Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie podoba Ci się gra? Nie zostało już dużo do końca.

 

Podoba się, ale nie jest to taki niszczator jak czytałem. Gra ma swoje mocne strony jak fabuła, kapitalny soundtrack i przyjemny system walki, czy mieszanie konwencji rozgrywki (slasher/shump), ale jednocześnie w paru płaszczyznach wychodzi na wierzch, że została wydana w pośpiechu: pacing gry zaburzony niedopracowanym hubem open world (na szczęście są teleporty); przeciwnicy copy-paste; system walki wydaje się być mniej złożony względem Bayonetty. Na marginesie pozostaje kwestia techniczna gdzie gra ścina nawet jak się biega w kanałach, wystarczy przejść przez wodę, pomimo tego, że wygląda jak wczesne PS3, więc powinno być pod tym względem jednak sporo lepiej.

Odnośnik do komentarza

No oczywiście, że gra jest mniej techniczna niż Bayonetta, bardziej pod Risinga podchodzi ale czy to źle? Genialna otoczka fabularna, lore, świetny soundtrack i zaje.bisty gameplay to nadal trzy rzeczy, które lepiej robi Nier niż Bayonetta. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No oczywiście, że gra jest mniej techniczna niż Bayonetta, bardziej pod Risinga podchodzi ale czy to źle? Genialna otoczka fabularna, srol, świetny soundtrack i zaje.bisty gameplay to nadal trzy rzeczy, które lepiej robi Nier niż Bayonetta. 

 

Gameplay to jest lepszy w Bayo 1 & 2. Moim zdaniem to tu nawet nie ma co porównywać tych dwóch gier.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

No oczywiście, że gra jest mniej techniczna niż Bayonetta, bardziej pod Risinga podchodzi ale czy to źle? Genialna otoczka fabularna, srol, świetny soundtrack i zaje.bisty gameplay to nadal trzy rzeczy, które lepiej robi Nier niż Bayonetta. 

 

Gameplay to jest lepszy w Bayo 1 & 2. Moim zdaniem to tu nawet nie ma co porównywać tych dwóch gier.

 

W Nier akurat nie o gameplay chodzi, ale o magie której 99,9% gier nie ma.

 

Edit.

 

 

Muzy to się nawet nie wasz porównywać z Bajo do tego.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

No, ale dobra nie zakrzywiajmy tu rzeczywistosci, ze nie o gameplay chodzi tylko klimat xD To jest gra i gameplay jest najwazniejszy i jest on slabszy o dwie dlugosci od B1, a o 5 dlugosci od B2. Gra jest zaje.bista, fani MGR jeszcze bardziej sie odnajdą bo to jest mocno zerzniety system z tamtej produkcji, muzyka, klimat, fabuła wszystko tip top, ale nie kazdemu musi przypasowac mashowanie 1 przycisku na padzie i trzymanie przez całą grę R1.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja z Bayo nie pamietam nawet jednego utworu, wiec porownywanie tych dwoch soundtrackow to jakas prowokacja chyba :P

 

A i kazdy ma prawo do wlasnej opinii i nie kazdemu wszystko musi sie podobac, bo widze ze tu sie powoli nagonka na Dona robi. Mi np Bayonetta w ogole nie przypadla do gustu, a system walki w Bayo to juz w ogole mnie odpycha, ale wez to publicznie napisz to Cie zabija :dunno:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A ni chu chu - ode mnie łap plusa, bo mnie też Bayonetta odrzuciła po około 20 minutach (a naprawdę bardzo chciałem to choćby przejść, 3 razy podchodziłem). Po prostu te japońskie dziwactwa mnie odpychają, a że jestem slasherowym Januszem, to w sumie nie ma w tej grze dla mnie wabika niestety, choć oczywiście szanuję - po prostu nie moje klimaty.

Nier z kolei - jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza

Ha! Opłaciło się przerwać granie w Automatę na rzecz poznania poprzedniej części (i to w odpowiednim momencie fabularnym, gdy jeszcze nic się nie działo).

Właśnie spotkałem trójkę starych znajomych. Najpierw w zarośniętym centrum handlowym

Emil (a w zasadzie to, co z niego zostało po zakończeniu B w NIER)

, a przed chwilą, w obozie ruchu oporu,

 

rudowłose bliźniaczki.

Jak tylko usłyszałem, że androidy to od razu myśl "Devola i Popola" :)

 

 

Kuźwa, no przecież gdybym nie zagrał w starocia, to te dwa spotkania spłynęłyby po mnie, jak po kaczce, a tak morda mi się cieszy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ha! Opłaciło się przerwać granie w Automatę na rzecz poznania poprzedniej części (i to w odpowiednim momencie fabularnym, gdy jeszcze nic się nie działo).

Właśnie spotkałem trójkę starych znajomych. Najpierw w zarośniętym centrum handlowym

Emil (a w zasadzie to, co z niego zostało po zakończeniu B w NIER)

, a przed chwilą, w obozie ruchu oporu,

 

rudowłose bliźniaczki.

Jak tylko usłyszałem, że androidy to od razu myśl "Devola i Popola" :)

 

 

Kuźwa, no przecież gdybym nie zagrał w starocia, to te dwa spotkania spłynęłyby po mnie, jak po kaczce, a tak morda mi się cieszy :)

 

Licze na remake oryginalnego Nier :(

Odnośnik do komentarza

No ja się spiąłem na zaliczenie poprzednika i nie żałuję, dzięki temu zupełnie inaczej odbieram Automatę, nawet jeśli wspomniane wyżej występy znajomków to w pierwszym przejściu zaledwie coś na zasadzie Easter Egga (być może w następnych przejściach będzie tego więcej - nie potwierdzać i nie zaprzeczać - sam chcę się dowiedzieć). W każdym razie znajome nazwy surowców, różne smaczki w lokacjach, samo to wystarczy, bym mógł stwierdzić, że z ogranym poprzednikiem Automata zyskuje dość znacznie.

 

Teraz lecę drugie przejście, ale strasznie tęsknię za

2B

, gdybym był księdzem to pewnie bym się ze

zmiany bohatera cieszył, a tak brak mi widoku najseksowniejszej babki w grach ever

No i czy 9S ma możliwość używania drugiego miecza? W sensie, że brakuje mi mocnego ataku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...