Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
-Horizon always had a female character 

-RPG elements include leveling up,crafting,perks, choosing outfits and choosing weapons,more to be announced.

-No guns, the game is not spray and pray

-No load screens ,completely seamless world

-They mention that you can the explore mountains tops, depths of valleys an ancient cities

-One big area with a number of different environments including deserts, lush jungle like region ,and a forest area.

-Full day/night cycle with a full weather system

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

  • Horizon is a vastly open world where you can pretty much go anywhere that you see, including the tops of mountains.
  • Since this is a living real world, we simulate the spinning of the earth by having a time of day cycle.
  • Weather is part of the environment so it will be changing and evolving as well.
  • There’s lots of epic scenery: Mountains, forests, plains, and lakes.
  • Skies are a big part of the landscape of horizon. They make up half of the screen. Skies are also are a very important part of storytelling as well as world building.
     

:banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

To bedzie kolejna gra ktorej fenomenu nie bede czail. W ogole nie lapie tego klimatu strzelania z luku do metalowych dinozaurow? Dlaczego nie normalnych? Zeby bylo oryginalniej. I to ma byc projekt wielszy niz Killzone. Mam nadzieje ze sczeznie i nie beda tego ciagnac w kolejnych czesciach.

 

Słyszałeś o czym takim jak kreatywność?

Odnośnik do komentarza

Taaa, niech zrobią killzone shadow fall 2 tylko z lepszą fabułą, to będą ludzie płakać że to samo tylko fabuła lepsza. Nowe IP to nowe IP, powinno być dobrze.

 

Chyba metalowe duzozaury, są bardziej oryginalne niż normalne?

Sam otwarty świat, chyba już nam mówi że gra będzie większym pod każdym względem projektem niż killzone nudny Fall.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie, to nie tylko dinozaury.  Ekosystem został odtworzony przez maszyny, więc spotkamy różne hybrydy. Bardzo podoba mi się też zaakcentowana różnorodność plemion i środowisk.  GG wreszcie dostało wolną rękę, sam pomysł był długo inkubowany (i to przez główny management studia).  Killzone powinno trochę poleżeć na półce, albo dostać się do GG: Cambridge. Zresztą pewnie tak będzie, więc większość fanów tego IP powinna być spokojna.

Odnośnik do komentarza

 

To bedzie kolejna gra ktorej fenomenu nie bede czail. W ogole nie lapie tego klimatu strzelania z luku do metalowych dinozaurow? Dlaczego nie normalnych? Zeby bylo oryginalniej. I to ma byc projekt wielszy niz Killzone. Mam nadzieje ze sczeznie i nie beda tego ciagnac w kolejnych czesciach.

 

Słyszałeś o czym takim jak kreatywność?

 

niezapominaj ze w dzisiejszych czasach kreatywnosc jest zabijana >_> pan P jest przykladem

Odnośnik do komentarza

Przecież tam nie ma inspiracji ani Turokiem (swoją drogą brakuje mi tego IP, chociaż ostatnia dobra gra z serii to prehistoria już), ani tym bardziej Jurrasic Park. Prędzej widać tropy podjęte po motywach charakterystycznych dla Sci-Fi z lat '50 oraz całego zaprzęgu historii związanych z post-apokalipsą (i to bardziej Wellsowską niż quasi-współczesną).

Odnośnik do komentarza

No super kreatywny pomysl. Zrobmy cos kreatywnego! Damy dinozaury! Ale one juz byly i beda porownania z Turokiem i Jurasic Park. No to damy metalowe! Tak to wygladalo.

 

Potrafie docenic kreatywne i niecodzienne projekty, ale tego nie lapie.

 

- świat przyszłości upadł z winy człowieka

- super zaawansowane AI samo z siebie, lub zaprojektowane przez garstkę szalonych jajogłowych postanowiło objąć Ziemię we władanie, zaprogramowane by zająć najwyższe miejsce w hierarchii natury

- ludzkość przez wieki została sprowadzona do koczowniczego trybu życia, by nigdy nie powtórzył się ten sam błąd

 

mam nadzieję że moja interpretacja Ci pomogła

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...