Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, hav7n napisał:

Nasuwa sie pytanie - po co chcecie grac w gre ktora z gory hejtujecie i jeszcze robicie syf w temacie gdzie ludzie akurat chca sie ustawic na normalne zeglowanie?

no chce normalnie pograc, tylko easy sie zreflektowal by ze mna byc w temacie

 

reszta grac nie chce ale potem pierwsza bedzie wypominac, ze gra mi sie nie podoba bo gralem z izim, a nie z nimi - czy to nie jest cw?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

wyslij mi zaproszenie, oprowadzę Cie po tych wszystkich innowacjach   :kaz:

 

Ta gra ma zepsute osiągnięcia na PC, czy na konsoli też macie problemy? Bo dziwne, ze kompletnie zadne nie wpada.

Mi wpadło kilka, ale to windows store wszystkiego można się spodziewać włącznie z popsutymi trofeami.

Odnośnik do komentarza

Czytam właśnie ze na Xie jest to samo. Haven gdzie robiłem syf w tym temacie? Wyrażając 1 opinie o grze? Rozumiem, że jeżeli jest zgoła odmienna od wszelkich spustow to już jest syf? No i dlaczego mamy nie zagrać, dawno z Ficusiem nie rozmawialiśmy, a podobno ta gra najlepiej nadaje się jako chat room...

Edytowane przez easye
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Cieszy fakt, iż gra dobrze się sprzedaje, mimo średnich recenzji. Word of mouth robi chyba swoje. Sukces Sea of Thieves oznaczać będzie że gra będzie długo wspierana o nową zawartość, Rare będzie dalej robić swoją następną grę, a Microsoft i inni wydawcy odważniej będą inwestować w kreatywne pomysły 

 

 

@Ficuś jeśli będziesz jeszcze miał ochotę, to ja chętnie z Tobą zagram, ale dopiero w przyszłym tygodniu :lapka: i nie przejmuj się krytyką po prostu graj ;) 

 

 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, asax napisał:

Tak jak pisałem w książkach porozrzucanych po grze  są ukryte podpowiedzi odnośnie przyszłej zawartości, informacje na temat zostania legendą, oraz m.in nową skrzynie do znalezieia :obama:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Bardzo spoko pomysł 

Fajnie by było gdyby zaimplementowali np. to, że

 

Spoiler

Skrzynię słyszą wszyscy Ci, którzy są obecnie na statku, którym jest przewożona. Trochę creepy, ale pomysł zacny :sir:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...