Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Demko jest już dostępne w JP sklepiku (4.7GB).

 

Z A JE B I S T E

 

Przeszedłem na normalu i pograłem chwilę na hardzie (trzeba iść spać w końcu). System walki to mieszanka MGR'a z Bayonettą (choć głównie to drugie), jak najbardziej in plus, dodatkowo pod R2 świetny evade, którego chce się non stop wykonywać bo po prostu daje masę frajdy ;] Trzeba będzie to na spokojnie ogarnąć, ale pierwsze wrażenie świetne. Graficznie tylko ok (demko chyba nie ma trybu dla Prosiaka), ale za to soundtrack będzie mistrzowski. 

 

PS. Na hardzie i wyżej nie ma opcji by zalockować się na przeciwniku, ciekawe.
 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia  :banderas: 


Nie chcę demka spoilować,  ale tak, to zdecydowanie Yoko Taro+Platinum. Gra też chodzi i wygląda bardzo dobrze, w swój specyficzny, bardzo schludny sposób, wszystko tu pasuje po prostu (to samo tyczy się menu)

Poziom trudności: 4 do wyboru.

Easy - jak to Platinum, łatwiutki.
Normal - poziom w starym stylu
Hard - gram na tym, dla weteranów P+ zalecam to samo (od tego poziomu nie masz locka)
Very Hard - nie masz locka i jesteś na jednego hita, dosłownie.

Oczywiście jest japoński dubbing do wyboru.

Edit:

Muszę dokładniej przetestować, ale wraz z poziomem trudności chyba i bullet hell się zwiększa.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Demko kosa!

Bardzo efektowny system walki oparty w przeciwieństwie do mgr na unikach sprawdza się świetnie, szczególnie przyjemnie wykonuje się kontry po unikach. Nie mogło zabraknąć oczywiście epickiej walki z ogromnym bossem.

Duża część walk odbywa się z kamerą zawieszoną u góry a'la dead nation albo z boku jak w klasycznych beat 'em upach, spore zaskoczenie i ciekawe urozmaicenie rozgrywki.

Demko jest liniowe, gra działa płynnie i wygląda bardzo dobrze nie ma do czego się przyczepić. Na plus również japoński dubbing i specyficzny klimat.

:banderas:

Odnośnik do komentarza

Demko kosa!

Bardzo efektowny system walki oparty w przeciwieństwie do mgr na unikach sprawdza się świetnie, szczególnie przyjemnie wykonuje się kontry po unikach. Nie mogło zabraknąć oczywiście epickiej walki z ogromnym bossem.

Duża część walk odbywa się z kamerą zawieszoną u góry a'la dead nation albo z boku jak w klasycznych beat 'em upach, spore zaskoczenie i ciekawe urozmaicenie rozgrywki.

Demko jest liniowe, gra działa płynnie i wygląda bardzo dobrze nie ma do czego się przyczepić. Na plus również japoński dubbing i specyficzny klimat.

:banderas:

 

Dla fanów pierwszej części zmiany rozgrywki nie są zaskoczeniem, zresztą jestem ciekaw czy w pełnej grze będzie ich więcej, z drugiej strony nie nastawiam się na kalejdoskop zmian rodem z jedynki, bo tym razem raczej nie przejdzie.

 

Trochę więcej pograłem też na normal, chyba jest jednak za łatwo troszkę, ale to moje odczucia -  osoby, które nie grają w takie gry pewnie i tutaj znajdą wyzwanie. Minusy? W demku muzyka nie jest aż tak dobra jak w jedynce, chociaż nadal trzyma (bardzo)wysoki poziom.

 

Bardzo ciekawi mnie patent z skillami/chipami - w demku tego nie ruszamy specjalnie, tak jak dodatkowych broni i kilku innych rzeczy. 

 

Fun fact: jak wyjmiesz OS, to naturalnie gra robi game over :v

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...