Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Lol ta aktualizacja naprawdę waży koło 40 mega było co zapowiadać xdd

No co za chooy z tego Wolnira

 

No co ty jest strasznie łatwy. Ja się trzymałem na początek jego lewej strony i ciachałem łapke potem drugą trudniejszą z tym mieczem. Te jego ziewy z mordy mi nic nie robiły jak trzymałem się okolicy jego pach. Nawet nie wiedziałem że jakieś moby wzywa xd

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

kL0rtXg.jpg

 

32 godziny na liczniku - gra ukończona :obama: Niestety ominąłem ukrytego bossa, o którym wcześniej wspomniano, zatem tylko czterech szefów sprawiło mi lepsze manto (kolejno 2, 6, 3, 4 próba) reszta padła przy pierwszym spotkaniu. Starałem się mieć oczy szeroko otwarte, aby ostatecznie udało mi pominąć nawet głupią łapę piromanty XD No nic, lecimy dalej z koksem - NG+ czeka :lapka:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytania, bo powoli zaczynam się wkurzać: (przed stolicą)

 

- Jak uratować naszego onion ziomka w Irithyl Dungeon? Rozmawiałem z nim, chce klucz - byłem w stolicy go zdobyć, ale za chu chu chu... nie wiem gdzie są drzwi wejściowe do niego?! Pomoże ktoś naprowadzić?
- Drugie pytanie to powtórka zapytania @messer88 odnośnie jeziora. Czy ktoś już rozpracował sposób aby móc chodzić po tej lawie?

 

 

EDIT: @Shen

Patrząc na screen to powiem Ci tyle...jesteś gdzieś dopiero w połowie :P (chyba że screen dla ukazania piękna tej lokacji, to spoko :) ).

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza
Jak uratować naszego onion ziomka

w Irithyl Dungeon? Rozmawiałem z nim, chce klucz - byłem w stolicy go zdobyć, ale za chu chu chu... nie wiem gdzie są drzwi wejściowe do niego?! Pomoże ktoś naprowadzić?

 

Udaj się do

Profaned Capital. Też głupi latałem po całym Irythyl dungeonie bo bałem się, że coś pominąłem. Przy pierwszym bonfire w tej lokacji zeskocz na sam dół tej wieży (tzn nie tam gdzie jest ta długa drabina, tam w okolicy jest jeszcze jedna ścieżka musisz się porozglądać) potem będzie lokacja z pająkami i trującym bagnem odbijasz wtedy do drabiny i na dach, przeskakujesz z niego do sąsiedniego pomieszczenia z cebulą.

 

 

Po patchu może być maintance i nie wiadomo czy będzie można grać

 

Spokojnie mówili że nie będzie.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie pytanie co do tych kluczy do celi, w ekwipunku ten item to pęk 3 kluczy. I teraz 

jednym otwieramy celę gdzie siedzi Karla, drugi to cela przy początku lochów gdzie siedzą te klatki z hollowami i są tam kolejne prochy. Jest coś jeszcze do otwarcia?

 

 

@Sobies - zapomniałem o tej lawie, muszę tam wrócić. Wydaje mi się że może jakaś piromancja zwiększająca fire resist i da radę po tym przebiec?

Odnośnik do komentarza

Na pewno jakiś Flash sweat, pierścień od ochrony przed ogniem, jakiś gear dobrze chroniący przed ogniem, kupa estusów. Nie jestem pewien czy tarcza nawet nie pomoże. Vaati twierdzi że warto mieć ją nawet na plecach i zawsze to daje jakiś def.

 

Edit: O kurde quest poboczny u Leonharda (tego od cracked red eye orbów) takiego zwrotu akcji się nie spodziewałem ze skubanym.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Co do lokacji (jak i rynsztunku) w tej kwestii jak zwykle jest wybornie.

vPrN1zd.jpg

2lSe3CT.jpg

pYzAoE6.jpg

6W3SJUt.jpg


Zbroję zmieniam w zależności od potrzeb, natomiast co do broni, odkąd podniosłem najprostszy miecz rycerski, zasadniczo korzystam cały czas z niego. Niesamowicie szybki, wyjątkowo silny, trzyma się go jednorącz i potrafi aż sześć ataków zadać zanim wskaźnik wytrzymałości stopnieje. W połączeniu z magia - wyjątkowy.

Aktualny poziom - 69.

Taka ciekawostka. Aktorka Jenny Funnel, która podkłada głos pod Karlę, użyczała go także takim postaciom jak: wiedźma Yura (Demony), Quelana of Izalith (Mroczne) oraz Iosefce (Krwiste).
Natomiast kowal Andre jest prawdopodobnie jedyną postacią w DkS III, która podczas dialogu porusza ustami.

 

Odnośnik do komentarza

Odchodź trochę od niego tak żeby stał zwrócony w twoim kierunku, wtedy podnosi się na tylnych łapach i skacze przed siebie a Ty znajdujesz się tuż za nim. Wtedy możesz atakować/wychylić estusa. Kiedy stoisz blisko odwraca łeb a to znaczy, że musisz być przygotowany na to żeby za chwilę wykonać fikoła bo wtedy zrobi szybki zwrot i zaatakuje.

 

edit: nie ma prostego sposobu. btw jakby ktos potrzebował tipa na dwa takie przed

Anor Londo, tam gdzie łysy ma kowenant. Schodzimy z drabinki iw miejscu, w którym nasze nogi połączą się z podłożem strzelamy do psa w rogu pomieszczenia. Kiedy biegnie w naszym kierunku wchodzimy na drabinkę a następnie spadamy mu na łeb co zabiera 1/3 życia. Potem walczymy jak zawsze (albo jak mamy szczęscie i czas to ponownie wchodzimy na drabinkę i wykonujemy skok) pamiętając o tym żeby się zbytnio nie wychylać aby przypadkiem nie przybiegł do ans drugi pies bo wtedy trumna. Z drugim postępujemy ponownie

 

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Odchodź trochę od niego tak żeby stał zwrócony w twoim kierunku, wtedy podnosi się na tylnych łapach i skacze przed siebie a Ty znajdujesz się tuż za nim. Wtedy możesz atakować/wychylić estusa. Kiedy stoisz blisko odwraca łeb a to znaczy, że musisz być przygotowany na to żeby za chwilę wykonać fikoła bo wtedy zrobi szybki zwrot i zaatakuje.

 

edit: nie ma prostego sposobu. btw jakby ktos potrzebował tipa na dwa takie przed

Anor Londo, tam gdzie łysy ma kowenant. Schodzimy z drabinki iw miejscu, w którym nasze nogi połączą się z podłożem strzelamy do psa w rogu pomieszczenia. Kiedy biegnie w naszym kierunku wchodzimy na drabinkę a następnie spadamy mu na łeb co zabiera 1/3 życia. Potem walczymy jak zawsze (albo jak mamy szczęscie i czas to ponownie wchodzimy na drabinkę i wykonujemy skok) pamiętając o tym żeby się zbytnio nie wychylać aby przypadkiem nie przybiegł do ans drugi pies bo wtedy trumna. Z drugim postępujemy ponownie

 

 

 

 

Wróciłem na most żeby poćwiczyć a tu cholery nie ma ;/ Dobrze mi się wydaje że trzeba go było wtedy zabić? Na jeziorze teren jest trudniejszy i daleko do ogniska....

 

 

Ponawiam pytanie. Co daje atak fizyczny w tarczach?

Edytowane przez Ptasiek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...