Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bylo tez paru takich zdolniachow, ale w tej czesci 1 zawodnikiem nie pobiegasz.

 

Aktualizacja na PS4 ma byc dzisiaj, niektorym juz sie pobiera.

Zaraz odpale i zobacze jak to wyglada.

No podobno żadnych aktualizacji nie ma?

 

No musze Cie przeprosic - tempo meczu rzeczywiscie po aktualizacji wzrasta, co widac golym okiem.

Troche szkoda, bo dla mnie te z dema tez bylo idealne, ale mimo tego uwazam, ze FIFA po raz kolejny stala sie najlepsza pila na rynku.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

zakupione, aktualizacja zrobiona, tempo jak dla mnie jest ok, jak na razie testuję z konsolą, bo ps + kupię jak się się wyżyją dzieci na premierę w sezonach, a wieczorem będę testował "kanapowy online", jak na razie gra się super, ale jakby się tak mocno EA skupiło, to już 15 stka mogła taka być, po bardzo dobrej jak na debiut na nowych konsolach 14 stce. Nie ma rewolucji, ale przez wyważenie balansu, poprawie SI i naszych zawodników i konsolowych, gra tak jak już pisałem po demie, nadal jest krok przed PES. Szykuje się dobry sezon 

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj pół dnia i pół nocy. Jak dla mnie różnica co do wersji zeszłorocznej jest duża, to już nie jest "kosmetyka" i "aktualizacja składów". Tempo jest minimalnie wyższe niż w demie, ale i tak w porównaniu do zeszłego roku jest ok.

Coś pięknego to sezony. Mój ulubiony tryb,a tu gra się jeszcze lepiej. Można zapomnieć o zaczęciu od środka boiska i przejściu go jednym piłkarzem. Teraz wszystko jest wyważone, czuć siłę danych zawodników, mamy dużo niedokładności w przyjęciu czy rozegraniu piłki. Można zapomnieć o tzw. 'ping-pongu', czyli szybkiej wymianie piłki(na pałę) i rzucaniu jej na szybkich skrzydłowych(Robbeny,Walcotty to już nie to co w poprzednich edycjach). W końcu szybkość zawodnika nie jest już największym atutem jaką mógł on mieć w grze. Sama otoczka, konstruowanie akcji daje dużo przyjemności. Czuć, że jak grasz Mullerem to jest Muller, Lewy to Lewy.- ruchy i charakterystyka piłkarzy zostały bardzo fajnie odwzorcowane. Ponadto przy uruchomieniu dostaje się kilka bonusów, jeśli grało się w 15 (np. to, że sezony rozpoczynam od ligi 8, a nie 10 - choć wolałbym wspinać się od samego dołu) i kilka innych pierdółek.

Jak na razie gra mi się podoba, zobaczymy za kilka tygodni, czy nadal będzie tak dobrze i czegoś nie zmienią w patchach. Polecam na tą chwilę. ^_^

Edytowane przez Rafael0089
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jutro wieczorem będę miał swoją kopię. Widzę, że tytuł zbiera dobre recenzje. Po roku z Pesem miałem go dosyć. Gameplay świetny, ale tryb online na dłuższą metę nudny. Master League, też mnie nie wciągnęło, ze 2 sezony zagrałem. Do Fify mnie przekonała mnogość trybów. W Fifę 13 przegrałem ponad 300 godzin zarówno w FUT, jak i w...karierze. Po prostu w tej grze będzie co robić. Liga online to fajny pomysł, ale chyba nie ma typowego trybu community. 

 

 

W sumie to co może mnie wk.urwić maksymalnie to pay to win. Wszędzie te coinsy reklamują :/

Poza tym, nadal nie można swojego stroju zaprojektować i herbu? 

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Jestem swiezo po 4 meczach w FUT (2 zwyciestwa i 2 porazki - obie 0:3 :( ). Zle nie jest ale tempo jest naprawde szybkie ale to tez zalezy z kim sie gra. Wkurza, ze nadal obroncy zderzaja sie ze soba a przeciwnicy to wykorzystuja.

 

Najgorsze co jest w FUT to niestety poczatek gdy ma sie ogorkow samych i do tego zgranie na poziomie +-40. Wypozyczylem teraz po tych 4 meczach paru grajkow, kupilem za 2200 Willshera (chyba dobry deal?) i no juz jestem w sumie nastawiony na zebranie skladu BPL.

Odnośnik do komentarza

Jaka jest różnica międze L1 + 3x kwadrat (u mnie akurat kółko :P) a 3x kwadrat bez L1 ?

