Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

To co po katakumbach (nie mówię o opcjonalnej miejscówce ) :obama:   NA moście jaka niespodzianka :D

 

 

Pytania trzy mam dla tych co już tu doszli.  Fabularne więc nie wchodzić jak ktoś nie przeszedł katakumb!

 

 

Zabiłem horacego i gdzie jest anri ?


Czy to że pomogłem siri jakoś później mi pomoże poza przyzwaniem jej jakbym chciał przy bosie?

Czy wysyłając mojego złodzieja na plądrowanie on zginie? :)

 

 

 

BTW. Walcze sobie na moście z kolesiami co mój świat najeżdżają . Schylam się i ukłon. Wypijam etusy aby walka była szybka. 2 razy zabijam 3 razy jestem zabijany ale to nic. Za 6 razem trafiam na cwela który nie zrozumiał po co ectusy wypijam ani się nie ukłonił a potem latał jak wariat po planszy . Ehhh ta dzisiejsza młodzież :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nie brakuje Ci czasem staminy ? :P Króciutki ten zielony pasek. 

 

Do tej pory specjalnie nie, ale jestem przy bossie w biblotece i jest to chyba najtrudniejszy boss do tej pory, wesoło z nim będzie :)

 

 

Dochodze do 2 fazy i zostają mi 3-4 butelki, raz doszedłęm z 6 ale nieznałem jego ataków na początku.

 

 

Mieliście z nim problemy?

 

Blantman - quest z Horacym trzeba zrobić zdaje sie w odpowiedniej kolejności, spotykasz ją

 

 

w mroznej lokacji, najpierw trzeba ubić Horacego czyli iść nad jezioro, a dopiero pozniej do mroznej

Inaczej to sie chyba spali, ja niestety spaliłem bo nigdzie jej już nie ma

 

 

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja definitywnie zakończyłem przygodę z katedrą, pobuszowałem jeszcze po reszcie zalanego lasu....

 

Postanowiłem najechać kogoś, naturalnie gank squad, ale co ciekawe był jeszcze szalony jeden i chociaż tego zabiłem, bo w sumie było 4 vs 1 xD (licząc szalonego)

 

Wkrótce po tym, mnie najechano. kulturalnie poczekałem na kolesia, ukłoniki, te sprawy, pełna kulturka. Jakiś mięczak był, bo dość mocno i szybko obrywał, ale jak z nim walczyłem do do walki dołączył kolejny fantom, akurat w momencie w którym wymierzałem ostatnie 2 ciosy w pierwszego. Tu już było trochę ciężej, tym bardziej, że wziął mnie z zaskoczenia podczas walki, ale też sobie poradziłem :cool:

 

Trafiłem do mini ruin z

 

 

kryształowym dużym jaszczurem, niestety jeszcze nie wiem jak się tam dostać...

Ale najlepsze jest to, że po drugiej stronie czekał na mnie

BLACK KNIGHT :banderas: wspomnienia z pierwszej walki z takim jegomościem z DkS natychmiast poszybowały do głowy, nostalgia mocno <3 Szkoda, że nic mi nie dropnął

 

 

 

No a po tym już wlazłem do bagien, czyli Farron Keep.

Boże, jaka ta lokacja jest DUŻA i klimatyczna! Świetnie zaprojektowana, idzie się zgubić. Tak powinno wyglądać blighttown w DkS ^_^ Pozwiedzałem sporo, zgasiłem dwa ogniska, raz umarłem na tym wielgachnym drzewcu i odparłem jeszcze jednego fantoma i jednego NPC fantoma. To były udane łowy i udana gra, jutro wracam zwiedzać dalej :fsg: 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, jak Teddy napisał. Jutro wrzucę montaż z kilku starć z tym gnojkiem i z dropem :)

 

Spotkałem także

Srebrnego

Rycerza, ale ten się nie respi niestety no i tylko rękawiczki dostałem - pewnie będzie ich później więcej, w sumie już jest, bo w tym samym pomieszczeniu stoi łucznik, którego za ch.. nie sięgnę.

W każdym razie przypomniały mi się czasy z Dark Souls, kiedy biegałem w ich secie, bo jeszcze nie mogłem ubrać czarnego :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Ale wam to wszystko szybko idzie, po 7h doszedłem dopiero do drugiego bossa

Vordt of the Boreal Valley

Za to większość zwykłych przeciwników mam rozpracowanych a okoliczny teren całkiem ładnie pozwiedzany; tylko zakuci w zbroję rycerze z tarczami, zwłaszcza ten z mieczem, bywają nie do podejścia.

 

 

Przy tym mini bossie na początku, golasie z kataną, zginąłem do tej pory najwięcej bo z 30 razy. W końcu za podejściem na drugi dzień, po przymusowej przerwie na weekendowe picie, padł za pierwszym razem co postanowiłem nawet uwiecznić dla potomności.

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

 

Na początku gry spotykamy gościa w celi która jest zamknięta kluczem, daje nam pierścien który trzeba przekazać jakiejś babce, gdzie ona się dokładnie znajduje?

 

 

 

Dokładnie tam, gdzie koleś Ci mówił, czyli w wiosce pod murami zamku, czyli w wiosce nieumarłych.

 

Lorettę znajdziesz zaraz przy pierwszym ognisku...

 

 

A dokładniej, jej kość... Bidulka nie żyje już. Pokaż kość złodziejowi, będzie czekał w firelink.

 

 

 

 

EDIT

 

(pipi)A KTO ZMIENIŁ LORE na srol XDDD

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.giantbomb.com/profile/ltsquigs/blog/dark-souls-3-breaking-the-tank/113034/

 

No to From nie popisało się w tym temacie. A chciałem tanka zrobić sobie :/

Widać tego efekty w pvp gdzie praktycznie każda broń stunuje na taką samą ilość hitów, niezależnie od tego jaki armor nosimy. Na reddicie ktoś to dobrze podsumował, że wygląda jakby From włączyło poise tylko w momencie ataku a w defensywnie jest wyłączone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...