Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ojeju... "uderz w stół"?

Ja zgadzam się z tym stwierdzeniem o przygłupach, ale do siebie tego nie wziąłem, bo się za jednego z nich nie uważam. Ciebie natomiast ta uwaga wyraźnie zabolała... hmmm... ciekawe :D

 

W każdym razie wracając do tematu... Ciągle fabuła stoi w miejscu, bo teraz bawię się w questy z Hunter's Lodge, zainteresował mnie ten cały "Redmaw", choć biorąc pod uwagę nazwę obstawiam, że ten

Thunderjaw będzie "corrupted"

. W każdym razie zapowiada się niezła jazda, bo TJ to twardy przeciwnik.

Póki co mam za zadanie ubić jednego z nich i Stormbirda na dokładkę - z ptaszyskiem się jeszcze nie mierzyłem, będzie zabawa.

 

 

Może powinieneś bo deszczowy kolega mówi o większości :) a co daje tobie prawo do myślenia że jesteś w tej mniejszości? ksywka? Ja też lubię sandboxy i uważam HZD za świetną grę to chyba też jestem w mniejszości...? :)  co nie daje mi argumentu żeby nazywać większą cześć forum przygłupami.  

Odnośnik do komentarza

Jak masz tyle siana :O to sprobuj kupic pare tych skrzynek i daj znac czy cos dobrego wypadlo, chociaz z drugiej strony mam maksymalna ilość modyfikacji i praktycznie wszystkie to fiolety.

 

Wredny - No o ile z TJ pozniej bedzie pewnie walczyl czesciej i jest do ogarniecia dosyc szybko, tak ze Stormbirdem troche sie namęczysz. Klucz to oczywiście wyrzutnia lin cienia. Twardy skubaniec jest.

Odnośnik do komentarza

Może powinieneś bo deszczowy kolega mówi o większości :) a co daje tobie prawo do myślenia że jesteś w tej mniejszości? ksywka? Ja też lubię sandboxy i uważam HZD za świetną grę to chyba też jestem w mniejszości...? :)  co nie daje mi argumentu żeby nazywać większą cześć forum przygłupami.  

 

Wyraźnie nie zrozumiałeś jego wypowiedzi, nie żebym coś sugerował, ale chłopak może jednak mieć rację...  :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

jaką broń polecacie, by odstrzelić w miarę szybko procesory bysiorom? mam problem z tym zadaniem łowieckim

Strzała rozrywająca łuku wyborowego załatwi sprawę. Grunt to wystrzelić z pięć lin w bysiora żeby walnął na glebę i jak leży strzelić tą strzałą rozrywająca prosto w zbiornik

 

 

Może nie zadziałać. Jest jakiś błąd i nie zalicza, jak strzelasz z łuku. Najlepiej podejść i ebnąć dzidą (2:20)

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Jak masz tyle siana :o to sprobuj kupic pare tych skrzynek i daj znac czy cos dobrego wypadlo, chociaz z drugiej strony mam maksymalna ilość modyfikacji i praktycznie wszystkie to fiolety.

Zabijam dużo przeciwników szlajając się po mapie :) Aktualnie mam ok 50k i jak tylko będę u kupca to otworzę kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza

 

Jak masz tyle siana :o to sprobuj kupic pare tych skrzynek i daj znac czy cos dobrego wypadlo, chociaz z drugiej strony mam maksymalna ilość modyfikacji i praktycznie wszystkie to fiolety.

Zabijam dużo przeciwników szlajając się po mapie :) Aktualnie mam ok 50k i jak tylko będę u kupca to otworzę kilka sztuk.

 

Opłaca sie kupować specjalne skrzynki u kupca na początku gry a nie pod koniec, wyskakują same słabe wkłady po 20%

Odnośnik do komentarza

@Heavy Deszcz

A kto powiedział, że jestem pod koniec gry? :D Jestem przed misją Deep Secrets of the Earth i teraz chyba porobię zadania poboczne, bo trochę się ich pojawiło.

Z ulepszeń to najlepszy mam w tej chwili coś w stylu: 40+ dmg, ~15 fire i ~10 shock. Jak wypadnie kilka na podobnym poziomie to będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wnikałem w trofea zbytnio, ale wcale bym się nie obraził :)

Dawno nie było takiej gry, w której przyjemność sprawiałoby mi zwykłe bieganie po krainie i robienie... czegokolwiek.

No ale żeby nie było to ruszyłem znów główny wątek i pękł quest The Grave-Hoard - ojenysiu :banderas: , ile tam się ciekawych rzeczy dowiedziałem, a ilu jeszcze nie wiem...

