Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

USSR na jakiej platformie grasz, ze tak zachwasz ? :)

 

PS4. 

 

Tylko jedno mi się nie podoba właśnie to odnośnie braku informacji ile punktów EXP posiadamy, tak poza tym to jest Genialnie. 

 

Okazało się że ktoś mi otworzył pudełko w którym Był PipBoy edition, zerwał folię ze steelbooka, zabrał pocztówki oraz płytę z muzyką i nie wiadomo dlaczego w pudełku znalazłem dwa egzemplarze gry, jeden w steelbooku i drugi podstawowy. Dwa pudełka, dwie płyty, dwa plakaty z Perkami   :dunno:

 

20151111_152211.jpg

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

USSR na jakiej platformie grasz, ze tak zachwasz ? :)

 

PS4. 

 

Tylko jedno mi się nie podoba właśnie to odnośnie braku informacji ile punktów EXP posiadamy, tak poza tym to jest Genialnie. 

 

Okazało się że ktoś mi otworzył pudełko w którym Był PipBoy edition, zerwał folię ze steelbooka, zabrał pocztówki oraz płytę z muzyką i nie wiadomo dlaczego w pudełku znalazłem dwa egzemplarze gry, jeden w steelbooku i drugi podstawowy. Dwa pudełka, dwie płyty, dwa plakaty z Perkami   :dunno:

 

20151111_152211.jpg

 

 

W wersji na pc, steelbook byl osobno, bez folii a gra w normalnym zafoliowanym papierowym boxie jak wiekszosc na pc. Na co mieliby foliowac steelbooki ?

Odnośnik do komentarza

 

Burze to jest moc :fsg:

 

Haven jak gra chodzi na xo? Uświadczyłeś większy spadki?

14h gry za mną, gra ani razu mi się nie skradzowala, a spadki do zera mialem raz gdy po prostu sobie bieglem przez las xd. Ogólnie nawet przy większej rozrubie chodzi dobrze, chyba ze ktos rzuci molotovem to wtedy przycina ostro. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza

Znajdujesz mala osadke na 2 domki, robisz chwile odpoczynku tylko aby trafic z domem na deatchlawa, behemota i pier dolonego misia yogi. Behemot jak z jakiegos wladcy pierscieni, rzuca kamieniami jak poje bany.


update: lol behemot rzucil clawa skałą w glowe i go zabil, a tyle ammo na niego stracilem, trzeba bylo zostawic, lesson learned

Odnośnik do komentarza

Tak bardzo uwielbiam uniwersum Fallout'a ze jestem w stanie wybaczyć takie błędy i trochę sie pośmiać   :dog:                                                                        

 

  @up podczas trybu budowania naciskasz na jakiegos ziomka i pozniej klikasz np w ogrodek

Edytowane przez Daniel_reyes
Odnośnik do komentarza

Panowie może któryś mnie poratuje.

Podobno jak się sadzi rośliny można ludziom zlecić pracę przy nich.

Szczerze nie wiem jak i gdzie tego szukać :)

Z tego co pamiętam to szło to tak:

-Odpal tryb budowania

-Wciśnij na jakiejś osobie A (X1) czy tam X (PS4)

-Nakieruj na roślinkę i A lub X w zależności od platformy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...