Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi sie wydaje, ze fabula bedzie traktowala o tym jak 2B podczas swoich przygod staje sie coraz bardziej czlowiekiem/szuka czlowieczenstwa. Tak mi sie cos wydaje po tym demku.

 

Ktos tu pisal, ze wiekszy killer niz Nioh. Nie zgodze sie, ale i tak nastawiam sie bardzo optymistycznie. Ostatnia tego typu gra, w ktora gralem to MGS Rising.

 

PS: muzyka perelka.

Odnośnik do komentarza

Mi troche z poczatku przypomnial stare gaideny :)

Gra nie bedzie hitem wiadomo, ale licze na cos jak pierwszy nier, czyli 8 moze 8+ na 10.

Zreszta nier nie jest jakims ultra pro slasherem i nigdy nie byl.

 

A grafika hmm, zla nie jest, szalu nie robi no ale i jakos te demko nie mialo zbyt gdzie pokazac mocy, o ile taka bedzie. Tak jak mowilem licze na dobre 8 na 10 i bedzie okej. Zaorac to ma Nioh ;)

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie, choc ewidentnie widac ze ten system walki mimo ze dalej nie ma polotu do czolowki w automacie jest duzo poprawiony. Poza tym nie wiem ale to tylko demo i po prostu chcieli pokazac sie z jak najefektowniejsze strony wiec wybrali elementy walki nie eksploracji. Mi sie wlasnie w nierze najbardziej podobala muzyka i podroze po tych sredniiwiecznych miejscowkach czego w demie nie bylo.

 

Poza tym ten z dema chlopek mial zakryte oczy, czy to TEN chlopek? ;)

Odnośnik do komentarza

Imo nie ma co porównywać walki Nier do Nioh. Przy tym Nier możesz walić ile wlezie, pukać przyciskami kwadratem na przemian z trójkątem, a przy okazji małego poda do strzelania, a w takim Nioh musiałeś uważać i miałeś różne style walki i jaka będzie się nadawać, nie wspominając o skillach gdzie tego masa będzie, a bronie to też to samo, tutaj ogólnie trzeba myśleć w stosunku do Nier, trochę inna tematyka walk.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Zacznijcie jeszcze Automatę do Soulsów porównywać, idziecie w "dobrym" kierunku :P W Bayonettę 1 i 2, to wy nie graliście? Bo to z tej serii nowy Nier czerpie garściami.

uff, już myślałem, że nikt tego nie napisze. Toż to reskin bayonetty xd

Odnośnik do komentarza

Ogolnie ta miejscówka z dema totalnie mi do gustu nie przypadla i chyba bardziej podobal mi sie setting pierwszego Niera. Tam brakowalo tylko dobrej walki i troche lepszej grafiki. Ja sie chyba do slasherów i tych gier od platinum nigdy nie przekonam wiec dla mnie Automata raczej odpada z zakupów. Czekam na Nioha.

 

mało Nier w nowym Nier ponieważ demoarrow-10x10.png

 

9V6zmf5.jpg

 

2Bc6MaH.jpg

 

2mTcVRU.jpg

 

boJoAM2.jpg

 

lTgemZK.jpg

 

m0yJ6MD.jpg

 

https:/ wwwarrow-10x10.png.youtube.com/watch?v=qpCMOqFugi4

 

i taki mały bonusarrow-10x10.png dla fanów pewnych postaci z jedynki:

 

 

NieR-Automata_09-15-16_007.jpg

 

NieR-Automata-Devola-Popola.jpg

 

 

 

będzie sztosik od tego samego scenarzysty i kompozytora pienkny kawalerze

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Aczkolwiek trochę lipa, bo widać to jak cholera, gdy się pstryka foty w SHARE - anty aliasing nie istnieje - takich ząbków nie widziałem chyba w żadnej grze na PS4.

Oczywiście i tak kupię, bo demko mnie zachwyciło, ale wkurza, że coraz częściej PS4 okazuje się być budżetowym kawałkiem plastiku, który ma problemy z grą, która nawet nie jest graficznie najwyższych lotów.

Odnośnik do komentarza

Aczkolwiek trochę lipa, bo widać to jak cholera, gdy się pstryka foty w SHARE - anty aliasing nie istnieje - takich ząbków nie widziałem chyba w żadnej grze na PS4.

Oczywiście i tak kupię, bo demko mnie zachwyciło, ale wkurza, że coraz częściej PS4 okazuje się być budżetowym kawałkiem plastiku, który ma problemy z grą, która nawet nie jest graficznie najwyższych lotów.

 

Je*bie mnie ta grafika tak mocno, że nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić. Gra wygląda poprawnie, a gameplay ma taki, że mi stoi jak za czasów Rising.

 

ORAZ BETONOWE 60 FPS JAK PAN JEZUS NAKAZAŁ :obama: :obama: :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

zagrywam sie w demo jak po(pipi)on :banderas: nie bawiłem się tak dobrze od czasów bayonetty 2 day one u mnie. Co od technicznego aspektu gry jak to chińczyki, lokacje pustawe i 900p XD

 

czemu marzec takim penisem jest jeśli chodzi o wydawanie gier.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ogolnie ta miejscówka z dema totalnie mi do gustu nie przypadla i chyba bardziej podobal mi sie setting pierwszego Niera. Tam brakowalo tylko dobrej walki i troche lepszej grafiki. Ja sie chyba do slasherów i tych gier od platinum nigdy nie przekonam wiec dla mnie Automata raczej odpada z zakupów. Czekam na Nioha.

 

tej, ale w pierwszym nierze były tez podobne klimaty - kilkupoziomowa fabryka, stado robotów, etc. platformówkowe bieganie taz w kilku miejscach było. ogolnie setting jest utrzymany w klimacie pierwowzoru. 

 

i (pipi)a, jakby to było to samo co w jedynce, to byłby lament, ze to samo, nic nowego i w sumie jest to mission pack bez nowych patentów. Jest nieco nowego/odświezonego, to jest płacz ze to juz nie jest to, bo jest nowego. Ja już nawet nie piję do zacytowanego posta tylko do wiekszosci pdoobnych wypowiedzi - w kilku gamingowych grupach na FB, widze dokładnie ten sam płacz. Ze to niby nie jest już to studio, ze platinum sie zagalopowało i to już nie jest nier... i inne brednie. tak źle tak niedobrze. 

 

IMHO, pod względem mechaniki i settingu (miejscowo) to własnie pierwszy nier był s(pipi)ony, ale ratował go niezwykły klimat, muzyka i fabuła. Tutaj zobaczylismy kawałek jakiejs lokacji i wszyscy juz wiedzą, że gra nie spełni ich oczekiwań (i odwrotnie;)) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...