Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest demo, tylko wciąż wersja beta z bardzo ograniczoną zawartością. Rare cały czas podkreśla że beta nie oddaje finalnej wersji gry. 

 

ale myślę że tuż przed premierą dostaniemy prawdziwe demo, aby podkręcić hype 

 

BTW gra cieszy się całkiem sporą popularnością

zumvCDF.jpg

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, MaZZeo napisał:

jak oni zrobili tę wodę to nie mam pojęcia.

niesamowite jest jak woda zdaję się oddziaływać na warunki atmosferyczne - w pewnym momencie Wezyr mówi "o patrzcie, woda się marszczy, będzie sztorm" (czy coś takiego) :D 

KjdE3Hb.gif

GleqMHz.gif

 

 

a w plikach wersji beta na PC odkryto ślady contentu którego jeszcze nie widzieliśmy:DUUk6XlWkAYd3YV.jpg:large

 

 

 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Mówiłem o trąbie powietrznej ( :D ), ale dokładnie to miałem na myśli.

 

Podoba mi się jak intuicyjny jest interface przy jego prawie całkowitym braku: widzimy kierunek wiatru, a z zachowań wody możemy przewidzieć jaka czeka nas pogoda. Chcę więcej. :))

Odnośnik do komentarza

Napiszę jeszcze raz, bo niektórzy na forum nad interpretują albo świadomie manipulują moimi opiniami(pozdro @Rozi )

 

Jeżeli gra zostanie wydana w tym stanie w którym znajduję się obecna beta to moim zdaniem okaże się całkowitą  PORAŻKĄ. Questy są powtarzalne, bliźniaczo do siebie podobno i  wykopywanie setny raz tej samej skrzynki w żaden sposób nie ekscytuję. Mimo że nawet dodali w becie parę urozmaiceń (płacząca skrzynka zalewająca pokład :D

 

Jednocześnie mimo tych braków podoba mi się jak cała gra jest zbudowana, jak jest oryginalna  i wierzy w inteligencje i  kreatywność graczy (bez znaczników, podpowiedzi itd.) - jeśli coś na rozum powinno zadziałać, to po spróbowaniu tego w grze często okazywało się że to działa. Pod tym względem gra jest unikatowa 

 

Moim zdaniem nie będzie to jakiś mesjasz, gra 9/10, ale bardzo solidna produkcja 7/10, która przy odpowiednio dodanej zawartości zyska swoich fanów. Niestety dobrnęliśmy chyba do momentu na forum, że napisanie jakiejkolwiek pozytywnej opinii o grze na Xboxa spotyka się z szyderą i wyśmianiem. 

Odnośnik do komentarza

Klimat i grafika w tej produkcji aż wylewa się za burtę, takie to dobre. Jedyne co martwi to zawartość w obecnej becie. Mapa nie jest jakoś szczególnie duża, wysepki są wyjątkowo małe i pustawe. Wszędzie tylko beczki z bananami. ^^ Jeżeli tylko twórcy na pełną premierę mają przygotowane 1000% więcej zawartości to gra będzie pirackim objawieniem roku. 

 

Swoją drogą wam też zdarzyło się by statek pofrunął w przestworza? o.O 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...