Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnego mam buga. Oddałem 3 skrzynki i nic nie dostałem. Po kilku minutach zaczęło mi spamować kasą i doświadczeniem. Skończyło się na 1,5k golda i 17 levelu :E. Tylko, że teraz nie mogę sobie odblokować u gościa lepszych questów. Wyskakuje komunikat bym spróbował później i tak od 2 dni.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, bocieque napisał:

Ładnego mam buga. Oddałem 3 skrzynki i nic nie dostałem. Po kilku minutach zaczęło mi spamować kasą i doświadczeniem. Skończyło się na 1,5k golda i 17 levelu :E. Tylko, że teraz nie mogę sobie odblokować u gościa lepszych questów. Wyskakuje komunikat bym spróbował później i tak od 2 dni.

to globalny problem, po prostu serwery nie wyrabiają

Odnośnik do komentarza

Gra cierpi (?) z powodu rosnącej popularności. Każdego dnia gra w nią coraz więcej ludzi, stąd notoryczne problemy z serwerami. Liczę że Rare i Microsoft wyciągną z tego lekcje i na premierę przygotują odpowiednie zaplecze. 

 

Wczoraj w czteroosobowej ekipie próbowaliśmy nowego podziału obowiązków i ogarnięta osoba na bocianim gniazdem która cały czas nawiguje i wypatruje statków jest baaaardzo przydatna. Uniknęliśmy wielu starć dzięki odpowiednio szybkiej reakcji

 

@hav7n nie działa chyba link z twittera 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Ja staram się hamować swój entuzjazm, nie wiemy jak SoT będzie wyglądać na premiere, czy będzie bardzo dobra czy tylko średnia.  Ale kurczę gra zrobiła mi taki apetyt na siebie że będę bardzo wyczekiwał premiery. 

 

Gierka jest tak bardzo oryginalna i inna od wszystkich innych pozycji na rynku, a także (nie chcę używać górnolotnych słów) rewolucyjna w swoich założeniach.Nie sądziłem że jakaś gra, będzie w stanie wywołać u mnie jeszcze (po tylu latach grania) ekscytacje ze spotkania innego gracza. Aż dziwie się że w epoce bliźniaczo podobnych do siebie gierek, gdzie nawet nowe IP jeżeli już powstają to przypominają zlepek innych popularnych gierek, Microsoft zgodził się na tę koncept i dał tyle wolności  Rare bo przez długi czas wyglądało to jak przepis na katastrofę: Nowe IP, "dziecinny" styl graficzny i koncept tak oryginalny że trzeba samemu w to zagrać by zrozumieć o co chodzi. 

 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, hav7n napisał:

Bez kitu ta gra chyba jest popularna :obama:

 

 

 

@asax

 

Coś silnik forum chyba nie wyrabia. Chodzi o to te servers better byly full. Nie spodziewałem się takiego obrotu sytuacji.

 

Chyba linki z twittera nie działajo. No jest. Jak hamburgery siadajo do konsol, to wywala ponad 230 tyś. widzów i ponad 500 streamów.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wraz załogą przeprowadziliśmy misję samobójczą. Walczyliśmy  z drugim statkiem, w pewnym momencie powiedziałem załodze aby podpłyneli jak najbliżej, a ja wziąłem wybuchową beczkę, zakradłem się pod pokład przeciwnika i wystrzeliłem się w powietrze :D Najlepsza strategia, statek tonie w parę chwil 

 

gramy coś dzisiaj panowie? :ogor: wierze że dobije do 20 levelu :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@_Be_ widzieliśmy że dołączyłeś do grupy i domyślam się że próbowałeś się z nami skontaktować i chwile potem wyszedłeś. Sorry 

 

 wszyscy w grupie byliśmy przełączeni na - chat w grze. Ponieważ gra posiada proximity chat który otwiera szerokie pole do interakcji z innymi :D

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, asax napisał:

@_Be_ widzieliśmy że dołączyłeś do grupy i domyślam się że próbowałeś się z nami skontaktować i chwile potem wyszedłeś. Sorry 

 

 wszyscy w grupie byliśmy przełączeni na - chat w grze. Ponieważ gra posiada proximity chat który otwiera szerokie pole do interakcji z innymi :D

Wiem, wiem. Pytałem czy macie wolnego spota ale widziałem, że graliście w 4 więc luz :lapka: grałem chwilę z innymi ziomkami 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, hav7n napisał:

A jak dwoch graczy stanie na przeciwko siebie i zrobi emotke ''Make friends'' to wyskakuje menu xboxa do dodawania znajomych ;)

 

https://twitter.com/steinekin/status/957112227844141056

 

 

 

Ten komentarz mnie rozbawił odnośnie tego gestu: "Wait.... you’re supposed to be friendly to other pirates? I shoot first ask questions later lmao"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...