Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

hehe kurna pokonałem bossa w katedrze

poncjusza :D

i lece dalej. Patrzę napis ukryta ściana no to ciach i o drabina. No to co złego może być na dole tak długiej drabiny nic prawda? prawda  ....  ?

 

 

NA dole dostałem pierwszy w grze porządny gang bank . Zostałem kilkukrotnie zmasakrowany. 1,5 h później udało się zabić jednego. A potem już z górki. (pipi)a co za walka. Po takim wyzwaniu czas na urlop od dark souls 3 ale zasłużony. Wszystko solo i do tego w tej wierzy non stop mnie nachodzili chyba to stałe miejsce pvp. Tak czy siak pełna kulturka jak dwóch na raz wpadło to jeden siadał i czekał aż zdrugim załatwię sprawę. Nie było 2 na jednego. Raz chciało mnie 2 na raz zaatakować to ja wybiegłem to tych z ognistymi kulami i miałem w pogotowiu nasionko giganta :D Ale byli zdziwieni .

 

 

 

Wiem że jeszcze dużo przed mną ale myślę że połowę gry mam za sobą i po 25 h mogę stwierdzić jedno. To dla mnie NAJLEPSZE Soulsy.

Odnośnik do komentarza

Stróże Otchłani padli bez problemu, ale bardzo mi się podobały te efekty ognia :fsg:

 

No ja się przyznam wszem i wobec, że znoobiłem i po jakichś dziesięciu nieudanych próbach, wezwałem pomagiera... Powiem tylko, że żałuję i że już nigdy więcej, bo satysfakcji z tego nie miałem żadnej - wolę zapomnieć o tej walce... Każdego następnego walę solo, choćby i miało mi to zająć 100 prób.

 

Ten boss w Smouldering Lake to jakieś nieporozumienie - zwykłe moby stanowią większe wyzwanie. Ale te wszystkie martwe

Asylum Demony i Taurusy

robią klimat, nie powiem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

lol, katakumby doslownie przeszedlem w pol godziny  godzinke. o.O na pewno coś ominąłem, ale i tak... 

 

wielkiego pokonałem za 1 razem, chociaż był stres jak

 

 

przyszpilił mnie już do ściany, a ja miałem ostatniego estusa. Na dodatek postanowił rzygnąć zabijającą mgła, więc w ostatniej chwili uratowałem się estusem :obama: Szybko wyczyscilem obstawę i na(pipi)iałem nerwowo po ręce, w ostatniej chwili go zabiłem :fsg:

 

 

also

 

 

zabiłem drugiego demona, który cholernie mi kogoś przypominał ^_^

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ludziska, ponawiam pytanie - jak dostać się do tej błyskotki za kratami u stop giganta w Irythyll Dungeon?

Macie nawet filmik, gdzie gościu ma w tytule "100% walktrough", ale oczywiście tego nie zebrał, bo go szczury tam dojechały (rzeczony fragment 23:05), a później zapomniał najwyraźniej.

 

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamiętam, to jest tam

 

 

tylko Covetous Gold Serpent Ring.

Z ogniska Profaned Capital zjeżdżasz tą mniejszą, centralną drabinką na sam dół i idziesz jedyną dostępną ścieżką hen hen do lokacji, gdzie masz bagno nakładające status Toxic i małą kapliczkę z tymi hipopotamami z rękami zamiast głów®. Na jej dachu będzie miejsce, gdzie trzeba przeskoczyć do dziury w ścianie obok (dość widoczne, zresztą pewnie będą w okolicy podpowiadające pomarańczowe wiadomości. Dalej dość oczywista droga poprowadzi cię do celu.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem coś takiego:

 

"oglądałem własnie filmik, że koles wszystko pakuje w luck i ma wszystkie bossy na 2-3 hity wtf????"

 

Ktoś coś słyszał o tym, fake info? :D

 

Pany i ten mój kluczyk, ktoś pamięta gdzie go szukać?

 

 

Gdzie znalezc klucz do zamknietego na dole pomieszczenia w zielonych lochach ? (te z poison i mobami co wysysaja życie)

Te klucz od kogoś sie dostaje, kupuje czy jest do znalezienia gdzieś w tych loachach?

Wydawało mi sie, że wszystko tam przeszukałem dosyć dokładnie

 


 

Odnośnik do komentarza

Platynka zdobyta. Gra mega teraz czas na PvP

 

https://youtu.be/b0C_BhZl7us

 

7b1efa7c13dd929e34cd4bcec7725047.jpg

Tutaj macie moje poradniki i wszystkie walki z bossami w pierwszym przejściu(każdy boss solo)

 

Za tydzień zabieram się za poradnik do trofeów

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PLiLzyVUuZ7za-GPiTBQxUe5RgPN15NBcc

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PLiLzyVUuZ7zY11nvbx6q4ROHs2c4HMlEs

Edytowane przez bokser
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

 

A że tak się zapytam, czytacie notatki zostawiane przez innych graczy? Bo ja na początku tak robiłem, głównie dla bekowych komentarzy, ale z czasem zdradzały coraz więcej motywów mających zaskoczyć/przestraszyć/o sekretach; zaczęło to psuć radochę z samodzielnego odkrywania świata i je odpuściłem.

 

Mam podobnie, nawet spoilery czasem czytam bo i tak z nich nic nie kumam.

 

tumblr_mc5o3qcygw1rt7hdio1_500.gif

 

Spoilery tutaj przeważnie trudno do czegokolwiek odnieść, samych określeń/nazw się nie kojarzy dlatego to jest spoks. W grze jak jest przed nosem napisane co zrobić to inna bajka.

 

Jestem trochę zawiedziony znikomą częstotliwością występowania bossów, doszedłem do

bagien i od czasu Vordta nie było żadnego, tylko jakiś prosty mini boss na dole w kościele.

 

Odnośnik do komentarza

 

Jestem trochę zawiedziony znikomą częstotliwością występowania bossów, doszedłem do

bagien i od czasu Vordta nie było żadnego, tylko jakiś prosty mini boss na dole w kościele.

 

:notsure:

 

Akurat dobrze, że tym razem poszli w jakość a nie ilość jak w DkS2. 

 

 

 

Ominąłeś drzewo ;)

 

 

A teraz jesteś na bagnach, czy w zalanym lesie, czyli Road of Sacrifice?

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...