Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

To co na koniec mówi o następnym dodatku i wątkach, które wracają z książek.

Jezu proszę dajcie tam Regisa w końcu... :whyyy:

Nie da się przecież inaczej, skoro będziemy biegać po Toussaint.

No jestem bardzo ciekaw jak ty chcesz tam wcisnac Regisa. :reggie:

@voytec

Drugie dlc dwa razy dluzsze to pewnie i dwa razy drozsze. Ma kosztowac chyba 20 dolcow.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jestem po 9 godzinach maratonu od rana i powiem Wam jedno - JEST ZA(pipi)IŚCIE :)

 

Zrobiłem 2 zadania z głównego wątku "dodatku", kilka pobocznych w których głównym tematem jest baaardzo dobrze znany z poprzednich części gry motyw (nie chce Wam za dużo napisać, sami się przekonacie). Ogólnie misje główne które zrobiłem są baaardzo rozbudowane i długie. Druga z nich którą zrobiłem rozj...ała mnie na łopatki humorem. Z niezłym jajem jest zrobiona misja. A teksty jakie padają... :banderas: W ogóle co tu się odpierdala czasami to nie wiem jak opisać :D

 

Zapomnijcie o 10 godzinach na kończenie tego dodatku. To jest moim zdaniem niemożliwe do osiągnięcia patrząc na same główne zadania. Kilka godzin przerwy i wracam dalej grać. :)

 

EDIT: Ogólnie ten dodatek oferuje jak narazie wszystko o czym można pomyśleć: nowe zadania, nowe potwory, nowe NPC'e, nowe tereny, nowe itemy, Można tak wymieniać i wymieniać. 

EDIT2: Dobrze, że mam urlop do końca tygodnia :banderas::)

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Szczerze dopiero teraz obejrzałem ten filmik co wrzucił YETI - matko ile tam spojlerów macie. Nie polecam wam oglądać tego. 

 

@Kermit

Tak u mnie na chwilę obecną wygląda mapa - już wyczyściłem trochę "?" ale nadal jest trochę do zwiedzania. Nie da się jej objąć jednym screenem :) (są tu widoczne miejsca szybkiej podróży więc dla kogoś to może być spojler). Wprawne oko zauważy zapewne nową ikonę książki w wsi Bronovitz - to jest zaklinacz :)

LvXZjbP.jpg

05SvTtS.jpg

 

Jeszcze co mogę dodać, a właściwie potwierdzić zdanie z tego filmiku - w tym dodatku wydacie SPORO kasy. Widać twórcy chcą nas ogołocić i to bardzo szybko z wszystkich oszczędności jakie zebraliśmy w podstawce. Widziałem już kilka nowych kart do gwinta i jest teraz motyw neutralnej karty która ma taką właściwość jak karty potworów (wystawiasz ją i jak masz podobne to automatycznie też wrzuca je). 

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde no nie powstrzymałem się do soboty zagrałem dziś 2 h :) Gdyby nie praca to bym grał do oporu. Dodatek goty na razie. Shani to teraz numer jeden!   Plus za to że zależnie jak daleko jesteście w fabule coś tam w dialogach napomykają. Ja gram postacią z endingu gry więc są nawiązania. 

Odnośnik do komentarza

 

no to nadrobi się 1 i 2 na lapku z biedronki i można będzie wziąć edycję goty na ps4 <3

Ja jedynke ogrywalem na msi za 2500 klocka, takze biedronka tu nie pomoze. 2 bede jechal na klocku, bo sterowanie klawa to nie dla mnie.

 

o jezu ktoś uwierzył w lapka z biedronki. prawilnie z neonetu za 2899 :pawel:

możesz podłączyć pada od x360 bezprzewodowo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...