Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

914422_743136375809572_1117519405_n.jpg

 

Nowe informacje z pokazu na Quakeconie (niestety tylko za zamknietymi drzwiami dla tych co tam byli), oto moje luzne tlumaczenie na podstawie roznych informacji ktore byly pisane na zywo przez osoby ogladajace ten pokaz:

 

-Skille [barter, male bronie, duze bronie etc.] i cechy ktore wybieramy na poczatku gry zostaly przerobione i polaczone z nowym systemem perkow ktory jest jakos zwiazany z atrybutami SPECIAL, w zaleznosci od ilosci punktow w danym atrybucie bedziesz mial do wyboru coraz to nowsze/lepsze perki.

 

-Perki maja rozne rangi/poziomy, wiec bedzie mozna je wzmacniac

 

-Wracaja ksiazki dodajace punkty do skilli [ciekawe na jakiej zasadzie beda dzialac z tym nowym systemem perkow]

 

-Lootowanie zwlok czy skrytek nie powoduje juz pauzy gry, wszystko odbywa sie w czasie rzeczywistym

 

-W grze znajdzie sie okolo 12 kompanow, bedzie mozna romansowac wiekszosc z nich [bethesda i romans XD]

 

-Jesli ktos lubi grac bez kompanow [np ja] bedzie mial do wyboru specjalny perk ktory sprawi ze samemu ponoc bedzie mozna rownie efektywnie grac co z kompanem [napisalbym dokladniej ale dosc sprzeczne informacje lataja na ten temat]

 

-Koniec ze spamowaniem kilku stimpakow naraz, Bethesda wprowadzila animacje ich wstrzykiwania

 

-Mozna uderzac z kolby broni, mozna tez zamocowac bagnet dla wzmocnionego efektu i innej animacji

 

-NPCe beda roznie reagowac na nas, wszystko bedzie zalezec od naszej karmy [fuuj, system karmy wraca :f]

 

-Legendarne wersje potworow pojawia sie w Falloucie 4, nie wiadomo jednak czy za ich zabicie dostaniemy specjalne bronie jak w NV

 

-Super Mutanty w wersji BEHEMOT wracaja :kiss:

 

Skumajcie tez tego custom DS'a 4 :obama:

 

 

vLXawJA.jpg

IP3VqQo.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że pójdą drogą NV i dadzą tryb Hardcore a nawet rozwiną go. Całkowicie zmieniał na plus rozgrywkę.

 

jak pisałem to samo o zmianie rozgrywki podczas noszeniu drabin to się śmiali :[ (z tym że tam tryb hc (survivor) odblokowywany był dopiero po hardzie). 

 

wśród ostatnich newsów pojawiło się m.in. info o możliwości romansowania z kompanami obydwu płci. dialogi romansowe wg Bethesdy... to będzie musiało być epickie. 

Odnośnik do komentarza

Ja olałem temat teraz, brak kasy i chętnie zobacze co się sprzeda drożej - wersja na konsole czy na pc. Tak mi sięwydaje, że raczej na konsole. Na pc łatwo da się ukraść gre, a średnia graczy jest większa i im niekoniecznie te plastikowe dodatki będą potrzebne.

Najbardziej szkoda mi limitki z game.co.uk, dawali bobblehead.

Odnośnik do komentarza

Na muve antologie wyprzedali szybko, ale na ultimie są jeszcze sztuki. Zamówiłem tam za pobraniem i mam nadzieję, że historie o przyjmowaniu zamówień na to, czego nie mają/nie mogą sprowadzić to już przeszłość.

Na amerykańskim amazonie jest też combo antologia+poradnik do czwórki+artbook z czwórki i nie wiem, czy nie zamówić tam choćby samej antologii i zrezygnować z ultimy...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie kolekcjonerki.Czy Pip Boy musi mieć smartfona aby działał ? Czy Pip Boy bez smarfona jest bezuzyteczny ?

ten pipboy to jest plastikowa oboudowa tylko, nie ma żadnego ekranu ani elektroniki, żeby "działał" musisz w tą obudowę wsadzić smartfona który będzie udawał ekran pipboya i zapewne za sprawą jakieś aplikacji wyświetlał ci dane z gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...