Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem New Game+ i w 15 minut zabiłem 2 bossów, idąc przez wszystko jak przecinak.

 

Tak ma być xD? Czy coś źle włączyłem?

SHJrE4e.jpg

XJjxmFC.jpg

 

Pierwsze przejście, a NG++. Nawet jeżeli nie robi się DkS III na 100%, warto choć NG+ zaliczyć dla samych bossów. Różnica jest kolosalna i przypomina, o czym wspomniałem, Resogun na łatwym i trudnym poziomie z tytułu agresji oponentów. Taka ospała na NG Zbroja Zabójcy Smoków, na NG+ atakuje raz za razem, podobnie jest z Czempionem Gundyrem przy, którym niemal non stop unikamy ataków, a te potrafią pół paska odebrać.

 

Oczywiście nasza postać również jest odpowiednio mocna, choć obrażenia zbiera spore. Przykładowo pierwszy boss padł po całych 14 sekundach u mnie na NG+.

 

W ogóle znając świetnie grę, można szybko się z nią uporać na takiej NG+(+). Ogniska są często co kilkanaście sekund zapalane. Przy pierwszym podejściu Gundyr padł w okolicach 40minut gry, Vordt po kilku kolejnych godzinach, Kryształowy Mag i Pierwszy Strażnik w nastej.

 

Przy NG++ mierzyłem z ciekawości te czasy, prezentowało się to następująco:

 

- Iudeks              01:40 (czyli niespełna dwie minuty);

- Mroźna Dolina  10:40;

- Mag                  34:24;

- Dakoni              54:24;

- Stróże Otchłani 01:00 (pierwsza godzina);

- Wielki Władca   01:16;

- Sylvan               01:40;

 

Pożeracz bogów 16 min później. Kolejne spotkania zamykały się w podobnych przedziałach. A zaliczenie całego NG++ wraz z dwiema opcjonalnymi krainami i wszystkimi pierścieniami ++(+), zajęło niespełna 4 godziny. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Pierwsze przejście, a NG++. Nawet jeżeli nie robi się DkS III na 100%, warto choć NG+ zaliczyć dla samych bossów. Różnica jest kolosalna i przypomina, o czym wspomniałem, Resogun na łatwym i trudnym poziomie z tytułu agresji oponentów. Taka ospała na NG Zbroja Zabójcy Smoków, na NG+ atakuje raz za razem, podobnie jest z Czempionem Gundyrem przy, którym niemal non stop unikamy ataków, a te potrafią pół paska odebrać.

Ja nie zauważyłem żadnych różnic w zachowaniu bossów między NG a NG+. Gundyr wykazywał się takim samym adhd, a na NG było to na pewno bardziej odczuwalne. Na NG+ gra się zdecydowanie łatwiej niż na NG, co wynika zarówno z tego, że mamy już podpakowaną postać, poznało się moveset przeciwników oraz wzrost trudności w kolejnym cyklu jest niewielki.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przed ostatnim bossem na ng+. Rowniez zadnych wiekszych zmian nie stwierdziłem. A rozdalem na nowo punkty i przeszedłem wszystko black knightem. W dodatku tancerke przeszedłem po 2 bossie wiec chyba jest nawet łatwiej niz na ng bo na ng wątpie abym na tym etapie mial polot do tancerki. A smocza tarcza czy gundyr i na zwykłym ng kiedy maja juz mało energii dostaja ostry boost do agresji. 

 

jesli mam byc szczery to jedyny boss przy ktorym wydaje sie wiekszy agresor na ng+ niz ng to Yhorm gigant. Choc tez moze mi sie wydaje bo na ng ługo sie z nim meczyc nie musiałem ale moze mialem farta

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Yhorma podobno w patchu dokoksili, może dlatego Ci się tak wydaje. Na NG+ nie zauważam ŻADNYCH różnic w atakach bossów. Jak ktoś ich przechodził za 1-3 razem to po prostu nie widział wszystkiego co potrafią. Ja się mierzyłem z większością kilkanaście razy więc mogę zapewnić, że nic się nie zmieniło. Jedyne co zauważyłem, że zwykłe mobki potrafią się czasem leczyć, nic więcej.

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...