Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe ile tys. z nich to zasługa steam. oby wynik przełożył się na kontynuację marki, oraz nowe projekty z Platinum. ten gość jest obecnie dla mnie tym, kim dla lat 1998-2005 był Hideo Kojima.

 

Na Steamie 220 tysięcy sztuk.

 

Ale piękny rok. Yakuza 0, Nier i Nioh, wszystko się sprzedało lepiej niż przewidziano.

Odnośnik do komentarza

 

ciekawe ile tys. z nich to zasługa steam. oby wynik przełożył się na kontynuację marki, oraz nowe projekty z Platinum. ten gość jest obecnie dla mnie tym, kim dla lat 1998-2005 był Hideo Kojima.

 

 

Na Steamie 220 tysięcy sztuk.

 

Ale piękny rok. Yakuza 0, Nier i Nioh, wszystko się sprzedało lepiej niż przewidziano.

sprzedaż Y0, patrząc po danych z końca lutego na vgc wypada akurat bardzo marnie. źródło?

Odnośnik do komentarza

Chyba najlepsza recka tej gry jaką widziałem.

 

PS. Przed chwilą się dowiedziałem, że można

 

 

walczyć z wielkim posągiem królika w Amusement Park O_o:
 

 

Można też walczyć jako 9S. Trzeba zhackować jakąś maszynę, a następnie zrobić to samo z posągiem. 
 

 

 

 

:)

 

 

Odnośnik do komentarza

Livestream 17 kwietnia z okazji sprzedania 1 miliona egzemplarzy:

 

 

 

The stream will have latest information on Nier Automata

The stream will feature Yosuke Saito, Yoko Taro, Takahisa Taura, and unknown special guest

 

EDIT:

twped.jpg

Edytowane przez Ins
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

NieR: Automata generowała u mnie podobne odczucia co wydany lata temu Dark Souls. Przez 3/4 gry grało się całkiem dobrze jednak czułem zawód, ponieważ oczekiwałem czegoś znacznie lepszego. Dodatkowo grafika choć stylistycznie zachwycała, to technicznie daleko jej do czołówki. Jednak pod koniec pierwszego przejścia całość nabierała wyraźnego rozpędu, by przy okazji NG+(+) zagwarantować sobie miejsce na liście kandydatów do tytułu gry roku.

 

X77bw0K.jpg

 

Fantastycznym zabiegiem jest samo NG+(+), gdzie poznajemy historię z innej perspektywy, co ma wpływ na wydarzenia dziejące się na ekranie. Jeżeli przy pierwszym przejściu bohaterka walczyła z bossem, a partnerująca jej postać hakowała terminal, to podczas NG+ zajmiemy się obejściem systemu, a sama walka nas ominie. Oczywiście cześć wydarzeń i miejscówek się powtarza, ale i tak miłym zaskoczeniem będą nowi przeciwnicy w tym bossowie. No i rzecz jasna sama historia. Ta jest wspaniała i podobnie jak w poprzednim NieR oraz Drakengard zakończenie przygody na długo pozostaje w pamięci.

Mnie pierwsze przejście zajęło 16 godz. 40 min. można szybciej, jednak warto zaliczać jak najwięcej zadań podocznych. Są rewelacyjne. Spokojnie można Krwawego Barona na emeryturę odesłać i zachwycać się tym co Taro Yoko proponuje.

 

Pochwalić wypada sam system walki. Po cudowny Nioh można było mieć obawy czy ten przedstawiony w Automata godnie zaprezentuje gatunek, ale jest bardzo dobrze. Dynamicznie, niezwykle efektownie przy tym. Co ważne sama gra niezwykle uniwersalnie do potyczek podchodzi. Jeżeli chcemy, to możemy ustawić poziom tak, że padniemy od jednego szlagu. Można też z najnowszego NieR stworzyć coś na kształt samograja, zupełnie tak jak to było z FF XII w późniejszych etapach.

 

Graficznie jest nierówno. Wiele tekstur, jak i obiektów przywodzą na myśl nawet nie poprzednią generację, a erę PS Drugiego. Wystarczy zobaczyć jak tragicznie większość postaci pobocznych się prezentuje.

Zdecydowanie nie tak gracz wyobraża sobie grę hulająca w 2k17r. na najpotężniejszej konsoli. Z drugiej strony kombo, które oferuje Pro fHD+60k/s (nie do końca stałe, ale zawsze to coś) wpływa na satysfakcję z walki. Gdy spod ziemi wyskoczy osiem robotów i rozpoczynają z nami balet śmierci, jest na czym oko zawiesić. Podobnie jest z arenami zmagań. Są różnorodne i ciekawe. Od pradawnych ruin, poprzez demoniczne wesołe miasteczko, industrialne placówki, kończąc na pustyni.

 

Pod względem sfery audio nie ma się co specjalnie rozpisywać. Gra ma jedną z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie powstały na potrzeby gier wideo. Same odgłosy walki, głosy postaci są kapitalne.

 

Fantastyczną pozycją jest NieR: Automata. Różnorodna, interesująca, znakomicie brzmi, walczy się przyjemnie, historia potrafi chwycić za serce, rozrywka zapewnia ok. 44 godz. zabawy. Nic tylko grać.

 

  7/10   - grafika;

 10/10  - audio;

  9/10   - grywalność;

 

  9/10 - ocena końcowa;

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Gierka skonczona ze wszystkimi subami.

Coz jestem w szoku, ze w dzisiejszych czasach dostalismy tak pelny produkt do naszych lap. Nomalnie powinni pociac na dwa duze platne dlc i by sie tez sprzedalo ku zachwytom wszystkich jakie te dlc cudowne i dlugie...

Sama gierka? Rozbudowna i cudowna jak za czasow Szaraka, jedyne co mnie ciekawi to czy P5 przebije mi ta gierke jezeli chodzi o goty.

Odnośnik do komentarza

Gierka w 100% skonczona ze wszystkimi endingami, a jest ich tyle co liter w alfabecie :obama:

f06f8198792100147b3c344195ec14e3.jpg

W ogole to sie zdolowalem i zakrecilem na maksa bo myslalem

przeczytawszy w samej grze dokument o wyznalezieniu partykuly ktora odziela cialo od duszy i wybuchnieciu epidemii wirusa, ze morduje ludzi na ziemi zamknietych w robotach... jednak jak sie okazalo dzieki wyjasnieniom kolegow na party bo nie ogralem niera 1, ze ludzie juz dawno wygineli juz w pierwszym nierze a w robotach drzemie ai ktore sie juz tak uczlowieczylo, ze jest bardzo ludzkie...

 

Co za gierka :banderas:

06ebe7bb8cdb97510765960e33757a3f.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...