Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czemu nie mogę zbudować łóżek w warsztacie mimo, że mam na to materiały?

 

Jakiś bug czy ficzer? :D

no to jest jakoś słabo wytłumaczone, kliknij na materac i wceluj na podłogę wtedy pojawi sie informacja o postawieniu materaca xd ja na ganku przy power armorze postawiłem sobie te łożka

 

Kurde nie działa mi, mam wszystko, ale ani materaca ani łożka nie moge nawet wybrac, bo jest opcja niepodswietlona.

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości, bo nie czytałem wątku BB aby nie spoilować sobie nic przed zagraniem:

 

Czy w temacie Bloodborne, gdy rodziła się legenda Jerome'a on również wrzucał screeny postaci i pisał do siebie? 

W sumie też nie śledziłem całego tematu BB ale pewnie tak właśnie było.

 

Czy na PS4 wyszedł może już jakiś patch poprawiający płynność gry? Bo w sumie ilekroć zaglądam do tego tematu to mam ochotę jednak kupić F4.

Odnośnik do komentarza

 

Tak z ciekawości, bo nie czytałem wątku BB aby nie spoilować sobie nic przed zagraniem:

 

Czy w temacie Bloodborne, gdy rodziła się legenda Jerome'a on również wrzucał screeny postaci i pisał do siebie?

W sumie też nie śledziłem całego tematu BB ale pewnie tak właśnie było.

 

Czy na PS4 wyszedł może już jakiś patch poprawiający płynność gry? Bo w sumie ilekroć zaglądam do tego tematu to mam ochotę jednak kupić F4.

Wytrzymałes tyle wytrzymaj jeszcze troche za rok bedzie wersja z dodatkami i wtedy bedziesz gral jak krol (no prawie,ale moze bethy cos poprawi goty edition). Znam twoje bole bo mnie tez korci aby kupic ale jeszcze sie trzymam
Odnośnik do komentarza

Ja gram na Xone gdzie niby działanie gry nie jest w pełni zadowalające (co prawda gra jest na zewnętrznym HDD, co podobno minimalnie pomaga) i choć do płynności Halo 5 daleko, mnie w ogóle nie przeszkadza to w graniu. Jak ktoś przeszedł Fallouty na poprzedniej generacji, tutaj nie będzie narzekał. Tak szczerze mówiąc, jest lepiej niż w Wiedźminie, gdzie mulił Novigrad, a ponadto w Falloucie są znacznie krótsze loadingi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem wczoraj w Super Duper markecie chyba z pięć legendarnych ghouli, jeden dropnął naramiennik obniżający obrażenia od ghouli właśnie, a inny shoutguna, którego nie trzeba przeladowywac, ale będzie modowanie...

Inna sprawa jak te ghoule wychodzą zewsząd, tyle stimpakow zeszło.

 

No i na dnie jednego jeziora obok wraku bombowca stał power armor, drugi jak na razie do kolekcji(nic konkretnego, tors, hełm i lewa reka 45' i rusztowanie.

Odnośnik do komentarza

Te pierdzielenie, ze ktoś nie kupuje jeszcze, bo jakieś dropy to niech się puknie w głowę. Gra się za(pipi)iscie i nie miałem nic jeszcze co by przeszkadzało mi w za(pipi)istej zabawie. Gram na ps4.

Serio, żal mi takich ludzi.

 

Pytanie, bo trafiłem na wszystkie chyba frakcje, a nie na ta do której chce wstąpić. Zatem gdzie moge dołączyć do the institute?

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Panowie jak zakładać te wzmocnienia? Chodzi mi o na ramiona na kolana na klatkę piersiową. Jak zakładam jakieś ubranie np. Vault 111 i na to próbuje nałożyć jakieś wzmocnienie to mi ten kawałek np naramiennik wskakuje zamiast ubrania i mam gołą postać z samym ramiennikiem. 

 

O co tutaj chodzi? 

Odnośnik do komentarza

Jako ze nie przewiduje grania w Fallout 4 przejrzalem sobie w solucji opublikowanej na stronie eurogamera opisy paru questow pobocznych. Nie pomylilem sie w swoich przewidywaniach. Poziom przelomu przedszkola i szkoly podstawowej jesli chodzi o stopien ich skomplikowania. Idz-przynies, Idz-zabij. Zero jakiegokolwiek urozmaicenia. Nasz W3 ustanowil standardy, do ktorych zgodnie z przewidywaniami Bugthesda nie doskoczyla nawet do sciegna achillesa. Juz w F3 usnalem z nudow zaraz po wyjsciu z pierwszego schronu. Tu bym chyba usnal podczas tworzenia postaci...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie jak zakładać te wzmocnienia? Chodzi mi o na ramiona na kolana na klatkę piersiową. Jak zakładam jakieś ubranie np. Vault 111 i na to próbuje nałożyć jakieś wzmocnienie to mi ten kawałek np naramiennik wskakuje zamiast ubrania i mam gołą postać z samym ramiennikiem. 

 

O co tutaj chodzi? 

No bo kombinezon z krypty jest liczony jako całość, natomiast naramiennik to jest jedna z części całości dlatego Ci to zamienia. 

Odnośnik do komentarza

Jako ze nie przewiduje grania w Fallout 4 przejrzalem sobie w solucji opublikowanej na stronie eurogamera opisy paru questow pobocznych. Nie pomylilem sie w swoich przewidywaniach. Poziom przelomu przedszkola i szkoly podstawowej jesli chodzi o stopien ich skomplikowania. Idz-przynies, Idz-zabij. Zero jakiegokolwiek urozmaicenia. Nasz W3 ustanowil standardy, do ktorych zgodnie z przewidywaniami Bugthesda nie doskoczyla nawet do sciegna achillesa. Juz w F3 usnalem z nudow zaraz po wyjsciu z pierwszego schronu. Tu bym chyba usnal podczas tworzenia postaci...

Ale weź poprawkę na fakt, że w Falloucie najlepsze historie są często ukryte jako tekst w terminalach i tego już nie dowiesz się z solucji. Poza tym sama walka ma tu sprawiać satysfakcję. Ok, nie lubiłeś F3, F4 też nie polubisz. 

 

A co do porównania z W3. Jak ktoś miałby wybrać między W3 a F4, to poleciłbym mu W3. Ale jeśli ktoś wybitnie nie trawi fantasy albo po prostu W3 już przeszedł, to F4 również będzie świetnym wyborem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...