Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

W F3 też były miejsca gdzie spadła bomba. Podchodziłeś i zaliczałeś natychmiastowy zgon od promieniowania. W DC tak było i jeszcze gdzieś przy Schronie z Mutantami. 

 

Najbardziej mnie teraz zastanawia fabuła, kim jest nasza postać, kim gramy i jaki jest cel? Ale to wszystko już za tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co ja czytam w tym temacie :nuke:
1) technologia i historia między realiami naszymi a lore w grze rozjeżdża się mniej wiecej przy II wojnie światowej, "nasze" bomby atomowe =/= bomby atomowe z fallouta pod względem działania, w falloutach atomówki są bardziej nastawione na skażenie radiacyjne, stąd wszelkiej maści gigantyczne mrówki, radskorpiony czy ghule, też "radiacja" =/= "radiacji" z fallouta, cytat z f1
 

A myślałeś w jaki sposób powstają Ghule? Myślisz, że tak po prostu wstaliśmy z łóżka i powiedzieliśmy do siebie: „Hmm, ciekawe jak by to było mieć gnijące i odpadające od kości ciało?” Silna radiacja. W taki sposób. No wiesz, wiele bomb robi bum, wybuch światła i gorąca, skóra z ciebie złazi płatami, ale ty nie umierasz. To ten szczególny rodzaj promieniowania.
 

2)supermutanty są efektem kontaktu z wirusem Fev,  nie radiacji. tak samo jak deathclawy.

3) według intra f1 atomówki pokryły i zabiły na raz 90% globu i 90% ludzi na świecie. w new vegas nagle sie dowiadujemy że las vegas jest nie tknięte xd pewnie będzie więcej kwiatków w f4 i okaże się że pół stanów zjednoczonych jest nietknięte.

4) jest zielono, bo zawsze mogli użyć geck-a ale nigga plz

 

jezu aż mi sie przypomniało jak pierwszy raz penetrowałem the glow w f1, jaka to była za(pipi)istość :banderas:

Odnośnik do komentarza

Raczej w przypadku tej gry żadna recenzja nie będzie sprawiedliwa. Chodzi mi oto że każdy kto zechce sprawiedliwie ocenić grę w jakimś stopniu będzie już pod wpływem jej magii. Lata wyczekiwań zrobiły swoje. 

 

Np. jeszcze nie grałem nawet gameplaya nie widziałem a i tak jest dla mnie 10/10  :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...