Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko zapytałem czy jest jakis ranking. Zostało mi to łądnie objasnione. Dziekuje za uwage. Z jerome akurat nie dyskutowałem :) Niestety chory cżłowiek , juz nawet to smieszne nie jest, jakas trauma z dziecinstwa czy w okresie dorastania musiala to wywołać, no trudno to jest forum, jak w zyicu i tacy maja prawo cos tam bełkotac. Ja sie dowiedziałem czego chcialem i styka mi. 

 

Ontopic, wczesnie ta premiera w JPN, w sumie moze na premiere europejska moze byc juz razem z superpaczem chyba 

Odnośnik do komentarza

Ja tam biorę wer z steelbookiem z muve.pl i mam wywalone, nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Fajne wydania to miał DS albo DkS w grubym pudełku artbook i ost a teraz ? Nawet Bloodborne łaskawie wciskają muzykę do pobrania z PSS najwyżej

Odnośnik do komentarza

Czy znana jest lista sklepow w Polsce, ktore w ramach proerdera DS3 zaoferuja darmowego Dark Souls jedynki na XOne? Najblizej mi do zamowienia w Empiku, albowiem dostalem karte prezentowa w wysokosci 100 zl tamże, ale na ich stronie nie ma info o DS free...A moze kod na DS1 bedzie w kazdym pudelku na Łoniaku?

Odnośnik do komentarza

Czy znana jest lista sklepow w Polsce, ktore w ramach proerdera DS3 zaoferuja darmowego Dark Souls jedynki na XOne? Najblizej mi do zamowienia w Empiku, albowiem dostalem karte prezentowa w wysokosci 100 zl tamże, ale na ich stronie nie ma info o DS free...A moze kod na DS1 bedzie w kazdym pudelku na Łoniaku?

 

No mam nadzieję, że będzie w steelbooku jako kod do pobrania, bo jak nie dadzą to się zasmucę :( mam DkS na PS3, ale nie pogardziłbym też na X360/X1...

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dasz radę jeno system jest trochę bardziej defensywny, walka jest wolniejsza, używa się tarczy etc trójka wydaje się szybsza niż wcześniejsze odsłony ale jednak to trochę nadal szachy niż coś ala slasher

Odnośnik do komentarza

Panowie ograłem Bloodborne i zamówiłem DS3 bez znajomości poprzednich części. Pomijając fabułę itp. to duże są różnice pomiędzy BB a soulsami czy jak tam wiem "o co chodzi" to sobie poradzę?

Co musisz zrobić to dodać jeruma do ignorowanych. To jedyna rzecz, która może ci popsuć immersje z grą.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Panowie ograłem Bloodborne i zamówiłem DS3 bez znajomości poprzednich części. Pomijając fabułę itp. to duże są różnice pomiędzy BB a soulsami czy jak tam wiem "o co chodzi" to sobie poradzę?

Co musisz zrobić to dodać jeruma do ignorowanych. To jedyna rzecz, która może ci popsuć immersje z grą.

 

 

A Ty powinieneś dostać bana za zaczynanie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Panowie ograłem Bloodborne i zamówiłem DS3 bez znajomości poprzednich części. Pomijając fabułę itp. to duże są różnice pomiędzy BB a soulsami czy jak tam wiem "o co chodzi" to sobie poradzę?

Co musisz zrobić to dodać jeruma do ignorowanych. To jedyna rzecz, która może ci popsuć immersje z grą.

 

 

A Ty powinieneś dostać bana za zaczynanie.

Z jednej strony zgadzam się z teddym a z drugiej z Figarem.... z 3ciej zaś EoT i pytanie mam. Jakieś info apropo ilości broni itp. ? Kumpel coś mówił, że koło 33, ale jak to dokładniej wygląda?

Odnośnik do komentarza

Co do broni to pisalem tutaj juz o tym - broni ma byc wiecej niz w DkS2 razem z dodatkiem :)

 

Ja wiem, ze dla nie ktorych nie znanie poprzednich czesci to zaden big deal, ale wystarczy jesli ktos widzial nowe Firelink Shrine, piekne i mega klimatyczne miejsce. Jesli zna poprzednie czesci to juz tutaj dostanie klimatycznego kopa x2. :)

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Wrocil Miyazaki, wiec imo bedzie bardzo dobrze. Kazda bron ma miec specjalny atak zabierajacy mane, ale ostatnio pojawily sie glosy, ze to klasy maja miec dodatkowa zdolnosc. Pewnosci nie ma. IMO to bedzie zdecydowanie najlepsza czesc Darkow.

Wystarczy wejsc do Firelink Shrine - mnie pjerdolnelo maksymalnie. Cudnie i klimatyczne miejsce z duza dawka nostalgii. Kto zna Nexus ten wie. Bije mocarnym klimatem.

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do broni to wg. mnie ma znaczenie. Ja np. nie mogłem się odnaleźć z ilością broni w BB. Za mało tego było. Fakt faktem w DkS większości nie używałem ale jednak.. miałem ten wybór. W BB latałem z początkowym toporem (przyznaję bez bicia, nie dałem rady przejść całego BB, nie miałem na to chęci, mocy, natchnienia, po prostu tego nie czułem). Nie przywiązałem wagi za bardzo do lore itd. zobaczę, może z czasem dojrzeję ;) na tę chwilę zatrzymałem się po tym bossie z "magami" w okół areny (nie pamiętam jak się zwał, "the coś tam one ?"). Umówmy się, Soulsy i BB to dwie różne gry i każdemu podoba się w nich co innego. Dla mnie BB jest za szybkie. Wole styl jaki pokazują Soulsy. Tyle. Koniec tematu. Wielkość biustu to rzecz gustu itd. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...