Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz jakies 20h za soba. Cale szczescie ta czesc jest duzo lepsza niz DS2. Co wczoraj przezylem w trakcie walki z Wielkim Wladca Wolnir zabralo mi pewnie z 5 lat zycia. Po wygranej walce serce mi malo nie wyskoczylo. Walka jakas mega wymagajaca nie byla jak sie zorientowalem co mam robic ale projekt bossa, jego wyglad, miejscowka, muzyka przyprawiaja o ciary.

Odnośnik do komentarza

DS3 ukończone, ale jakoś na chwilę obecną nie mam ochoty na ng+ Czuję się "nasycony". W sumie żadnych "soulsów" 2 razy nie przeszedłem. Wyjątek to Bloodborne, o ile do "soulsów" można Bloodborne zaliczyć. Jak kupię 2 dlc to pewnie się skuszę na ng+ Dodatkowo trzeba będzie skorzystać z darksouls3.wiki :) Bo przegapiłem trochę przedmiotów/npc. Ciężko tę grę w 100% samemu ogarnąć :)

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

DS3 ukończone, ale jakoś na chwilę obecną nie mam ochoty na ng+ Czuję się "nasycony". W sumie żadnych "soulsów" 2 razy nie przeszedłem. Wyjątek to Bloodborne, o ile do "soulsów" można Bloodborne zaliczyć. Jak kupię 2 dlc to pewnie się skuszę na ng+ Dodatkowo trzeba będzie skorzystać z darksouls3.wiki :) Bo przegapiłem trochę przedmiotów/npc. Ciężko tę grę w 100% samemu ogarnąć :)

Ja zrobiłem trzy zakończenia i większość trofek ale farmienie itemów do covenantów mnie skutecznie odbiło i już mi się nie chce tych pierścieni i gestów zdobywać. Może wrócę i dobije za jakiś czas. 

 

Swoją drogą jak farmiłem słoneczka do Warriors Of Sunlight to trafiło mi się sporo walk (głównie Aldrich) w których typy uciekali gdzieś w róg i kładli się na glebę czekając aż sam go ubiję xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie

Do rzeczy, ogrywam DS3 właśnie(maxuje aldrich covenant), wcześniej ogrywałem poprzednie DSy na xO offline(rgh i te sprawy), lecę ng+ na ps4 online i... od kilku dni tylko pvp robię na arenie za stulejmanem, w samych gatkach z corviana nożykiem +10 :). nie jestem żurom to mnie jadą jak burą sukę, ale i ja też jadę typów, ogólnie raczej cienki jestem, ale coś pieknego to pvp. Odnośnie samej gry w sensie singla, DS1 stawiam wyżej, potem DS3 a na końcu DS2. BB nie zaliczam do tego grona bo jest też świetne, ale jednak inna marka i inny styl gry. Na xO w darkach kilka setek h nabiłem,a i tak np w takim DS2 nie ubiłem jednego smoka opcjonalnego bo, bałem się i nie podchodziłem do niego, nie miałem takiej ambicji,a i tak świetnie się bawiłem z tytułem chłonąc klimat. Na wersję z dlc na plycie już hajsy odłożone :)

Odnośnik do komentarza

Siekam bronią Butcher's knife na +7 i zastanawiam się czy inwestować w nią dalej czy poszukać czegoś podobnego ale lepszego. Ta broń ma skalowanie siły A, na + 10 byłoby S, zręczność się nie skaluje.

Znajdzie się lepsza i nie wolniejsza broń pod siłę? Jestem po pokonaniu tancerki.

 

Albo Dark Sword, który jest mocny i szybki. Skaluje się z STR i DEX i możesz mu wkuć kamyk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zbliżam się do końca, a zamierzam ograć oba DLC i jak zrobić żeby nie zaczynać ich w NG+? Muszę przechować save z postacią przed ostatnim bossem czy można kontynuować grę w NG po zobaczeniu zakończenia? I jak zrobić żeby nie wejść w NG+? Muszę wiedzieć dokładnie, bo nie zamierzam przechodzić gierki w NG+.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...