Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, ta gra jest przepiekna w tym roku!!

 

To jest to na co czekalem tyle lat, przypomnialy mi sie stare dobre czasy pesa na ps2. Musze zaznaczyc ze przez ostatnie kilka lat ogrywalem Fife, ktora jest dobra a przynajmniej wypadala do tej pory lepiej w zestawieniu z pesem. W tym roku sciagnalem demko Fify jako pierwsze, pogralem chwile i gra sie w porzadku, ulepszenia w obronie i pare kosmetycznych rzeczy. Pozniej sciagnalem demko pesa, nastawiony bylem do tego jak co roku bo ile mozna czekac na jakas poprawe...

 

I tutaj czekala mnie najlepsza niespodzianka jaka moglem sobie wymarzyc. Gra sie w to po prostu swietnie, bez dwoch slow. Fizyka pilki, fizyka podan, dosrodkowan, strzalow, wszystko jest tak jak byc powinno. Nie ma przenikania zawodnikow przez siebie, podania nie dochodza jak po sznurku, po za tym gienialne rozwiazanie z manualnymi podaniami przy przytrzymaniu L2. Kolizje dopracowane sa perfekcyjnie, normalnie poezja. Nie moge sie doczekac pelnej wersji i wszystkich trybow, taktyk itp. 

 

Zanaczam ze gralem na x360, czyli biedna wersje a i tak ta gra prezentuje sie niesamowicie. Nawet grafika jest sporo lepsza niz w tegorocznej Fifie. Demko PESa po zalaczeniu ogrywalem non stop 2h, w porownaniu te z Fify skonczylem po 4 meczach.

 

 

Czekam teraz na jakies recenzje z ps4, jesli ta gra jest jeszcze lepsza na tej generacji to niestety ale chyba wreszcie bede musial sie skusic, chociaz nie gram zbyt czesto z braku czasu.

 

 

 

EDIT:

 

Oczywiscie jak co roku wkur.wia mnie te mozolne przelaczanie sie miedzy powtorkami, powinni to w koncu troche przyspieszyc...

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Mną też gierka pozamiatała. Gameplay jest rewelacyjny, problemem oczywiście są licencje ale grunt, że mam PS4 i konsole od Sony będą miały możliwość wgrania swoich strojów, herbów itd. Chociaż tyle. ;) A co do OFów to oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo, ale krążą plotki że będzie możliwość wysyłania innym ludziom swoich option file. Trzeba poczekać do premiery i wtedy się okaże.

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Pogralem trochę w oba dema na PS3 i narazie PES jest zdecydowanie lepszy. Podoba mi ze zawodnicy są "sztywni" przez co czuć ich ciężar, animacja na wysokim poziomie, twarze - rewelacja, strzały soczyste. Jedynie nadal mało jest gry typowo pozycyjnej, trochę za duże luki między formacjami. FIFA wydaje się zdecydowanie bardzie arcade, piłkarze są jacyś tacy gumowi.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie interesuje, czy w pilce od Konami w koncu wyszukowanie meczy bedzie uzaleznione choc troche od oceny zespolu (bo ile lat z rzedu mozna grac przeciwko Barcy i Realowi!), czy wreszcie wyeliminuja takie glupoty jak brak mozliwosci zmiany kamery online i szereg innych pie(pipi)ol, bo o ile FIFA 15 przez brak balansu mi w ogole nie podeszla i godzilem sie na granie przez niemal caly rok przez pokoje online, tak majac 2 dobre pileczki na rynku takie niuanse moga miec znaczenie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...