Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

To już korytarzyki w grach są passe? A ludzie niby narzekają, że za dużo sandboxów wyplutych jest. Lokacja w Nier jak na początek wygląda spoko i na bank raczej będą większe, nie liczyłbym na pseudo otwarty świat no chyba, że coś na wzór Nioh gdzie wybierało się lokacje w demku.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Nier, GR2, Andromeda, Horizon, South Park. Boże co za początek roku...

Andromeda to będzie piękna gra na początek roku...2018.

 

Nier będzie miał tylko takie liniowe etapy jak w demku czy można spodziewać się pseudo otwartego świata albo chociaż większych lokacji?

 

 

Tak będą większe otwarte lokacje

 

Odnośnik do komentarza

Nier będzie miał tylko takie liniowe etapy jak w demku czy można spodziewać się pseudo otwartego świata albo chociaż większych lokacji?

 

Cytat z opisu dema na PS Store:

 

"Experience a glimpse of the action-packed and high-speed battles rendered in fluid 60fps, against hordes of enemies within a beautifully desolate open-world."

Odnośnik do komentarza

O karwasz, styl artystyczny  w tej grze to kosiarz umysłów. Pordzewiałe tony metalu + retro robociki do pokonania i to w rożnych konfiguracjach ujeciowych + muzyka rozpieprzająca system + system walki -- ciosy tak pięknie siadają, a przeciwnicy tak pięknie wybuchają. W dodatku główna bohaterka ma taką genialną dupcie. Oj do tego marca będzie ciężko wytrzymać wiedząc, jak ta gra jest dobra.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Właśnie przeszedłem demo... na Normalu, bo slasherowy Janusz ze mnie, a jeszcze jak to Platinum Games to już w ogóle...

Ku mojemu zdziwieniu ten wycinek nie był jakiś wybitnie wymagający, więc chyba spróbuję jeszcze raz na Hard.

W każdym razie świetny szpil, cudny klimacik i strasznie seksowna lafirynda pod moją kontrolą (też wolno wchodziliście po drabinach, żeby później z nich zjeżdżać? :P ).

Chyba muszę nadrobić część pierwszą, która lata po allegro w kosmicznych cenach, ale i tak miałem kiedyś ozdobić moją kolekcję takim białym krukiem, więc...

Odnośnik do komentarza

Gameplay znakoimty. Do tego świetna postać, muzyka i świetna praca kamery, która zmienia się w zależności od sytuacji. Na chwilę obecną jestem zachwycony, tym bardziej, że ten tytuł traktowałem raczej w formie ciekawostki. Teraz to must have. 

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...