Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja kocham ta gre i randomowe najazdy. Zabawa megaaa! :)

 

Yano dla Ciebie bez leczenia filmik 3v1 :Coolface: bylo wiecej, ale nagrywam te imo z najwiekszym klimatem.

Moze byc?

 

Tutaj to co uwielbiam, czyli klimat i polowanie. Polecam ten filmik, bo ma fajny klimat, mapa Epicka i epickie zakonczenie :) Nie od poczatku nagrany, ale od odpowiedniego momentu. Jeden bialy juz padl i potem host uciekl i przyszedl z kolejnym pomocnikiem plus asysta Darkmoona.

 

Tutaj dowod jak sie nie jest rozsadnym to zawsze moze spotkac niespodzianka. +18 bo brutalne i te cialo na kladce... :Coolface:

 

I ogromny blad hosta.

 

A tutaj strach i panika :Coolface:

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwne, że nikt się nie przypierdzielił w filmikach Jerome'a o to, że jak najeżdża w tej lokacji to moby na dzień dobry kasują hostowi 80% życia :D Ja też miałem taki spot w BB gdzie atakowałem ludzi w miejscówce, z której nie mogli wyjsć żywo bo wszędzie było pełno latających smiercionosnych strzałek i szybkich elektrycznych bestii z pochodniami :D

Odnośnik do komentarza

Dziwne, że nikt się nie przypierdzielił w filmikach Jerome'a o to, że jak najeżdża w tej lokacji to moby na dzień dobry kasują hostowi 80% życia :D Ja też miałem taki spot w BB gdzie atakowałem ludzi w miejscówce, z której nie mogli wyjsć żywo bo wszędzie było pełno latających smiercionosnych strzałek i szybkich elektrycznych bestii z pochodniami :D

Ornit 50/50, ze jest nasionko i to ja mam wtedy przewalone, bo wojsko z hostem plus moby. Roznie jest. Dla mnie ta mapa jest najbardziej epicka w DkS3 (dlatego tam atakuje) czyli od Irithyll Dungeon do Profaned Capital, czuje Latrie moja najbardziej epicka mape ze wszystkich Soulsow. To mocna mapa, ale w pvp randomowym doliczaj 4 przeciwko max 2 i nasionka dzieki ktorym moby atakuja najezdzajacych. Co drugi tego uzywa.

 

EDIT: No ponosi czasami, nie przecze. Takze i w walkach co dodaje niespodzianki i zaskoczenia, ale czasem moze zabolec i mnie :Coolface:. Fighter Ty lepiej organizuj turniej. Bedzie fun :)

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszyscy bossowie Solo i bez otrzymania hita. Wszystko zrobione na NG+8/9

Fighter, z PvE już wszystko wycisnąłeś to teraz czas na speedruny ;)

 

Ornit 50/50, ze jest nasionko i to ja mam wtedy przewalone, bo wojsko z hostem plus moby. Roznie jest. Dla mnie ta mapa jest najbardziej epicka w DkS3 (dlatego tam atakuje) czyli od Irithyll Dungeon do Profaned Capital, czuje Latrie moja najbardziej epicka mape ze wszystkich Soulsow. To mocna mapa, ale w pvp randomowym doliczaj 4 przeciwko max 2 i nasionka dzieki ktorym moby atakuja najezdzajacych. Co drugi tego uzywa.

W dungeonie jest kilka mimiców. Jak host używa nasionka to atakuję mimica, żeby się obudził. Jaja jak berety wtedy odchodzą bo host i jego ekipa kompletnie głupieją w takiej sytuacji i zdarza się, że mimic od razu rzuca się na hosta i go zjada :D

Odnośnik do komentarza

Ostatnio walczyłem z Jerome na FC. Wrzucę potem filmiki. Chłop potrafi grać w pvp i ma pojęcie o Soulsach ale.... Czasami go za bardzo ponosi ;)

 

Myślę, że nawet małpa po tylu godzinach spędzonych z grą miałaby pojęcie o Soulsach i radziła sobie w pvp. Typek sam się ochrzcił bogiem serii, pokazując niesławne kille zza kolumny, uzyskał łatę klalna na forumie.

 

Dla porównania - ty na ten przykład wrzucasz bardzo solidne filmiki, które świadczą same za siebie. Ot subtelna różnica.

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No a na wczorajszy FC w katakumbach, to żeś Pan nie przyszedł, ino wolisz biednych randomków najezdzac :)

Pisalem, ze bede dopiero w nocy od razu po ogloszeniu godziny. Jak sie wyszykowalem to byla koncowka FC i obaj z Fajterem poszlismy na randomowe akcje :)

 

 

 

Ostatnio walczyłem z Jerome na FC. Wrzucę potem filmiki. Chłop potrafi grać w pvp i ma pojęcie o Soulsach ale.... Czasami go za bardzo ponosi ;)

 

Myślę, że nawet małpa po tylu godzinach spędzonych z grą miałaby pojęcie o Soulsach i radziła sobie w pvp. Typek sam się ochrzcił bogiem serii, pokazując niesławne kille zza kolumny, uzyskał łatę klalna na forumie.

 

Dla porównania - ty na ten przykład wrzucasz bardzo solidne filmiki, które świadczą same za siebie. Ot subtelna różnica.

 

Jedni uwielbiaja speedruny, inni lvl1 ng+7, inni pvp itd itd. Ja gram tylko pvp, a jesli chodzi o pve to przechodze zawsze cale ng+ do samej koncowki by miec wszystkie mapy odkryte przy okazji robienia nowego buildu. Fajter pod koniec DkS wzial sie za speedruny i szukal innych wrazen i robi to swietnie, bo to swietny gracz. Kazdy gra tak jak lubi, ja uwielbiam randomowe najazdy i wojny 4v1, 4v2 itd :)

 

Stoodio jesli grasz to zbierasz doswiadczenie i stajesz sie lepszym. Normalna rzecz jesli trenujesz. Ale jesli sie ma dwie lewe rece do gier to nie przeskoczysz wyzej niz pojecie ''dobry gracz''. W randomowych walkach imo musisz byc kompletny - skill, spryt, orientacja w terenie, planowanie w sekunde, timing do akcji i wszystko inne. Do FC wystarczy skill i dobry build, bo masz zasady i nikt Cie nie zaskoczy czyms co jest zakazane. Ja randomowe uwielbiam bo jest freestyle.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Yano tutaj masz gankerow, dowod na brak zasad. :) Mapa wyczyszczona i polowanie na czerwonych. W filmiku blad na poczatku, odruchowo od razu po zobaczeniu goscia bez poswiaty... a to byl czerwony i potem polapka na mnie, ale wyjscie i.... :Coolface:

 

Tutaj przyklad gosci ktorzy maja zawezone pole widzenia i nie sa gotowi na takie akcje

 

Jak ktos lubi najazdy to zapraszam do mojej siedziby. :)

 

Tutaj cos z L O R E. Nie wiem czy odwazycie sie sprawdzic filmik, ale jak bedziecie w tym miejscu to ukloncie sie i zawroccie.Tam czeka tylko.... Co za miejsce!

 


Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Powalczyłem trochę w PVP Executioner Greatsword - kozacka broń chyba moja ulubiona w tej części na dzień dzisiejszy. Chargowane 2H R2 daje radę w dodatku nie każdy wie, że zaraz po puszczonym jednym można ładować drugie.

 

Wrzuciłem montaż na youtuba.

Nie zabijam tu niestety 1 vs 4 jak niektórzy tutaj na forum ale mimo wszystko polecam obczaić:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...