Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest tak, że mam coś do muzy w Automacie.

Jest świetna, jednak utwory z pierwsza cześć mnie zmiotły.

Poprawke trzeba brac też na to że z jedynką na chwile obecną spędziłem dużo więcej czasu wiec niektóre utwory z nowej cześci mogą dopiero nabrać kopa.

 

Na obecną chwile oceniając tylko muze to:

 

Nier 9+

 

Nier Automata 9-

 

 

Skończe tytuł w pełni to się porówna wszystko.

 

@ Velius

 

Co do tej animacji to gram na pełnym MF w starej Bravi także być może dlatego nie odczułem spadków.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie zgodze sie ze gra chodzi plynnie, tez gralem na Pro i o ile w walkach jest wszystko ok, to juz zwiedzanie swiata w niektorych lokacjach mocno szarpie i mi to nieco przeszkadzalo.

 

 

 

 

szarpie, bo wtedy idzie loading w tle.

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsze przejście za mną.

 

Główny wątek ze dwa razy niestety krótszy niż w jedynce. Zajął mi około 7h.

Fajnie gierke przeleciales na easy gratulacje.

 

Gierkę 1 x skończył na easy, ani jednego questa nie zrobił, drugie przejście w 4 godziny chyba też na easy. 7+ na GO już wystawione. Pod avatarem tam podpis ,,KRYTYK GROWY&TV SETTING EKSPERT'' więc opinię trzeba szanować. 

Edytowane przez dunpeal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pierwsze przejście za mną.

 

Główny wątek ze dwa razy niestety krótszy niż w jedynce. Zajął mi około 7h.

Fajnie gierke przeleciales na easy gratulacje.

Grałem na normal.

Jakby gra miała lepszy system walki to grałbym na wyższym.

 

Poza tym pamiętaj, że nawet z easy można zrobić sobie w grze hard. Wystarczy nic nie ulepszać.

 

 

Mniejsza jednak z tym.

 

Trzecie przejście za mną. Dostałem w nim to czego chciałem :)

Jakbym miał porównać za(pipi)istość partów to:

 

Part 1: 8-

Part 2: 7+

Part 3: 8+

 

 

 

Obczaje jeszcze zakończenie D i wrzucam pełną ocenę oraz porównanie z pierwszym Nier.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Ale czaicie, że on pisał o WĄTKU GŁÓWNYM?

Tzn po pierwszym NIER sam nie wyobrażam sobie przelecenia na pałę tylko i wyłącznie "fabuły", bo jednak te poboczne zadania kryją w sobie dużo smaczków, ale wątek główny raczej dłużej nie zajmuje, więc nie wiem, skąd to oburzenie.

Mi pierwsze przejście zajęło 23h, oprócz fabuły, różnych zabaw (łowienie ryb np.) udało mi się zrobić ledwie 22% questów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kukuruku lecacy na pale i jego opinia XD

Nie przyszlo ci do glowy ze warto sie taka gra zimersowac, pobiec gdziekolwiek, wsluchac sie w ost, robic suby itd.

Mi pierwsze przejscie zajelo 50h calosc ze wszystkimi zakonczeniami i subami 100h.

Granie by tylko ukonczyc na pale ok ale wystawianie powaznej opinii :reggie:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mi pierwsze przejscie zajelo 50h calosc ze wszystkimi zakonczeniami i subami 100h.

 

Hehe, tak to ja miałem w pierwszym NIER, tutaj jakoś zaspany często grałem i nie chciało mi się kminić dróg dojścia do tych wszystkich czerwonych kropek na mapie (a czasem drogi te są zakręcone i poukrywane). Stąd w sumie dość krótki czas pierwszego ukończenia, ale biję się w pierś i podczas drugiego przejścia nadrabiam, zaliczam, co się da, chcę poznać jak najwięcej (że o trofiku za 80% questów nie wspomnę).

Odnośnik do komentarza

 

Mi pierwsze przejscie zajelo 50h calosc ze wszystkimi zakonczeniami i subami 100h.

 

Hehe, tak to ja miałem w pierwszym NIER, tutaj jakoś zaspany często grałem i nie chciało mi się kminić dróg dojścia do tych wszystkich czerwonych kropek na mapie (a czasem drogi te są zakręcone i poukrywane). Stąd w sumie dość krótki czas pierwszego ukończenia, ale biję się w pierś i podczas drugiego przejścia nadrabiam, zaliczam, co się da, chcę poznać jak najwięcej (że o trofiku za 80% questów nie wspomnę).

 

 

Czesc questow mozna robic tylko dana postacia lub w danym przejsciu.

Odnośnik do komentarza

Ciągle lecę drugie przejście (jak już pisałem - chcę zaliczyć tyle sidequestów, ile się da, aktualnie 68%) i pewnie przegapiłem podczas pierwszego, ale dopiero teraz mam więcej styczności z pewną znajomą postacią z NIER.

A jak już wykonałem jego sidequesta, to miejscówka, do której otrzymałem dostęp (a także muzyka)... :banderas:

Normalnie się łezka w oku zakręciła... Jednak TRZEBA zagrać w jedynkę, bo sporo jest nawiązań i cieszę się, że nadrobiłem przed Automatą :)

Odnośnik do komentarza

Ja robię teraz poboczne bo Velius mnie wczoraj z(pipi)ał.

 

Oczywiście te co niby mają dawać radę a nie jakieś nudne likwidacje maszyn na czas.

 

Oprócz:

 

Emila, maszyno karateki i posągu w miasteczku.

 

Jest jeszcze jakiś quest ciekawy?

 

Każdy jest ciekawy na swój sposób. Oczywiście w trakcie to raczej typowy fetch-quest, który nie zachęca do zagłębiania się w jego meandry, ale po ukończeniu albo dostajemy na banię jakiś moralny dylemat, albo odkrywa się jakaś ciekawostka na temat świata, albo nawiązanie do części poprzedniej.

 

Ja staram się robić wszystko, aktualnie listę mam czystą, choć na mapie jest jedna kropka, High-Speed Machine, z którym niestety nie mogę się ścigać. Nie wiem, o co chodzi, ale niby mapka pokazuje mi jego kropkę przy ruinie mostu, ale nie lata, jak kiedyś... W pierwszym przejściu wygrałem z nim w Stage 1, ale na tym zostawiłem, a w drugim przez pewien czas latał w wyżej wymienionym miejscu, ale teraz przestał, choć kropka nie zniknęła. Nie wiem, może już fabularnie za daleko i wtedy znika...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...