Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy ostatnia grę zrobił? 15 lat temu? Prawda jest taka ze albo wyjdzie fantastyczna gra, albo mega parujace kapsko. Totalna loteria z ta gra jest i nie ma co tu bronić ze kiedyś typ zrobił dwie świetne gry bo po takim czasie można się tylko obawiać o jakoś finalnego produktu.

Odnośnik do komentarza

Jak to mowia po niemiecku- Jaein

Generalnie twoj scenariusz jest wielce prawdopodobny, tym bardziej, ze do teraz oprocz samego faktu, ze trzecia czesc sie w ogole ukaze nic nas nie zaskoczylo. Mlodsza generacja graczy nie zna w ogole dwoch pierwszych czesci co jest jednoznaczne z tym, ze po trojke nie maja co siegac i w sumie to gra powstaje dla niszy. Dla tej grastki graczy ktorzy wspominaja dwie pierwsze czesci z wypiekami na twarzy i chca poznac koniec opowiesci- oczywiscie nie takiej znowu malej jak widac po tym jak szybko wsparto projekt na crowfundingu ale jednak juz teraz niszy. Sytuacje moglby odrobine uratowac remake jedynki i dwojki ale czy jest na to realna szansa?

Odnośnik do komentarza

Remake bardzo by się przydał, od ostatniej części minęło ponad 15 lat, sam chętnie je sobie odświeżę bo sam ostatni raz w nie grałem 15 lat temu na Dreamcaście (Walkę z Don Niu zapamiętam do końca życia, bardzo się męczyłem z ostatnim QTE, w dwójce często pojawiał się inny rodzaj QTE gdzie trzeba było wklepać kombinacje klawiszy, i miałem z tym problem, za chiny nie umiałem rozgryźć kiedy wcisnąć jaki przycisk, i walkę powtarzałem z 10 razy :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Eeeee - tylko to chyba powinno być z sekcji z modami i informacją, że jakiś gość poświęcił w piwnicy 2 lata, by zrobić fanowski gameplay-trailer na silniku Unreal. Poniżej macie coś podobnego ;)

 

 

 

 

Jakoś tak mi się kojarzy - niby fajnie, ale czuć że sporo brakuje. Ktoś ładnie napisał, że Shenmue 3 wygląda jak produkcja żywcem z PS2 tyle tylko, że z współczesnymi teksturami i oświetleniem. Coś w tym jest.

 

Jakoś tak mi się kojarzy - niby fajnie, ale czuć że sporo brakuje. Ktoś ładnie napisał,że wygląda to jak produkcja żywcem z PS2 tyle tylko, że z współczesnymi teksturami i oświetleniem.

 
Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Bałem się o animację ale widzę, że daje radę, twarze faktycznie mogły by wyglądać lepiej, widać, że brakuje kasy i za to karny kutas dla SONY zamiast dorzucić parę złoty i wydać grę, którą zareklamowali u siebie na konferencji, zagrali na uczuciach graczy tylko po to aby  wydał ją jakiś deep silver, żal.

 

Co by nie mówić, każdy chyba wiedział, że tego możemy się spodziewać, już pierwsze materiały z gry nam to pokazały, tragedii nie ma jestem wstanie przymknąć oko na twarze pod warunkiem, że historia i gameplay jak zawsze da radę, czekam na te świeże pomysł o których Yu wspominał :)

 

Osobiście trailer podobał mi się, warto było poczekać tyle lat...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IMO twarze są jeszcze gorsze niż w wersji DC, tam przynajmniej były jakieś emocje jakaś mimika a tu Ryo czy chodzi czy bije cały czas ma ten sam wyraz twarzy.

No ale jak każdy słusznie zauważył nie to jest najważniejsze, szkoda, że sony nie dało grosza...

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Odmłodzone, polakierowane twarze. Animacja sztywna jak w 2001 roku. Na deser zapewne dostaniemy kieprawy gameplay i historię opowiedzianą po kosztach. Wyjedzie Idealny przykład kontynuacji jakiej njikt nie chciał dostać, a i tak każdy kupi, bo sprzeda go nostalgia, a nie faktyczna zawartość produktu.

Ech żal... :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...