 

Zagrałem wczoraj parę spotkań w FUT na PS 4 (Liga online i draft) i mogę powiedzieć, że gra sięzupełnie inaczej niż w 15. L1 + trójkąt prawie bezużyteczne (chyba, że mamy akurat inieste lub innego kozaka z passami ~90 to czasem coś siądzie), nie da się już rozpędzić murzynkiem z 90 pace po skrzydle i łądować milion bramek, bramkarze nauczyli się bronić (nawet chyba za bardzo, chociaż raz na jakiś czas szmatę też wpuszczą). Drybling bez piłki bardzo fajna sprawa, można się z sensem pokiwać nie używając w ogóle prawej gałki. Rzuty rożne też w jakiś sposób zmieniony i nie wpada co drugi :P Z tego co zauważyłem to na pewno poprawili też szarpanie za koszulke i teraz faktycznie jest często przydatne i wytrąca przeciwnika z równowagi, a jak odpowiednio szybko przestaniemy to nie ma wolnego/karnego.

 

Ogólnie po 11 zagranych meczach (wszystkie online fut) jak dla mnie sporo na plus w porównaniu do 15, zobaczymy co będzie dalej.

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza

nie ten temat ale ok,

 

drogą ligę wybrałeś ;) tak od piątku wszyscy zaczną drożeć do kosmicznych cen także streszcz się z zakupami ;)

 

ja przy CB patrze tylko na ich siłę i krycie (marking), Sakho jest potworem (str 90) więc jego polecam, do pary przydałby się ktoś szybszy np Smalling ale on z Manchesteru to już drogi się zrobił ;) także na początek Williams, Zouma, Stones, jak będziesz miał kasę to Ogbonna będzie mocarzem :]

Odnośnik do komentarza
Pograłem dzisiaj kilka dobrych godzin. Głównie w singlu(kariera, trochę FUT, reprezentacja kobiet), ale zagrałem też w online. 

 

I tak. W singlu gra się świetnie, fajnie to wszystko wygląda, zawodnicy lepiej reagują, bramkarze zachowują się naprawdę świetnie. Te nowe ruchy, reakcje w ostatniej chwili, nagłe wybicia. Szkoda, że piłkarze to dalej cioty i przewracają się pod byle naciskiem. 

Natomiast w multi to jest istna tragedyja. Grałem w sezonach dwa mecze, oba wygrałem(2:1, 3:1) i takiego chaosu to nie widziałem jeszcze chyba w żadnej nowej fifie(gram regularnie w fify od edycji 09). Serio. Piłkarze podają jak chcą, gdzie chcą, komu chcą. Często niedokładnie przez co mecz wygląda na jedną wielką kopaninę. Tak jakby wrzucić w stado psów jednego kota, który wędruje od jednego miejsca do drugiego, ale nie może się wydostać(w tym przypadku piłka wpaść do bramki). 

No i chyba znowu coś zj*bali z golami, bo typ mi zapakował tuż zza pola karnego dwa razy taką samą bramkę po łuku gdzie mój bramkarz tylko się wyprężył, ale nic to nie dało. Do tego ja mu zapakowałem na początku bramkę, że łapałem się za głowę. Za łatwo wchodzą takie bramki, zdecydowanie za łatwo. 

Reprezentacja kobiet to taki średni dodatek, niby są, łał, coś nowego, ale to takie kartofle, że nawet nie warto sobie nimi głowy zawracać(chyba, że do aczików  ). 

Ogólnie gra mi się spoko, ale te 10h z trialem w EAA zdecydowanie mi starczy(zostało mi jeszcze ponad 3h grania). 

Jutro potestuję już tylko samego FUT-a. 

Aha, draft jest bardzo spoko. A no i tempo meczu jest BARDZO szybkie. 

 

@Karol

Jest kick-off glitch, znowu. :/ 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

nie ten temat ale ok,

 

drogą ligę wybrałeś ;) tak od piątku wszyscy zaczną drożeć do kosmicznych cen także streszcz się z zakupami ;)

 

ja przy CB patrze tylko na ich siłę i krycie (marking), Sakho jest potworem (str 90) więc jego polecam, do pary przydałby się ktoś szybszy np Smalling ale on z Manchesteru to już drogi się zrobił ;) także na początek Williams, Zouma, Stones, jak będziesz miał kasę to Ogbonna będzie mocarzem :]

Sakho widze, ze ma fiz. 84 a nie 90. Nie jest taki drogi, za 4000-4500 można go wyrwac. Pomysle nad duetem Sakho-Ogbonna. Dzieki !

Odnośnik do komentarza

Tak, dzis pogralem chyba z 5-6 h, tylko fut. Ok 19-20 musialem wychodzic kilka albo nawet kilkanascie razy do menu glownego fut i wchodzic od nowa w szukanie meczu, bo nic niestety nie znajdywało.

 

 

Też tak miałem z 8 ligi spadek do 10 dosłownie każdy mecz na minus, ale teraz udało się awansować do 7 ligi i uważam że ta edycja jest naprawdę bardzo dobra zdecydowanie lepsza od 15. Bardzo cieszy że nareszcie ukrócili sprint koksem typu ronaldo po rozpoczęciu od połowy boiska , teraz typki które grały w ten sposób muszą sie przestawić bo to już nie przejdzie. Mam jeszcze problemy z odbiorem piłki bo obrona ma troche inną dynamikę, ale jak to sie wszystko ogarnie to będzie miód. Potwierdzam podanie L1 3xX jest bardzo skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...