Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

bitwa 1 vs 1 zaowocowala zatopieniem wroga,

 

 

po czym zdobylismy 3 czachy i 2 skarby, zrespili sie i zaczeli nas gonic, tak manewrowalismy ze wpadli na drugich typow ktorzy tez nas gonili, pozabijali sie nawzajem i tym sposobem ucieklismy i spieniezylismy łupy

 

DgxqJY8.png

 

a tutaj wierzcie lub nie ale zatopilismy jednych i drugich sku,rwysynow :U

 

 

plus mały tip, gdy kolega @Vexilium kupi zbyt dobry telewizor z hdr i kukuszaman nie sprzeda dobry setów do ustawien - jedyne wyjscie by poprawnie odczytac mape w rażącym słońcu jest pomoc kolegów w zrobieniu cienia

 

WNMEDk2.jpg

 

:cool:

 

Spoiler

 

co

za

Spoiler

kur.wa

gra

 

 

thx @Hum @Vexilium @Matriks_1111

Edytowane przez kermit
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Niech mi ktoś jeszcze kiedyś powie, ze jestem ch.ujowym sternikiem :yao: Ucieczka przed galeonem przez ponad 20 minut, kluczenie za wiatrem i ciągłe przekładanie żagli żeby tylko zwiać przeciwnikowi z jego łupem - mistrzostwo świata! Panowie, z taką ekipą to ja mogę płynąć na koniec świata :D 

 

O ile wcześniej tą grę uważałem za miłą formę odstresowania, to mogę powiedzieć, że klimat tej gry z pełną załogą jest naprawdę boski.

Edytowane przez Matriks_1111
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Krótką chwilę po tej akcji z pierwszego filmiku Kermita wyskoczyłem z bocianiego gniazda i zrobiłem udane spotkanie statku przeciwników z beczką prochu, niestety nie ogarnąłem wtedy, żeby to nagrać. :frog: 

Część tej późniejszej długiej gonitwy i konfrontacja z dwoma statkami z mojej strony wyglądała tak :banderas: 

 

Ah, no i nie zapominajmy o naszym Archaniele Aeonie

nFXBxqj.jpg

to na pewno dzięki jego opiece dzisiejsza wyprawa okazała się tak brawurowa i owocna. 

 

I co, że gierka nie ma contentu? Że niby tylko pływasz i zbierasz skrzynki? Sami sobie ten content zapewniliśmy.

A może to tylko dość prymitywna radość z faktu chujem dla innych graczy? :philosoraptor:

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja cały czas zachodzę w głowę ile chłopaki zbierali te czaszki i skrzynki, które im podwędziliśmy po zatopieniu ich łajby :yao: 

Chociaż poza poza całą akcją i otoczką tego co działo się po ucieczce najbardziej zapadł mi w pamięć @Hum Twój tekst: "Który statek płynie pierwszy - ich czy nasz? Bo któryś tonie, ale nie wiem czyj" :rofl:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Hum napisał:

A może to tylko dość prymitywna radość z faktu chujem dla innych graczy? :philosoraptor:

to oczywiste że to kompleks polaczka ktorego 100 lat temu okradły nazistowskie Niemcy z wszelkich dóbr materialnych i naukowych narodu Polskiego a dzis sam moze komuś zayebac cały dorobek życia w gierce dla dzieci :cool:

Odnośnik do komentarza

To uczucie, kiedy zatapiasz wrogi statek i kradniesz jego łupy, później stajesz się zwierzyną i uciekasz przed wrogim statkiem, po kilkunastu minutach zaczynasz tracić nadzieję, bo statek wciąż jest w pobliżu, na dodatek znienacka dołącza się drugi statek... A tu nagle oboje zostają w tyle i walczą między sobą, a my jak najszybciej oddajemy wszystkie skarby do najbliższego outpostu, nie bacząc na obecność trzeciej łajby.

 

:banderas::obama::kaz:

Dzięki Panowie za wczorajszą grę :)

 

@Paolo de Vesir Kosmetyka

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, kermit napisał:

 

jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości gdzie jest C O N T E N T w tej grze :banderas:

 

ale widzę że skill rośnie, zatopić 2 statki w jednej bitwie to nie przelewki 

 

 

drugi developer update 

 

Napawa mnie optymizmem w sprawie przyszłości SoT to jak Rare reaguje na feedback, słucha krytyki i wprowadza w życie sugestie graczy 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, milan napisał:

cieżko nie zgodzić się ze wszystkim, największy fun w grze robią sami gracze a nie enviroment.

 takie były założenia tej gry i dlatego to nie jest gra dla wszystkich. To tak jakby narzekać że Rocket Legue cały fun płynie z grania z innymi graczami, a nie z modelu jazdy i głębokich mechanik

 

BTW szanuje za oglądanie tego filmu przez 27 minut ja nie dałbym rady

 

5 minut temu, Moldar napisał:

Serio kraken to tylko macki? Szkoda :(

na razie, Krakena jeszcze nikt nie zabił, można przed nim jedynie uciec. Z czasem walka będzie rozwijana, a zachowanie potwora się zmieni. Uroki GaaS 

 

tutaj recenzja Eurogamera, oni to czują 

 

 

Odnośnik do komentarza

z drugiej strony za cenę 60 dolców otrzymujemy darmowe DLC na 2-3 lata po premierze, poza tym jest poważna alternatywa GamePassa gdzie płacimy tylko 29 zł za miesiąc. 

Więc trudno powiedzieć abyśmy jako gracze byli pokrzywdzeni. Ten kto uważa że teraz jest za mało zawartości, niech poczeka i dopiero za kilka miesięcy wyda 250 zł lub 29zł

 

Dyskutujemy raczej o przyjęciu recenzentów ze względu na małą zawartość i zmarnowanej szansie. Też mi szkoda Rare bo widać że gierka jest zrobiona z pasją, gameplay  jest świetny, grafika i muzyka też, zabrakło tylko opakowania tego zawartością 

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi raczej o całą konstrukcje gry, a nie poszczególne mechaniki (tak walka wręcz jest drewniana). Jak intuicyjnie się w to gra (bez żadnych znaczników, niepotrzebnego HUDu) i jakie możliwości daje sandbox, traktuje ogólnie jako gameplay. 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Gra jest intuicyjna bo w grze są całe 3 aktywności, które dodatkowo niczym się od siebie nie różnią. Ma potencjał ale Rare musi się wziąć ostro do pracy, bo póki co mamy Early Access w pełnej cenie. Nawet te przejmowanie fortow można byłoby fajnie przygotowac, gdyby stawiały jakkolwiek na kooperacje, a nie tylko na ilość nudnych przeciwników, z którymi nawet nie chce się walczyć. 

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...