Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozumiem będą to praktycznie kompletny produkt, więc liczyłbym raczej na więcej tego samego. No chyba że dodane zostaną latające statki :D

 

Mnie interesuje bardziej system progresu, czy będziemy rozwijać nasza postać w jakiś namacalny sposób czy wszystko rozbija się o estetykę (ładniejsze ciuchy, bardziej wymyślne statki). 

Odnośnik do komentarza

Co mi się jeszcze nie podoba? 

 

wydaję mi się że w Alphie gracze byli jakoś przyjaźniej nastawieni, częściej wymieniało się pozdrowienia i płynęło dalej. W Becie odnoszę wrażenie że każdy kto tylko nas zauważył chciał nas zabić xD

 

Może Rare za bardzo zaufało graczom zostawiając im wolną rękę. Mówiłem o tym kiedyś w party, że  moim zdaniem lepiej sprawdziłby się system gdzie za zatopienie innego statku, otrzymywałoby się piracką bandere i czarne żagle na jakiś czas, a gra wyznaczałaby nagrodę za naszą głowę, przez co stawalibyśmy się obiektem polowań dla innych graczy.

 

Wyobraźcie sobie te nerwowe wypatrywanie wypatrywanie statków na horyzoncie :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, asax napisał:

wydaję mi się że w Alphie gracze byli jakoś przyjaźniej nastawieni, częściej wymieniało się pozdrowienia i płynęło dalej. W Becie odnoszę wrażenie że każdy kto tylko nas zauważył chciał nas zabić xD

 

i nie miało to żadnego związku z tym, że goniliśmy za każdy napotkany statek? :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shagohad napisał:

Jest możliwe posiadanie małego stateczka i pływanie solo, czy zaraz bym poszedł na dno ? xD

 

Moźesz pływać sam, ale nie próbowałem jeszcze jak sprawdza się to w praniu. W tym przypadku masz atut bycia mniejszym (więc cięższym do ustrzelenia), ale dla pewności podróżowałbym nocą (przy wyłączonych lampach jesteś praktycznie niezauważalny).

Odnośnik do komentarza
Cytat

Jest możliwe posiadanie małego stateczka i pływanie solo, czy zaraz bym poszedł na dno ? xD

jest to możliwe, chociaż gra uczciwie ostrzega że jest to trudniejszy wariant, ponieważ trzeba się lepiej orientować we wszystkim, samemu jest się jednocześnie: nawigatorem, kapitanem, strzelcem i żeglarzem od żagli. Poza tym w czasie gdy robisz quest na wyspie ktoś może zwyczajnie zatopić/ukraść twój statek 

 

ale gra błyszczy w momentach interakcji kiedy, każdy na pokładzie ma swoje zadanie, a taki Rayos za sterem krzyczy że nic nie widzi bo mu żagle zasłaniają :D nawet jeżeli nie ma się ekipy to jest opcja matchmakingu i z randomami też da się dobrze grać. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, asax napisał:

Co mi się jeszcze nie podoba? 

 

wydaję mi się że w Alphie gracze byli jakoś przyjaźniej nastawieni, częściej wymieniało się pozdrowienia i płynęło dalej. W Becie odnoszę wrażenie że każdy kto tylko nas zauważył chciał nas zabić xD

 

Może Rare za bardzo zaufało graczom zostawiając im wolną rękę. Mówiłem o tym kiedyś w party, że  moim zdaniem lepiej sprawdziłby się system gdzie za zatopienie innego statku, otrzymywałoby się piracką bandere i czarne żagle na jakiś czas, a gra wyznaczałaby nagrodę za naszą głowę, przez co stawalibyśmy się obiektem polowań dla innych graczy.

 

Wyobraźcie sobie te nerwowe wypatrywanie wypatrywanie statków na horyzoncie :D

 

 

To jest naprawdę dobry pomysł, chociaż w tej grze z założenia jesteśmy już piratami ^^ 

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zapewne również się pojawię online, ale nieco później niż wczoraj.  Także jakby co, to będę się wpraszał :lapka: 

Spoiler

 

 Paczcie jakie zdrowe wariaty na reddicie siedzą :obama: 

U40CHtU.jpg

 

 

Edit: Wczoraj zastanawialiśmy się, czy można kogoś kicknąć z grupy podczas rozgrywki, okazuje się, że nie można, ale za to Rare wrzuciło inny patent. Zauważyliście tę celę na najniższym pokładzie? Można zagłosować za zamknięciem gracza w niej. :pawel: Do tego dodajcie sytuację, gdy np. jesteśmy atakowani, statek przecieka i biedak się tam podtapia xD

 

Link do całej historii: 

 
Spoiler

 

 

 

 

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kubson napisał:

Ja nie spodziewam sie strasznie  dużej zawartości na początek, chcociaz moge sie mylić,  gra sama w sobie ma bardzo duży potencjał wiec wszystko bedzie w rękach Rare jak bardzo beda wspierać swój produkt 

ja też się nie spodziewam, ale dobrze poinformowani ludzie zapowiadają że sporo jeszcze nie widzieliśmy

https://twitter.com/JezCorden/status/956190699980050432

 

jak coś to ja też jestem chętny ;) 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Nie no, muszą dowalić masę nowych rzeczy, bo tylko beta, przedsmak. Jak to będzie tak wyglądać w fullu to bieda straszna, tj. fajnie zagrać godzinkę dwie, ale potem będzie wiać nudą. Zresztą, wyobrażacie sobie tysiące ludzi pływających po takim małym obszarze? ;) liczę na to, że pełniak zaskoczy swoją jakością, możliwościami i stale rozwijanym contentem. Podchodziłem do gry sceptycznie, ale kurcze, w to trzeba najpierw zagrać, żeby poczuć klimat, który mi się mega spodobał 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, asax napisał:

wydaję mi się że w Alphie gracze byli jakoś przyjaźniej nastawieni, częściej wymieniało się pozdrowienia i płynęło dalej. W Becie odnoszę wrażenie że każdy kto tylko nas zauważył chciał nas zabić xD

Na początku alphy, a przynajmniej kiedy ja zaczynałem, też ludzie non stop wybierali zabawę w PvP. Okres przejściowy, gdy każdy chce się ponaparzać trochę, sprawdzić walkę itd.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Rayos napisał:

A, jeden spory minus ode mnie: BRAK FRIENDLY FIRE :[ 

 

Przydałoby się, oj przydało. Wciąż mam przed oczami jak Kubson niósł skarb i w trójkę próbowaliśmy go zaszlachtować mieczem.

 

W celach testowych oczywiście.

 

enhanced-17159-1423068265-32-1496265751.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Przydałoby się, oj przydało. Wciąż mam przed oczami jak Kubson niósł skarb i w trójkę próbowaliśmy go zaszlachtować mieczem.

 

W celach testowych oczywiście.

 

enhanced-17159-1423068265-32-1496265751.

To ja już się nie dziwie dlaczego mi mówił, że nie kupuje pełniaka ;)

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...