Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat przechodzę grę po raz drugi i byłem przed rozgrywką na bagnach.

Pograłem tam ładnych kilka godzin i gra śmiga fantastycznie. Nie ważne czy pada, czy mamy do wyrżnięcia stado utopców - wszystko śmiga bardzo płynnie, czego nie mogłem powiedzieć przechodząc grę po raz pierwszy - wtedy gra zwalniała bardzo wyraźnie. 

Odnośnik do komentarza

Akurat przechodzę grę po raz drugi i byłem przed rozgrywką na bagnach.

Pograłem tam ładnych kilka godzin i gra śmiga fantastycznie. Nie ważne czy pada, czy mamy do wyrżnięcia stado utopców - wszystko śmiga bardzo płynnie, czego nie mogłem powiedzieć przechodząc grę po raz pierwszy - wtedy gra zwalniała bardzo wyraźnie. 

Przed chwilą walczyłem z mglakami podczas deszczu za pomocą igni/petard. Animacja zwalnia, ale już nie tak jak wcześniej. Jest znośnie :)

Odnośnik do komentarza

od ktoregos patcha gram z wylaczonym postprocesingiem(ponoc cos tam poprawoalo z fps) i jestem zaskoczony latka 1.10 - wreszcie nie kielbasa wyborcza tylko faktycznie solidnie plynnosc rozgrywki na ps4 poprawili, biegalem na bagnach, w novigradzie przy stosach w nocy, szybcie sprinty przez wioski i lasy - jak dla mnie rzucajaca sie w oczy poprawa, na prawde gierka wreszcie smiga przyzwoicie, digital foundry pewnie udowodni, ze sa momenty, ze gierka zwolni ale calosciowo nie ma wstydu - fajnie choc zdecydowanie zbyt pozno

Odnośnik do komentarza

Grafike troszke podciagneli. Wiekszy zasieg rysowania obiektów zobaczcie na Novigrad z duzej odległości,zboża juz  nie wyrastaja 5 m od postaci. A fajny smaczek jak nałożycie olej na miecz to po tym patchu faktycznie widać że ostrze jest upaćkane,małe a cieszy.

 

Pytanko dla grajacych na NG+ tez macie taki (pipi)nik w ekwipunku połowy przedmiotów nie mam,kupcy nie maja przedmiotów z dlc,misje z dlc też znikły,dziwne popupy roslin i dużych obiektów np statki w oxenfurcie?

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Grafike troszke podciagneli. Wiekszy zasieg rysowania obiektów zobaczcie na Novigrad z duzej odległości,zboża juz nie wyrastaja 5 m od postaci. A fajny smaczek jak nałożycie olej na miecz to po tym patchu faktycznie widać że ostrze jest upaćkane,małe a cieszy.

 

Pytanko dla grajacych na NG+ tez macie taki (pipi)nik w ekwipunku połowy przedmiotów nie mam,kupcy nie maja przedmiotów z dlc,misje z dlc też znikły,dziwne popupy roslin i dużych obiektów np statki w oxenfurcie?

Ludzie zgłaszają takie problemy z ng+
Odnośnik do komentarza

Gra świetna, ale te bugi to skandal. Kur.wa patch 1.10, a ja dzisiaj siedem razy ten wyścig po mieście odpalałem, bo ciągle mi Geralt na koniu w powietrzu zaczynał lewitować, potem nagle wystrzeliwał w powietrze, by zaraz (tonąć), a potem włączała się scenka, że przegrałem wyścig.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...