Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Japońska dużo lepiej moim zdaniem. Skąd będzie można ją ogarnąć?

Z Japonii może się uda. :sorcerer:

Brawo! A teraz serio - nigdy niczego nie ściągałem z Japonii i tym podobne - jakieś wskazówki? :)

ebay.com najprościej.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ds3 skończony. Nie chce mi sie rozpisywać bo juz wcześniej nieco swoich opinii tu udzieliłem. W zasadzie wrażenia z pierwszych 2-3 godziny gry pozostały niemal takie same do samego konca. Tak wiec BB nie pobił, klimat troche bezpłciowy i jakos nie czułem tego czegoś co miało miejsce przy krwistych ale z pełnym sumieniem daje takie 8+/10. Moze grałoby mi sie przyjemniej gdybym zrobił sobie dłuższa przerwę po BB, ale było sie napalonym to i po kolejna serie sie sięgało ;)

Odnośnik do komentarza

A bo ty nie grałeś w DkS 1 i 2 ? No to nie dziw się, że dla ciebie bezpłciowy ominął cię dobry fan serwis.

 

Z fan service przegięli moim zdaniem, grze zabrakło charakteru. DkS II miał swoje problemy, ale wprowadzał sporo nowości w stosunku do jedynki. DkS III to z kolei taka jedynka w ładniejszej oprawie.

Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza gra od fs był BB. Zachwyciłem sie nia i kupiłem ds3. W tym czasie moich 2 kumpli kupiło tez dsa i tak jak mi po BB podszedł troche mniej to dzis koleś wlasnie leci po BB wersje goty a drugi kumpel szuka dla siebie tez w dobrej cenie;) dodam ze to raczej niedzieli gracze co pykają od czasu do czasu w bf w multi albo raz na rok w jakaś nowość ;p jest nadzieje dla ludzi ;d

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Odkladalem DS3 na nie wiadomo kiedy i w koncu zabralem sie za najnowsza czesc. Tego mi bylo trzeba. Piekny klimat. Pierwszy boss na rozgrzewke padl za pierwszym podejsciem. Troche zdziwilem sie. W pierwszych DarkS zginalem jak szmata przy pierwszym bossie. Mam nadzieje, ze ta czesc poziomem trudnosci bedzie chociaz lepsza niz 2ka. Nic na temat 3 Soulsow nie czytalem, zeby sobie nie zdradzac. Ryderzykiem juz naparzalem w DeS i DS1. DS2 peklo przy udziale pudziana z mega mieczem "Berserk". Tym razem zrobie sobie "Wikinga" z tarcza i toporkiem. To bedzie piekny weekend. Bede machal toporkiem.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Fretka imo najlepszy bossfight z trójeczki jak na razie, w ogóle to niezły myk z tymi trzema etapami, no nie spodziewałem się za pierwszym razem takiej niespodzianki.

Walka ogólnie super, ale denerwujące jest ciągłe walenie trzech pasków. Klimat w czasie walki mega. To połączenie ognia i lodu w tej delikatnej ciemności jest świetne. W drugiej fazie miałem ochotę po prostu stać i patrzeć na poruszające się w pomieszczeniu płatki śniegu i ogniki.

Ashes-of-Ariandel-DS-gif-Dark-Souls-%D1%

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...