Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak nigdy nie osiagniesz ich poziomu w grze, bo oprocz schematow w ataku, czy strzalow na wspomaganiu najwazniejsza jest bezbledna gra w obronie.

Dla mnie koles, ktory uzywa 2 button controll, a nie dopusci mnie do zadnego strzalu, czy akcji,  dodatkowo czyta wszystko co sie dzieje na boisku, wchodzi we mnie jak w maslo ma 2 razy wiecej skilla niz Twoj manualny strzal. Tymbardziej (pipi)ie mnie to, czy na zakonczeniu walnie mi bramke w okno na asyscie, czy na manualu...

Pozdrawiam!

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dwa tematy zostały napisane przez osobę ze złymi intencjami w sposób infantylny, więc poprosiłem o skasowanie.

Co to ma do rzeczy czy kieruje 11 czy jednym??? Najważniejsze jest to, że mi nie pomaga strzelać i podawać! Tu jest różnica.

Ja serio nie wiem czego Wy nie rozumiecie, ale może po prostu nie chcecie zrozumieć, by Wasz świat się nie zawalił i byście myśleli dalej, że potraficie grać i że panujecie nad tym co się dzieje :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Co to ma do rzeczy czy kieruje 11 czy jednym??? 

 

To ma do rzeczy ze komputer pomaga ci we wszystkim oprocz kierunku podan i strzalow. Tak, dokladnie we wszystkim. Gdybym ci komputer nie wyszedl na pozycje to bys nie mial do kogo wykonywac tych manualnych w piz.du skillowych podan.

 

 

Mam pytanie: Z jakiej paki został skasowany mój temat o ręcznym sterowaniu? Ktoś uprzejmie doniósł (nie wiedzieć czemu)? 

 

Slyszalem ze byl podobnie chu.jowy jak te 2 moje, moderacja doszla do wniosku ze nie beda trzymac tematu w ktorym makgajwer bedzie dyskutowal sam z soba.

 

 

:czesc:

Odnośnik do komentarza

No ok mędrku. Wam pomaga we WSZYSTKIM, a ja mam swobodę w tym w czym mogę sobie pomoc 'komputera' wyłączyć. Rozumiem, że ty różnicy nie widzisz i można postawić znak równości? :D

Grałeś w ogóle kiedyś na sterowaniu ręcznym? Ile meczów? 1? 2? może całe 10? Pewnie nie szło Ci, kopałes się w czoło i nie chciałes się męczyć i iść dalej na łatwiznę.

Jeśli nie grałes nigdy to o czym Ty (pipi)? 'Nie znam się to się wypowiem'?

 

 

Mam pytanie: Z jakiej paki został skasowany mój temat o ręcznym sterowaniu? Ktoś uprzejmie doniósł (nie wiedzieć czemu)? 

 

Slyszalem ze byl podobnie chu.jowy jak te 2 moje, moderacja doszla do wniosku ze nie beda trzymac tematu w ktorym makgajwer bedzie dyskutowal sam z soba.

 

 

:czesc:

 

 

Zgadzam się. Twój był chu.jowy, a nawet dwa.

Nie dyskutowałem ze samym sobą tylko z niczym nieuzasadnionymi hejtami, więc co ty znów (pipi)? Ja dawałem rzeczowe argumenty. Wg mnie było wszystko w pożądku, dlatego dziś powtórzę akcję. Jeśli znów chcecie sobie pohejtować to zapraszam :)

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Hejtami? Raczej robisz z siebie idiote od paru lat i ludzie kreca z Ciebie beke. Bardziej wprost nie da sie tego powiedziec ale jak widac inne sposoby do ciebie nie docieraja. Jak widze twoj nick na forum, to zanim przeczytam posta, juz mam odruchy wymiotne, bo wiem ze za 30 sekund w moim mozgu bedzie odbywala sie burza (pipi), po przebrnieciu przez twoje wypociny. Napisales juz pierdyliard razy to samo, tyle ze innymi slowami. Zapisz sie moze do jakiejs partii, tam znajdziesz podobnych do siebie.

Odnośnik do komentarza

Idiotami to jesteście wy, bo nie rozumiecie tego co chcę przekazać (albo nie chcecie zrozumieć) i jesteście leniwi, bo nie chcecie spróbować. Ja o podaniach i strzałach na ręcznym, a wy, że nie da się kontrolować 11 zawodników na raz itd. Wasze argumenty są dziecinne. 'Kręcicie bekę', bo chcecie umniejszyć mnie i moje argumenty - checie się poczuć lepsi, bo jest was więcej - w kupie siła (ale dalej pozostaje to tylko kupą) :reggie:

 

Robię z siebie idiotę? Bo podsuwam rozwiązanie na 'błędy', 'wkurzające aspekty', 'ping-pong', 'momentum', o których trąbicie przez te wszystkie lata? Szukacie symulacji!? Dobre sobie! :yao:

 

Jeśli byście liczyli na symulacje to już dawno byście się nauczyli ręcznie podawać i strzelać. Jesteście sprzeczni i nielogiczni w tym czego oczekujecie i widzę wyraźny rozdźwięk w tym czego chcecie, a co robicie by temu zaradzić :)