Niesamowita gra, pod praktycznie każdym względem.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem następną misję fabularną i ta nocna ucieczka z obozu

Shadow Carja po spotkaniu z Hadesem

, a później ten spektakularny repell na linie z mostu... :obama:

Kolejna misja prowadzi mnie na

pustynię

, i jakie to robi wrażenie - te wszystkie zasypane

szczątki Deathbringerów/Kopeshów

, co tam się musiało wyprawiać, jaka walka musiała być toczona - uwielbiam takie opowiadanie historii - "jeden obraz wart tysiąca słów".

No i wszelkie znalezione notatki/nagrania/hologramy - niesamowicie budują klimat i dorzucają kolejne puzzle do tej układanki.

 

Kuźwa, jaką teraz mam bekę z tych wszystkich wpisów na początku tego tematu, że będzie "graficzny przecinak, ale fabularna wydmuszka" - GG zaskoczyło wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

pomysly na uniwersum i design od zawsze mieli wspaniale, to jak zyebali mimo tego dramatycznymi historiami i bohaterami swiat killzone to temat na dlugie wywody, nawet ich shellshock choc slabe tez sie bronilo klimatem (choc pole do popisu dla swojej fantazji mieli slabe bo to konfilkt wietnamski , a nie nowy swiat)

 

technicznie zawsze byli dobrzy, a od ery ps3 wrecz wspaniali, dostep do technologii ps4, konsultowanie przy pracach nad nia,napisany od podstaw silnik pod ps4 (a nie jak u wielu upgrade silnika z ps3) pozwolil im stworzyc cos niewiarygodnego w horizonie

 

ciekaw jestem ile w fajnym gameplayu i fabule zaslugi tego, ze sie ogarneli czy po prostu nowe nabytki do studia okazaly sie strzalem w dziesiatke. W sumie juz naplyw nowych osob to samo przez sie ogarniecie - bo skumali wreszcie, ze na tym polu lezeli strasznie (boshe placze jak widze, ze oni nawet rezyserii filmikow nie ogarniali, patrz np killzone3)

 

ze gierka zapożycza mega duzo z gierek ubi w zakresie aktywnosci pobocznych na mapie swiata do grzech? a wg mnie nie, bo okraszone jest to fajnym gameplayem w przeciwienstwie do gierek ubi (ok, czyszczenie obozow bandytow ssie), nawet zyrafy, aka ruchome wieze sa niby kopia, a zrobiona z gracja

 

jest to mikser wielu gierek, w mega oprawie i dosc oryginalnym pomysle, ale wyszlo im to swietnie, sa rzeczy do poprawy, spokojnie niektore elementy dalo sie zrobic lepiej ale i tak jestem mega zadowolony z tego co dostalem, baa nawet zachwycony

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również chce pochwalić gierkę za fabułę, pisałem że spodziewałem się czegoś ala ostatnie TRy, czyli ogólnie mówiąc historii której równie dobrze mogło by nie być. Tutaj od samego początku imo jest znacznie lepiej, i ciekawość tego będzie dalej trzyma przy gierce równie co zwiedzanie świata i rozwałka robodinusiów co mnie zaskoczyło. Ale jak wczoraj ruszyłem znów fabułę do przodu 

ogólnie śladami dr Sobeck, do momentu wyjaśnienia czym jest Zero Dawn

to naprawdę :banderas: , szczerze nie oczekiwałem takiej fajnej historii po piaskownicy. 

Odnośnik do komentarza

Mam na liczniku ok 85h i jeszcze pewnie sporo dojdzie zanim ruszę fabułę dalej, a co dopiero skończyć.

Gameplay sprawia mi masę frajdy, szczególnie walki z większymi przeciwnikami. Thunderjaw jest świetnym przeciwnikiem i chyba najtrudniejszym, ale to Stormbird zapewnia najlepszą widowiskowość, szczególnie w nocy gdy stojąc na ziemi rozpościera skrzydła i powoli zmierza w naszym kierunku :obama:

Wczoraj zrobiłem ostatni Hunter Ground, który pękł w zasadzie za pierwszym razem. Fajne te bronie w wersji Lodge, tylko szkoda, że dmg mają bez zmian.

Wczoraj kolejny raz grałem do trzeciej i tylko czekam na powrót do domu aby kontynuować grę :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

może sobie znaczniki na mapie wyłączyć.

 

Raczej się nie da, jak ktoś kupił mapki które pokazują lokacje kubków i innych znajdziek nie idzie ich wyłączyć. 

 

Jedyny ubi motyw który mi wadzi w tej grze to obozy bandytów, wiadomo co jest powodem czemu ta kwestia leży, z takim ai mogli je sobie w ogóle darować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...