Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli te wszystkie daty, które wypisujesz na forumku wynikają z "przecieku Amazona", to beka. One nigdy się nie sprawdzają. Zaorać.

Są z Twojego ukochanego neogafa. 

 

 

No raczej nie. A nawet jeśli, neogaf nie jest nieomylny. Albo więcej, neogaf to nie jest jeden człowiek.

 

KH 3 we wrześniu 2016, ok. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Na temat wielkości świata.

 

 

Na ten temat wypowiedział się producent tego tytuły, Mark Norris, na łamach serwisu IGN. Jego zdaniem fani źle formułują pytanie, bowiem nie powinniśmy zadawać pytania, jak duży jest to świat, tylko jak bardzo zagospodarowany?

''Uważam, że to zawsze interesujący temat, gdy rozmawiamy o otwartych światach w grach wideo. W przypadku Horizon: Zero Dawn nie powinniśmy koncentrować się na wielkości obszaru, ale tym, jak duża jest populacja, na zróżnicowaniu miejscówek, wypełnieniu świata gry aktywnościami pobocznymi i sekretnymi miejscami. 

Jako Guerilla Games dostrzegamy ogromną zawartość w grze
i nie przejawia się to tylko w wielkości mapy, ale ilości dodatkowych aktywności oraz konstrukcji historii głównej bohaterki na tle tego świata.''

http://www.pssite.com/news/46960/tworca-horizon-zero-dawn-opowiada-o-wielkosci-swiata-gry-i-jego-zawartosci.html

Odnośnik do komentarza

Horizon to gra robiona przez studio które zna ps4 jak żadne inne. Killzone to s(pipi)ina fabularna ale technicznie było dobrze. Po horizon też spodziewam się raczej że technocznie będzie ok. Mam nadzieję że wzięli kogoś z poza studia do pisania scenariusza;)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Horizon to gra robiona przez studio które zna ps4 jak żadne inne. Killzone to s(pipi)ina fabularna ale technicznie było dobrze. Po horizon też spodziewam się raczej że technocznie będzie ok. Mam nadzieję że wzięli kogoś z poza studia do pisania scenariusza;)

No nie wiem czy technicznie wahane 30-50fps w multi to jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Hav7n dobrze mówi, co roku na koniec roku każdy pcha swoje opoznione gierki aby wydać, wrzesień/pazdziernik to jeszcze FFXV i Mafia. W grudniu na pewno jeszcze wskoczą tytuły o których na razie nie wiemy lub nie znamy daty wydania.

 

Mi szczerze też nie przeszkadza 1 kwartał 2017

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...