Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Polepszeń w grafice nie zauważyłem żadnych, tylko ten efekt bluru prze sekundę jak kończymy z kimś rozmawiać.

Rozdzielczość ta sama, tekstury również.

To nie efekt, to znak, że gra coś sobie doczytuje i nie powinno tego być. Czasami podczas wędrówek w Novigradzie, z lekko brudną płytą z grą miałem kilkusekundowego blura co kilka-kilkanaście kroków. Przetarcie ściereczką z mikrofibry usunęło problem lepiej niż patche. Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Polepszeń w grafice nie zauważyłem żadnych, tylko ten efekt bluru prze sekundę jak kończymy z kimś rozmawiać.

Rozdzielczość ta sama, tekstury również.

To nie efekt, to znak, że gra coś sobie doczytuje i nie powinno tego być. Czasami podczas wędrówek w Novigradzie, z lekko brudną płytą z grą miałem kilkusekundowego blura co kilka-kilkanaście kroków. Przetarcie ściereczką z mikrofibry usunęło problem lepiej niż patche.
Tylko, że gra po wgraniu z plyty idzie całkowicie z hdd, ja na xbox one nie zauważyłem doczytywań ale to pewnie dlatego ze wszystkie gry mam na na usb 3.0 hdd z 7200 rpm.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Kurna wszyscy narzekaja na framerate w wersji na XOne a u mnie po łatce chodzi w uj płynnie z mocno poprawionym zasiegiem widzenia i prawie bez popupu. Wróciłem do wieśka zaraz po łatce z marszu po spędzeniu150h w MGSV 60fps wiec chyba bym zauważył mocne spadki klatek...a dam sobie kuśke uciąć że jest płynniej niż w 1.08

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Hmm u mnie pobrało bez kłopotu ale zeby nie było zadobrze to na NG+ w białym sadzie mam jakieś 10-15 klatek...brawo cdp brawo.Pewnie patch na xone jest zyebany i jutro wrzucą patch do patcha.

Ile wam ta łatka ważyła bo pobrało mi tylko 1.4GB na łoniaku a na forum cdp widze ze łatka ps4 ma 17GB wtf?

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...