 

Poza tym to, jakie ostatnio zacząłem wywoływać emocje, używając bardziej dosadnych słów i podkreślając, że nie grając na ręcznych jesteście casualami bez ambicji, pokazuje, że jednak was to trochę boli i czujecie się troche ułomni w tej materii :)

A tak ogólnie to chyba dobrze mieć wrogów...tylko miernoty ich nie mają. Miarą sukcesu jest to ilu masz wrogów - ja czuje się w tym sporze zwycięzcą, ponieważ nie macie ŻĄDNYCH argumentów, które by umniejszały przewagę ręcznego sterowania nad asystą oraz umiejętności, którymi dysponują gracze na (symulacja) ręcznych vs asysta (Arcade). :sir:

 

Moooooże kiedyś zrozumiecie.

Życzę dalszego oczekiwania symulacji piłki nożnej grając na asystach :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Idiotami to jesteście wy, bo nie rozumiecie tego co chcę przekazać

To jest tak, że każdy tutaj rozumie co chcesz przekazać, ale najwidoczniej ma tego twojego manuala głęboko w du.pie. A ty dalej próbujesz głosić dobra nowinę, jesteś dosłownie jak Jehowy dzwoniacy domofonem 3-ci raz w tym samym tygodniu.

 

Nie wiem jak ci to prościej napisać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj i generalnie fifka bardzo fajna, fajnie wrocic po 2ch latach przerwy. Co natomiast zniesmaczylo to matchmaking ktory byl glownym powodem dlaczego akurat fifa a nie pes. Nie spodziewalem sie ze idealny matchmaking mogl zostac tak popsuty. W f14 praktycznie do ostatnego rozegranego meczu (gdy online bylo kilkuset graczy) wyszukiwanie nie trwalo wiecej niz 10-15 sekund, teraz w f16 wyszuklwanie potrafic trwac 5 min (gdy online jest 15tys graczy!) i mnie do nikogo nie podlaczyc. Wy tez macie takie problemy?

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj i generalnie fifka bardzo fajna, fajnie wrocic po 2ch latach przerwy. Co natomiast zniesmaczylo to matchmaking ktory byl glownym powodem dlaczego akurat fifa a nie pes. Nie spodziewalem sie ze idealny matchmaking mogl zostac tak popsuty. W f14 praktycznie do ostatnego rozegranego meczu (gdy online bylo kilkuset graczy) wyszukiwanie nie trwalo wiecej niz 10-15 sekund, teraz w f16 wyszuklwanie potrafic trwac 5 min (gdy online jest 15tys graczy!) i mnie do nikogo nie podlaczyc. Wy tez macie takie problemy?

Mam to samo co mozna przeczytac pare stron wczesniej. Pozmienialem DNSy na googlowskie. Pootwieralem porty, powylaczalem firewalle... nic... dalej to samo, szlag mnie trafia. W ciagu 2h zagralem 4 mecze bo tyle szukanie zajmuje....

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj i generalnie fifka bardzo fajna, fajnie wrocic po 2ch latach przerwy. Co natomiast zniesmaczylo to matchmaking ktory byl glownym powodem dlaczego akurat fifa a nie pes. Nie spodziewalem sie ze idealny matchmaking mogl zostac tak popsuty. W f14 praktycznie do ostatnego rozegranego meczu (gdy online bylo kilkuset graczy) wyszukiwanie nie trwalo wiecej niz 10-15 sekund, teraz w f16 wyszuklwanie potrafic trwac 5 min (gdy online jest 15tys graczy!) i mnie do nikogo nie podlaczyc. Wy tez macie takie problemy?

 

Zmień DNSy na googlowskie w ustawieniach sieciowych konsoli.

 

Nic to nie pomaga. Gram tylko na DNSach Google i również mam problemy z wyszukiwaniem rywala. Nie zawsze bo rzadko, ale jednak coś takiego występuje. 

Odnośnik do komentarza

 

Gram od wczoraj i generalnie fifka bardzo fajna, fajnie wrocic po 2ch latach przerwy. Co natomiast zniesmaczylo to matchmaking ktory byl glownym powodem dlaczego akurat fifa a nie pes. Nie spodziewalem sie ze idealny matchmaking mogl zostac tak popsuty. W f14 praktycznie do ostatnego rozegranego meczu (gdy online bylo kilkuset graczy) wyszukiwanie nie trwalo wiecej niz 10-15 sekund, teraz w f16 wyszuklwanie potrafic trwac 5 min (gdy online jest 15tys graczy!) i mnie do nikogo nie podlaczyc. Wy tez macie takie problemy?

 

Zmień DNSy na googlowskie w ustawieniach sieciowych konsoli.

 

Nic to nie pomaga. Gram tylko na DNSach Google i również mam problemy z wyszukiwaniem rywala. Nie zawsze bo rzadko, ale jednak coś takiego występuje. 

 

mam to samo i chyba nawet ea nie wie co z tym zrobić...daj znać jak Ci się uda to naprawić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...