Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

3-ci wyscig jest najlatwiejszy ze wszystkich wystarczy

 

podczas poczatkowego lotu w dol wlaczyc samodestrukcje ale nie wybuchnac i sie laduje gladko na ziemi zaczynajac od razu od dasha.

 

Można jeszcze łatwiej:

 

wystarczy przy zeskoku od razu zrobić air dash + heavy slash i w sekundę robisz 1/4 całego dystansu. Trzeba mieć do tego equipnięty 2h-sword.

 

Odnośnik do komentarza

straciłem kontakt z 9S i spotkałem bliźniaczki poraz pierwszy. sub questy zostały zablokowane. czy dobrze zrobiłem wgrywając starszy sejw, by je dokończyć?

 

Dobrze zrobiles imho, część questów łączy sie z drugim przejsciem, nawet pojawiaja sie niektóre postacie z side-questów. Ogolnie warto natrzepac jak najwiecej na pierwszym przejsciu MOIM ZDANIEM . Ja chyba 50-60% zrobilem.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy kogos zaskoczylo ze

ludzie wygineli? Bo od poczatku sie tego spodziewalem

 

 

Mnie nie bo

to bylo oczywiste po ograniu jedynki i przesluchaniu live dramy, chociaz mozemy jeszcze polemizować czym/kim sa Ci ludzie

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Czy kogos zaskoczylo ze

ludzie wygineli? Bo od poczatku sie tego spodziewalem

 

 

 

dla mnie tak i złapałem lekkiego zonka wtedy gdy commander o tym powiedziała 9s, w jedynke nie grałem, ale za to mnie ciekawi walka emila z alienami gdy zaczął sie też klonowac wtedy, ale chyba nie ma tego w jedynce

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czy kogos zaskoczylo ze

ludzie wygineli? Bo od poczatku sie tego spodziewalem

 

 

 

dla mnie tak i złapałem lekkiego zonka wtedy gdy commander o tym powiedziała 9s, w jedynke nie grałem, ale za to mnie ciekawi walka emila z alienami gdy zaczął sie też klonowac wtedy, ale chyba nie ma tego w jedynce

 

 

 

 

Nie ma, jest w przetlumaczonej live dramie, ale to jest raptem kilka linijek i przeczytanie tego zajmuje 3 minuty, dlatego jak o tym opowiadal w grze to juz wiedzialem co sie dzialo :P

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem trzecie przejście i muszę przyznać, rzeczywiście to magnum opus Taro, może rzeczywiście komuś bardziej odpowiadać zestaw bohaterów z pierwszej części, ale wszystko co w tej grze robi z narracją, jest ściśle przyporządkowane odgórnej idei, łącznie z prowadzeniem postaci. Mało reżyserów w grach dobrze wykorzystuje medium, najczęściej storytelling po prostu jest prowadzony w klasyczny sposób, co oczywiście samo w sobie nie jest złe (szczególnie jeśli historia jest dobra), ale narzuca naturalne ograniczenia i uwypukla błędy, bo odbiorca jest przyzwyczajony i bardziej wrażliwy na potknięcia.

Japończyk jednak od początku kariery stara się korzystać z całego wachlarza opcji i dlatego lubię jego gry, nawet jeśli mam często bardzo dużo do zarzucenia w innych sferach, to wiem, że przynajmniej podejmie próbę opowiedzenia historii w taki sposób, na jaki tylko gry mogą sobie pozwolić.  

W Automacie wyszło mu to znakomicie i tym razem potknięć nie było (chociaż nadal wszystkie moje obiekcje w grze dotyczą gameplayu, tym razem jednak są znacznie mniej poważne).

Edit:

Szkoda, że nie mam czasu odnieść się do kilku rzeczy ze spoilerów w wątku, ale Persona połknie mi cały miesiąc pewnie :v

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

 

Square Enix pochwaliło się, że sprzedaż cyfrowa NieR: Automata oraz kopie pudełkowe gry wysłane do sklepów na całym świecie to łącznie już ponad milion egzemplarzy.

Produkcja od PlatinumGames debiutowała na PS4 w lutym tego roku, początkowo w Japonii. W marcu tytuł trafił na Zachód, także na Steam - już w wersji PC.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-04-04-naklad-nier-automata-przekroczyl-juz-milion-egzemplarzy

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry biorąc pod uwage niski budżet i praktycznie niewidoczną kompanie marketingową tej gry, sam o niej wcześniej mało co słyszałem i raczej była skierowana w większości do fanów poprzedniej twórczości Yoko Taro, ja się bardzo cieszę z takiej sprzedaży i oby było jej jeszcze więcej bo to moje goty w tym roku :banderas: teraz czekam na jakieś dlc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...