią generacją.

 

Nie zrozum mnie źle, bardzo lubię nietuzinkowe i piękne tytuły, ale Silent Hill 2 po dzień dzisiejszy jest straszny i ma świetny gameplay. O wyśmienitej historii nie wspominam, bo ta gra to kanon gier ze świetną fabułą. ICO i SOTC ograłbym gdyby ktoś nad nimi troszkę popracował i dostosował do pewnych standardów. To troszkę takie dzieło sztuki, ale bardzo zaniedbane, a jego konserwacja woła o pomstę do nieba.

 

Boję się, że z TLG będzie podobnie.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Miałem na PS3 kolekcję ICO + SOTC. Gra mocno trąciła poprzednią generacją.

 

Nie zrozum mnie źle, bardzo lubię nietuzinkowe i piękne tytuły, ale Silent Hill 2 po dzień dzisiejszy jest straszny i ma świetny gameplay. O wyśmienitej historii nie wspominam, bo ta gra to kanon gier ze świetną fabułą. ICO i SOTC ograłbym gdyby ktoś nad nimi troszkę popracował i dostosował do pewnych standardów. To troszkę takie dzieło sztuki, ale bardzo zaniedbane, a jego konserwacja woła o pomstę do nieba.

 

Boję się, że z TLG będzie podobnie.

 

Hej no, SoTC HD było bardzo dobre akurat. Płynne 30 fpsów zdziałało cuda. A wielkie kolosy na ogromnym TV tylko zyskiwały. Chyba najlepszy remaster.

 

ICO jest jakie jest. Koniec końców gra, której developing pamięta czasy PSXa.

Odnośnik do komentarza

Nie dałem rady. Historia była za bardzo rozciągnięta, żeby mnie wciągnął miałki gameplay. Te tytuły powinienem był ograć na PS2 kiedy je jeszcze miałem (przypomnę, że do tej pory miałem każdą konsolę Sony prócz PS4).

Odnośnik do komentarza

Nie dałem rady. Historia była za bardzo rozciągnięta, żeby mnie wciągnął miałki gameplay. Te tytuły powinienem był ograć na PS2 kiedy je jeszcze miałem (przypomnę, że do tej pory miałem każdą konsolę Sony prócz PS4).

 

Takie życie, każdemu klikają inne gry. Wg mnie remaster tylko docisnął klimat Kolosów. Ale miałki gameplay? Przecież to było coś w tych czasach niespotykanego, kolosy jako platformy na których się poruszasz, ruchome zagadki do zabicia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...